Wisła Kraków. Kolejna wygrana rezerw „Białej Gwiazdy”

Krzysztof Kawa
Drugi zespół Wisły Kraków rozegrał w sobotę 29 lipca kolejny sparing. Tym razem wiślacy zmierzyli się z zespołem V ligi Jutrzenką Giebułtów i pokonali ją 3:0.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, choć przewagę miała Wisła. Gole padły po przerwie, a prowadzenie „Białej Gwieździe” dał Adam Pieniądz. Losy meczu ostatecznie zostały przesądzone pomiędzy 73 a 75 minutą, kiedy to Wisła strzeliła dwa gole. Najpierw Pieniądz zamienił się ze strzelca w asystenta i tak podał do Michała Zimona, że ten zdobył bramkę. A dwie minuty później Kuba Wiśniewski zagrał do Dominika Sargi, a ten ustalił wynik całego meczu.

Wisła II Kraków - Jutrzenka Giebułtów 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Pieniądz 53, 2:0 Zimon 73, 3:0 Sarga 75.
Wisła: Letkiewicz (46 Szewczyk) - Wiśniewski, Złoch (62 Tarusow), Madej, Niewiadomski (54 Kuziemka) - Sałamaj, Kutwa (46 Jania), Tokarczyk (65 Słabosz), Pieniądz - Zimon, Stanek (54 Sarga).