https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wnioski po meczu Cracovii z Jagiellonią Białystok. Królowa remisów

Jacek Żukowski
Cracovia zremisowała z Jagiellonią Białystok 2:2 w ostatniej kolejce piłkarskiej ekstraklasy. To czwarty punkt zdobyty przez "Pasy" na wiosnę. Podział punktów z mistrzem Polski ujmy nie przynosi, zwłaszcza patrząc na przebieg meczu i konieczność gonitwy za wynikiem w wykonaniu krakowian, ale też może być trochę rozczarowujący. Wnioski prezentujemy w GALERII.

W kontekście tego co działo się wcześniej - bo to już szósty kolejny remis krakowian. Zatracili oni umiejętność wygrywania, bo ta seria trwa już od ośmiu spotkań. Ostatnie zwycięstwo podopieczni trenera Dawida Kroczka zanotowali dość dawno, bo 3 listopada w Gdańsku z Lechią (2:1). Potem przyszły dwie porażki - z Katowicami i w Warszawie, a następnie same remisy.

Cracovia jest na 6. miejscu w tabeli i w wiosennej części sezonu zdobyła tylko cztery punkty, co plasuje ją w dolnych rejonach klasyfikacji. Pozytywem jest to, że nie przegrywa. W ubiegłym sezonie miała w sumie aż 15 remisów, najwięcej ze wszystkich drużyn. Teraz z ośmioma takimi wynikami zajmuje drugie miejsce (wraz z Koroną Kielce i Śląskiem) - za Piastem Gliwice, który wyników nierozstrzygniętych w tych rozgrywkach zanotował 9.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Magazyn Gol24: Ostatnia prosta Ekstraklasy i finał Ligi Konfederacji

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Prokuratura umorzyła postępowanie ws. Park and Ride. Bochnia straciła ok. 1,3 mln zł

Prokuratura umorzyła postępowanie ws. Park and Ride. Bochnia straciła ok. 1,3 mln zł

Poznaj wszystkie półfinalistki Miss Polski. Tylko część z nich przejdzie do finału

Poznaj wszystkie półfinalistki Miss Polski. Tylko część z nich przejdzie do finału

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska