reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 3 i Senatu, okręg nr 6

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci. Aby ułatwić Ci sprawdzenie wyników, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 3 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 6 wraz z poparciem, które otrzymali. Na tych kandydatów głosować mogli wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski. Wybory odbyły się 13 października, już teraz możesz poznać wyniki, i sprawdzić, jak rozłożyły się głosy i kto otrzymał mandat. Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 3

Granice tego okręgu to część województwa dolnośląskiego obejmująca obszary powiatów:

  • górowski,
  • milicki,
  • oleśnicki,
  • oławski,
  • strzeliński,
  • średzki,
  • trzebnicki,
  • wołowski,
  • wrocławski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Wrocław.

Wybory parlamentarne 2019 zostały zakończone, a wyniki są już oficjalnie znane. PKW potwierdza ich ostateczność, dlatego poniżej publikujemy listę kandydatów do Sejmu z okręgu nr 3 wraz z informacją o wyniku głosowania.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Protasiewicz Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 618
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,69%
  • Miejsce zamieszkania: Radomierzyce
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Zegan Maciej Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 655
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: strażnik miejski

3. Bronowicka Joanna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 712
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: kierownik podmiotu leczniczego

4. Duda Grzegorz Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 592
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Zawód: historyk

5. Socha Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 907
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: urzędnik samorządowy

6. Malec Tomasz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 861
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technik mechanik

7. Lech Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Zawód: nauczyciel

8. Szydełko Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 090
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Twardogóra
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Litwin Ewa Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 059
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Wilczyce
  • Zawód: ekonomista

10. Kuryś Hieronim Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 184
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Smolec
  • Zawód: trener sportu

11. Warcholiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Ludów Polski
  • Zawód: nauczyciel

12. Kwiatkowska-Korczak Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 540
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pracownik naukowy

13. Kucharska Aleksandra Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 715
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: urzędnik

14. Kuźmicz Łukasz Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Bielawki
  • Zawód: rolnik

15. Grocholski Bartosz Krystian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wołów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

16. Macała Łukasz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 340
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pracownik logistyki

17. Szulc Joanna Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Jelenia Góra
  • Zawód: biotechnolog

18. Furdyna Jolanta Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: prawnik

19. Zalewski Karol Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 542
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Oława
  • Zawód: teolog

20. Bubnicka Barbara Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

21. Kowalski Arkadiusz Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 377
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Świnoujście
  • Zawód: inżynier mechanik

22. Majocha Elżbieta Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: instruktor amatorskiego ruchu artystycznego

23. Sołtys Jacek Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Radwanice
  • Zawód: inżynier rolnictwa

24. Adamczyk-Pogorzelec Bożena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lubań
  • Zawód: historyk

25. Bartoszewicz Urszula Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

26. Pawnuk Emilia Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Strzelin
  • Zawód: inżynier budownictwa

27. Mróz-Możdżonek Joanna Róża ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: prawnik

28. Łopatka Mirosław Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 332
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Stachowiak-Różecka Mirosława Agnieszka ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 91 236
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 13,94%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pedagog

2. Hreniak Paweł Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 166
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,32%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: ekonomista

3. Świat Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 537
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,37%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Czarnecki Przemysław Maksymilian ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 413
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,97%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Calińska-Mayer Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 342
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,97%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: prawnik

6. Jaroch Andrzej Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 799
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel akademicki

7. Jędrysek Mariusz Orion ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 857
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,96%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki o ziemi

8. Soin Agnieszka Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 716
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,25%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

9. Dytko Piotr Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 863
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Łozina
  • Zawód: prawnik

10. Adamski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 003
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: filolog

11. Brezdeń Zdzisław Ireneusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 300
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,96%
  • Miejsce zamieszkania: Godzikowice
  • Zawód: inżynier mechanik

12. Bartnik Wojciech Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: sportowiec

13. Domagała Krzysztof Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 844
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Łazy Małe
  • Zawód: mechanik maszyn melioracyjnych

14. Kowalczyk Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 219
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel

15. Pieńkowski Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 977
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel

16. Stopa Urszula Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 060
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: naczelnik wydziału

17. Zając Wiesław Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Bierzyce
  • Zawód: mechanizator rolnictwa

18. Brząkała Agnieszka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 912
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Ligota Piękna
  • Zawód: pracownik samorządowy

19. Wawrzyniak Adrian Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 979
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Turzany
  • Zawód: rolnik

20. Wojewódka Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Śląska
  • Zawód: ekonomista

21. Piechel Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 493
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: teolog

22. Strumecka Marzanna Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołowice
  • Zawód: naczelnik

23. Leszczyńska-Ner Zofia Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 762
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Święta Katarzyna
  • Zawód: nauczyciel

24. Harasny Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 536
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Żórawina
  • Zawód: programista aplikacji

25. Maksymiak Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wiązów
  • Zawód: prawnik

26. Mrozowska Karolina Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 890
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: urzędnik

27. Kempa Cezary Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 923
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Syców
  • Zawód: leśnik

28. Czartoryski Tytus Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 448
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Morzęcin Mały
  • Zawód: rolnik emerytowany

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Śmiszek Krzysztof Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 43 447
  • Procent głosów oddanych na listę: 43,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,64%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prawnik

2. Stożek Marta Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,56%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: filolog

3. Sikora Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,3%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: ekonomista

4. Lubiniecka-Różyło Katarzyna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 534
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: dziennikarka

5. Augustyński Iwo Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 651
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel akademicki

6. Joks Marlena Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 103
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomościami

7. Kozdrowicki Piotr Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeg Dolny
  • Zawód: grafik

8. Łagowska Anna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 402
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Lubań
  • Zawód: przedsiębiorczyni

9. Elsner Wincenty Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 157
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: informatyk

10. Pilny Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 561
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: architekt

11. Gajdzińska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: analityk treści

12. Wicha Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 587
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Paździorno
  • Zawód: rolnik

13. Maślak Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 888
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: biolog

14. Dąbrowska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 019
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: kasjer sprzedawca

15. Śmiałek Danuta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 985
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Oborniki Śląskie
  • Zawód: nauczycielka

16. Terpiłowska Irena Róża ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: menadżer

17. Mincer Tadeusz Albert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel

18. Kordek-Chmielewska Agnieszka Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 598
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeżany
  • Zawód: doradca zawodowy mediator

19. Olik Waldemar Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Tyniec Mały
  • Zawód: przedsiębiorca

20. Chłódek Agnieszka Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 440
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Zabrodzie
  • Zawód: lekarz

21. Markowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: zawodowy działacz organizacji politycznej

22. Hodowany Andrzej Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Zawód: technik mechanik samochodowy

23. Niemiec Jan Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: farmaceuta

24. Banach Maria Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 592
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Groblice
  • Zawód: animator kultury

25. Warzycha Małgorzata Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Siechnice
  • Zawód: socjolog

26. Pelwecki Mateusz Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technik mechanik

27. Bobiński Grzegorz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 291
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Radwanice
  • Zawód: logistyk

28. Dziemianowicz-Bąk Agnieszka Ewa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 257
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,18%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pedagog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Tuduj Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 617
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3%
  • Miejsce zamieszkania: Prężyce
  • Zawód: prawnik

2. Iwaszkiewicz Robert Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 427
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,44%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier budownictwa

3. Poźniak Łukasz Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: bukmacher

4. Tamulewicz Miłosz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Oborniki Śląskie
  • Zawód: technik elektronik

5. Szokalski Krzysztof Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 669
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: filozof

6. Fabisiak Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: architekt

7. Walczyk Katarzyna Natalia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 940
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: dyspozytor taksówek

8. Czech Marta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: chemik

9. Bielecka Halszka Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 094
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: filolog

10. Zapotoczny Stanisław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: adwokat

11. Rączyński Wojciech Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technik mechanik

12. Ludkowski Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 541
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier budowlany

13. Jagiełło Paweł Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 965
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: prawnik

14. Szloser Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 629
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Ludów Polski
  • Zawód: ekonomista

15. Chmura Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 017
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Iwiny
  • Zawód: prawnik

16. Marszałek Ryszard Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Żórawina
  • Zawód: prawnik

17. Jabłoński Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 514
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łowicz
  • Zawód: przewodnik turystyczny

18. Wróblewska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 612
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Długołęka
  • Zawód: tłumacz

19. Ziółkowska Jadwiga Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 358
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Sadkówek
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

20. Nowak Adam Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 457
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier automatyki i diagnostyki

21. Malara Agnieszka Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrzykowice
  • Zawód: filolog francuski

22. Zieliński Tomasz Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier telekomunikacji

23. Zarzycka Patrycja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 480
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: sprzedawca

24. Chrobot Krzysztof Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier budowlany

25. Brzezińska Olga Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 378
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Smolec
  • Zawód: nauczyciel

26. Chmielewski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technolog żywności

27. Ludkowska Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Tąpadła
  • Zawód: technik organizacji usług gastronomicznych

28. Żurek Piotr Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 213
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: kierowca

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Schetyna Grzegorz Juliusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 66 859
  • Procent głosów oddanych na listę: 31,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,22%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Tracz Małgorzata Elżbieta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 28 676
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,38%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: specjalista do spraw szkoleń

3. Jaros Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 30 196
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,61%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Piechota Sławomir Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 844
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,27%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: radca prawny

5. Młyńczak Aldona Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 342
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,58%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Augustynowska Joanna Wiktoria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 804
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,65%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: ekonomista

7. Mieszkowski Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 814
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: kulturoznawca

8. Horodyska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 501
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,84%
  • Miejsce zamieszkania: Szczawin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

9. Wójcik Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Pełczyce
  • Zawód: ekonomista

10. Górski Michał Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 980
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,91%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Żmiejewski Zdzisław Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 568
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Góra
  • Zawód: politolog

12. Adamczak Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 336
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Jakubikowice
  • Zawód: leśnik

13. Leszczyńska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 576
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Oława
  • Zawód: specjalista do spraw public relations

14. Polański Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Bierutów
  • Zawód: politolog

15. Burdzy Sebastian Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Śląska
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

16. Mędygrał Kacper Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 011
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technolog

17. Sierpiński Marek Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 726
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kaszowo pod Miliczem
  • Zawód: specjalista do spraw logistyki

18. Zalewski Marek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: adwokat

19. Staszewski Waldemar Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 407
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: choreograf

20. Mołoń Radosław Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wysoka
  • Zawód: doradca inwestycyjny

21. Sobolak Anna Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Czernica
  • Zawód: inżynier

22. Makówka Jacek Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: doradca klienta

23. Piwko Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 772
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: politolog

24. Staniów Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: farmaceuta

25. Zelinka Ryszard Julian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 812
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: nauczyciel

26. Kropski Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 665
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Siechnice
  • Zawód: opiekun klienta

27. Gilar Daria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: urzędnik

28. Łapiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 098
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Trzebnica
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Zdrojewska Ewa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 958
  • Procent głosów oddanych na listę: 47,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,52%
  • Miejsce zamieszkania: Wisznia Mała
  • Zawód: radca prawny

2. Przywara Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 810
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: specjalista ds. stosunków międzynarodowych

3. Marszałek Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 033
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: nauczyciel

4. Kosterska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 867
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Siechnice
  • Zawód: pracownik samorządowy

5. Ćwiertniewicz Grzegorz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: historyk teatru

6. Haładaj Krystyna Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 842
  • Procent głosów oddanych na listę: 4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Raszów
  • Zawód: naczelnik wydziału oświaty

7. Kaczmarzyk-Janczak Elżbieta Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Gajków
  • Zawód: śpiewaczka operowa

8. Potyrała Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 599
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Twardogóra
  • Zawód: inżynier budownictwa

9. Dolat Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 649
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Lubiąż
  • Zawód: kierownik ośrodka zdrowia

10. Dyszkiewicz Iwona Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 302
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Węgry
  • Zawód: urzędnik samorządowy

11. Wybierała Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 479
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Zawód: menadżer

12. Iskra Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 520
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Góra
  • Zawód: urzędnik samorządowy

13. Sało Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Dzierżoniów
  • Zawód: ekonomista

14. Hałas-Koralewska Małgorzata Kamila ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wąwolnica
  • Zawód: trener sportu osób niepełnosprawnych

15. Czapiewski Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel akademicki

16. Tomkiewicz Barbara Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 153
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: historyk

17. Kopeć Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 752
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Krzeptów
  • Zawód: urzędnik samorządowy

18. Piontek Jan Feliks ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: motorniczy

19. Traczyk Andrzej Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: strażak

20. Pawłowska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: nauczyciel

21. Hołówka Małgorzata Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 304
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Borek
  • Zawód: ekonomista

22. Naplocha Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wołów
  • Zawód: asystent ds. księgowości

23. Kurdziel Hubert Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 171
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Sobótka
  • Zawód: urzędnik

24. Szyler Paweł Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zabardowice
  • Zawód: kucharz

25. Stachorzecka Maria Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: działacz społeczny

26. Kazikowska Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 255
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kędzie
  • Zawód: nauczyciel

27. Kempa Jarosław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: nauczyciel

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 6

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • górowski,
  • milicki,
  • oleśnicki,
  • oławski,
  • strzeliński,
  • średzki,
  • trzebnicki,
  • wołowski,
  • wrocławski.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 6 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Obremski Jarosław Wojciech ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 122 636
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 41,79%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: parlamentarzysta

Stasiak Dariusz Paweł ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 37 461
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,76%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: urzędnik samorządowy

Zdrojewski Bogdan Andrzej ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 133 374
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 45,45%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: parlamentarzysta

Dowiedz się więcej

Od 11 listopada Polacy będą podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 3 i Senatu, okręg nr 6 - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3