MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wygrali kadeci i seniorzy LKS Bobowa

Marek Podraza
Grający w III lidze siatkarze LKS Bobowa pokonali na wyjeździe drużynę Siatkarza Lisia Góra 3:2, a w setach 18:25, 25:20, 16:25, 25:18 i 15:9.

- Mecz rozgrywaliśmy w niewielkiej sali sportowej w Zaczerniu, co nie ułatwiało nam gry. Przeciwnicy grali znakomicie w obronie. Wygrali pierwszego i trzeciego seta. Był to dość trudny mecz, ale liczy się jego efekt końcowy. Wygrana na wyjeździe to dodatkowy sukces - mówi Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa.

LKS Bobowa zagrał w składzie: Michał Tubek, Jakub Popardowski, Przemysław Gryzło, Paweł Martuszewski, Damian Gądkiewicz, Bogumił Steinhoff, Mikołaj Rysiewicz jako libero, Marcin Kudławiec Dawid Kmak, Jakub Kosiek, Karol Kubisz i Paweł Turek.

Dobrze również spisali się młodsi siatkarze LKS Bobowa. Drużyna kadetów w piątej kolejce ligi wojewódzkiej wygrała we własnej hali z Iskierką Tarnów 3:1 w setach do - 22, 24, 21, 22.

Bobowianie zagrali w składzie: Jakub Kosiek, Jakub Gruca, Karol Kubisz, Dawid Szczepanik, Tomasz Sobol, Mateusz Zięba, Mateusz Krok jako libero, Bartosz Zarzecki, Przemysław Myśliwiec i Bartosz Sobol. Trenerem obu drużyn jest Paweł Popardowski.

W sobotę kadeci zagrają na wyjeździe z Ogniwem Piwniczna, a seniorzy o godz. 16 u siebie w hali sportowej w Bobowej z GSKS Laskowa.