Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w małopolskim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 16.04

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w małopolskim 16.04? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacje w małopolskim.

Spis treści

Planowane wyłączenia prądu w małopolskim

Kraków

Kraków ul. Becka 15 c, e, f, g
16.04 od godz. 7:00 do 14:30


Kraków ul. Wiśniowa 12.
16.04 od godz. 8:00 do 10:00


Kraków ul. Brzeska, Betonowa, Wiązowa
16.04 od godz. 8:00 do 17:00


Kraków ul. Ks. Józefa 118, 120, 281-297
17.04 od godz. 7:00 do 14:30


Kraków ul. Do Przystani 12E,12D
17.04 od godz. 7:00 do 14:30


Kraków Tyniec ulica Walgierza Wdałego 6 do 32 i 3 do 17.
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kraków ul. Borowego 12A-D, 18-22, 22A-C 41-45, ul. Korzeniowskiego 29 C,D, ul. Emaus 55A, oraz okolice w/w adresów

18.04 od godz. 7:30 do 16:00


Kraków ul. Księcia Józefa 7
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kraków ul. Brzeska, Betonowa, Wiązowa
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kraków ul. Brzeska, Betonowa, Wiązowa, Bolesława Kontryma, Turzymy Marii,
18.04 od godz. 13:00 do 15:00


Kraków ulica Jerzmanowskiego 33 A,B,C,D, serwisy samochodowe, skład budowlany, firma przy stacji, garaże i paczkomat, Jerzmanowskiego 37 i 39 (ORLEN), serwis samochodowy, Kiosk "Dom Chleba", ul Wielicka 224, 224b, 228 i 230
23.04 od godz. 7:30 do 18:00


Kraków ul. Bulwarowa 19,19a,19b,19c,21. os. Sportowe 2
23.04 od godz. 8:00 do 11:00


Kraków ulica Telegi 20 klatka 1, 2, 3, 4, 5
24.04 od godz. 8:00 do 16:00


Kraków ulica Szymonowica 31, 31B oraz place budowy
25.04 od godz. 8:00 do 13:00


Kraków ulica Teligi 20 klatka 6, 7, 8
25.04 od godz. 9:00 do 16:00


Kraków ulica Kozia 9
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


Nowy Sącz

w Nowym Sączu, ulice: Lwowska numery: 136, 138 , Armii Krajowej, numer 9 i sąsiednie
16.04 od godz. 12:00 do 14:00


w Nowym Sączu, ulice: Lwowska numery parzyste: od 112 do 136, nieparzyste: od 115 do 121, Armii Krajowej, numery nieparzyste: od 1 do 9 i sąsiednie
17.04 od godz. 12:00 do 14:00


w Nowym Sączu, ul. 29 Listopada, budynki numery: 14D, 16, 16A, 18, 18A, 18B, 18C, 20C, 20H, parking- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
18.04 od godz. 8:00 do 9:00


w Nowym Sączu, ul. 29 Listopada, budynki numery: 14D, 16, 16A, 18, 18A, 18B, 18C, 20C, 20H, parking
18.04 od godz. 12:00 do 14:00


w Nowym Sączu, ulice: 29 Listopada, budynki numery: 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18I, 20D, 20E, 20F, 20G, Nawojowska, budynek numer 120C, Graniczna, budynki numery: 16C, 18FB, 18FA, 18G, 18E i sąsiednie
19.04 od godz. 12:00 do 14:00


Tarnów

Błonie, Las, Centrum Szkoła, kierunek Szczepanowice
16.04 od godz. 8:00 do 11:00


Błonie, Centrum, Seminarium, Dunajec, Las
16.04 od godz. 11:15 do 14:30


Błonie, Lasowa rzeka, Przesmykowa, Cmentarz
17.04 od godz. 8:00 do 11:00


Błonie, Szpatkówka, Las
17.04 od godz. 11:15 do 14:30


Błonie, ul. Zgłobicka, Cmentarz Wojskowy, Wola Błońska, kierunek Dunajec, Las
19.04 od godz. 8:00 do 11:00


Zbylitowska Góra, ul. Brzozowa, Orzechowa
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Błonie, kierunek Las, Szkoła, Podgórki, Milka
19.04 od godz. 11:30 do 14:30


powiat bocheński

Wola Nieszkowska , przysiółek Opaka , od stacji trafo wzdłuż drogi kierunek przysiółek Wichraż

17.04 od godz. 8:00 do 12:00


Wola Nieszkowska , przysiółek Opaka , od stacji trafo wzdłuż drogi kierunek przysiółek Wichraż
17.04 od godz. 8:00 do 12:00


Olchawa od stacji trafo wzdłuż drogi kierunek Nowy Wiśnicz
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


m. Wola Nieszkowska od stacji trafo kierunek Królówka ; m. Królówka domy od granicy z Wolą Nieszkowską

17.04 od godz. 11:00 do 15:00


Wola Nieszkowska od stacji trafo kierunek Królówka ; Królówka domy od granicy z Wolą Nieszkowską
17.04 od godz. 11:00 do 15:00


Ispina w kierunku lasu
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


MIEJSCOWOŚCI BOCHNIA ULICA NA KĄTY, OD STACJI TRAFO W KIERUNKU RABY
22.04 od godz. 8:00 do 9:30


Bochnia ulice: Staszica od skrzyżowania z ulicą Rejtana w kierunku Proszowskiej , Na Buczków ; początek ulicy Na Kąty , część ulicy Proszowskiej

22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bochnia ulice : Staszica od skrzyżowania z ulicą Rejtana w kierunku Proszowskiej, Na Buczków ; początek ulicy Na Kąty, część ulicy Proszowskiej
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


BOCHNIA ULICA NA KĄTY, OD STACJI TRAFO W KIERUNKU RABY
22.04 od godz. 13:00 do 15:00


powiat brzeski

MIEJSCOWOŚCI BORZĘCIN OKOLICE SZKOŁY
16.04 od godz. 12:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI BORZĘCIN - OKOLICE SZKOŁY.
16.04 od godz. 12:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚĆ JADOWNIKI, ULICE ŚRODKOWA, ZACHODNIA
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Wojakowa Podjaszczurowa
23.04 od godz. 8:30 do 13:30


powiat chrzanowski

Kąpiele Sarnie Doły
16.04 od godz. 7:00 do 14:00


Chrzanów ulice: Kroczymiech 20, 22
16.04 od godz. 7:30 do 15:00


Regulice ul. Kościelna, Al. Jana Pawła II, Chrzanowska, Marmurowa, Kościuszki
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


Balin ulice: Luszowicka, Kadetów, Gwardzistów, Sierakowskiego
16.04 od godz. 8:00 do 13:30


Okleśna ul. Powiśle, Nowowiejska, Szafirowa, Parkowa, Orawska, Soświca
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Trzebinia ulice: Długa, Wyspiańskiego, Tuwima, Prusa, Łukasiewicza, Puszkina, Prądzyńskiego, Reja,
17.04 od godz. 7:30 do 9:30


Rudno Górne
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Nieporaz ul. Śliczna, Tenczyńska, Dąbrowa, Podleśna, Dulowska, Partyzantów, Nowy Świat, Oblaszki, Regulice ul. Jodłowa, Leszczynowa, Grabowa, Lipowa
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Nieporaz ul. Śliczna, Tenczyńska, Dąbrowa, Podleśna, Dulowska, Partyzantów, Nowy Świat, Oblaszki, Regulice ul. Jodłowa, Leszczynowa, Grabowa, Lipowa
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Olkusz ulice: Dworska nr 26-54, Skłodowskiej, Kolejowa, Okrzei, Witeradowska, Asnyka
18.04 od godz. 8:00 do 11:00


Trzebinia ulice: Sadowa, Luzara,
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Olkusz ul. Jasna nr 55 - 179
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Bukowno Bór Biskupi ulice: Wiejska, Sierszecka, Topolowa
18.04 od godz. 8:15 do 12:30


Olkusz ulice: Kamyk do nr 13a, Krócza góra 54-56, Hydrat, Czarnogórska 71,71a
18.04 od godz. 12:00 do 13:30


Babice ulice: Skłodowskiej Curie 7A,
19.04 od godz. 8:00 do 12:30


Chrzanów ulice: Borowcowa, Krucza, Młyńska,
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Okleśna Ul: Zaciszna, Starowiślna, Młoszowa, Deszczowa
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Grojec ul. Pańska, Głowackiego, Łąkowa, Polec, Kręta, Sobieskiego, Rolna, Pasternik. Łączna, Ruczaj, Zawiła
5.12 od godz. 8:00 do 11:00


Chrzanów ul. Grunwaldzka 12, 14a,
5.06 od godz. 8:00 do 16:00


Mirów Ul: Wojtyły, Św. Barbary, Bajeczna, Strug, Edukacyjna, Tęczowa, Piaseczna
5.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat dąbrowski

Szczucin ul. Dunajewskiego - okolice Wieży Ciśnień,
Świdrówka - okolice Wieży Ciśnień oraz od strony Dąbrowicy,
Dąbrowica - od strony Zabrnia oraz za lasem w kierunku Wadowic Górnych
Zabrnie od strony Szczucina,
Lubasz od strony Dąbrowicy
TRAK5034 Zabrnie Pompownia 1
16.04 od godz. 9:00 do 18:00


Szczucin - ul. Spółdzielcza, ul. Piesza,
Świdrówka i Wola Szczucińska - od strony Szczucina
17.04 od godz. 8:00 do 16:00


Załuże,
Dąbrowica, Słupiec i Borki - od strony Załuża,
TRAK5109 PV Dąbrowica
18.04 od godz. 9:00 do 18:00


Załuże, Dąbrowica, Słupiec i Borki - od strony Załuża oraz Farma fotowoltaiczna Dąbrowica TRAK5109.
18.04 od godz. 9:00 do 18:00


Nieczajna Górna - od strony Dąbrowy Tarnowskiej i Luszowic. Gruszów Wielki - od strony Nieczajnej Górnej. Luszowice - od okolic skrzyżowania ulic Dąbrowskiej z Zygmunta Tarło do okolic kościoła, ul. Tarnowska od strony Lipin, Zachodnia, Słoneczna, Zygmunta Tarło przysiółek Podedworze, Luszowice Górne. Lipiny - od strony Luszowic.
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Nieczajna Górna - od strony Dąbrowy Tarnowskiej i Luszowic. Gruszów Wielki - od strony Nieczajnej Górnej. Luszowice - od okolic skrzyżowania ul. Dąbrowską z Zygmunta Tarło do okolic kościoła, ul. Tarnowska od strony Lipin, Zachodnia, Słoneczna, Zygmunta Tarło przysiółek Podedworze, Luszowice Górne. Lipiny - od strony Luszowic
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


powiat gorlicki

w miejscowości Szalowa, budynek nr 591
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Szymbark, budynek nr 851
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Bobowa, ulice: Jana Czuby, Widok, Świętego Krzyża, Bohaterów Bobowej od Jana Czuby do Świętego Krzyża, Świętego Wawrzyńca i 3-go Maja od strony Bohaterów Bobowej, Potok od strony ulicy Widok wraz z przyległymi
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Śnietnica, od okolic kościoła w kierunku Banicy- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
18.04 od godz. 11:00 do 11:30


w miejscowości Śnietnica, od okolic kościoła w kierunku Banicy- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
18.04 od godz. 14:00 do 14:30


w części miejscowości Moszczenica, ulica Wiatrówki 47 i okolice
19.04 od godz. 8:00 do 12:00


w miejscowości Stróżna, budynek nr 202
22.04 od godz. 13:00 do 18:00


powiat krakowski

Krzeszowice ul Szwedzka Droga, Rodzinna, Miękińska od strony Miękini, Miękinia Dzielnica Olkówki
16.04 od godz. 8:00 do 10:00


Zielonki UG, CH przy parkingu, Baranówny od 1 do 13, Paryska 2A, Krakowskie Przedmieście od 71 do 87 i od 96, do 116, Galicyjska 1 i 2, Bankowa od 18 do 38, ks. Zięby od 1 do 15 i od 2 do 10, Wyjazdowa 1 i 2, Gwizdałów 22, Rzyczyska 18
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Igołomia
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Liszki ul. Oświęcimska i Częstochowska przy rondzie
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Radziszów ulica Wytrzyszczek 22 do 30 i 25 do 49, 59 do 87, Kwiatowa 34 do 49A i 60, Pod Górą 13 do 33, Sądecka.
16.04 od godz. 9:00 do 16:00


Młodziejowice ul. Adwańców, Aleja Słońca, Słoneczne Wzgórza
17.04 od godz. 8:00 do 12:00


Świątniki Górne ulica Ekologiczna 3
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Dąbrowa Szlachecka ul. Długa, Spacerowa, Lipowiec od Wołowic do Olchowej, Miła, Wołowice ul. Podedwór, Promienna
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Wołowice ul. Beztroska 7
17.04 od godz. 10:00 do 17:00


Masłomiąca ulica Zielona, Choinkowa, Kościuszki
18.04 od godz. 8:00 do 12:00


Bosutów, ul. Wiśniowa 6, 6A i 8
18.04 od godz. 8:00 do 13:00


Radwanowice ul. 21 Lipca, Zawiła, Telenowskiej
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Wołowice Przebińdówka, Wyspa, Karasiówka, Zakracie, Podłężę Pichoniówka
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


Rzeszotary ulica Żelichowskich 2 do 6 i 1 do 9, Groble 3 do 12, Zagrody 17A do 43 i 22 do 58, Łąkowa
18.04 od godz. 9:00 do 16:00


Rączna nr domów: 666, 671, 751 do 753, 824 do 837 oraz okolice w/w adresów
18.04 od godz. 10:00 do 17:00


Radziszów ulica Leniecka 37, dz. nr 1084/16
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Chrosna nr: 176, 186, 167 oraz okolice w/w adresów
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Bolechowice ul. Zielona od Turystycznej do Jurajskiej, Jurajska w rejonie nr. 9 i 13 i okolice w/w adresów
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Rząska ul. Krakowska od stacji trafo do autostrady, Strażacka, Klubowa, Zachodnia, Krzywa, Słoneczna od 1 do 5, Piaski 4, Łąkowa, Oświecenia, Sadowa, Wapienna, Strugi 1 i 1A i okolice w/w adresów
19.04 od godz. 10:00 do 17:00


Odwiśle Wodociąg
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Świątniki Górne ulica Księdza Koniecznego 46
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Żerkowice ul. Prosta, Kasztanowa, Maszków ul. Prosta
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Odwiśle wodociąg obwód nN w kierunku Wisły
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Dabrowa Szlachecka Kukułówka, Wołowice Podzagacie, Czworak, Podedwór, Skotnia, Karasiówka, Przebińdówka, Krzemiennik, Komalówka, Dziadówka
22.04 od godz. 8:00 do 17:00


Więcławice Stare ul. Mieszczańska, Jakuba
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Tenczynek W rejonie ulic: Krzeszowicka, Zielona, Ogrodowa, Józefa, Graniczna, Nowa, Rzeczna, Źródlana, Studzianki, Mała
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Krzeszowice ul Szwedzka Droga, Rodzinna, Miękińska od strony Miękini, Miękinia Dzielnica Olkówki
24.04 od godz. 8:00 do 12:00


Żary
24.04 od godz. 8:00 do 14:00


Szklary Od strony Dubia
25.04 od godz. 8:00 do 14:00


Szklary Od strony Dubia
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zielonki ul. Gryczana 30, 30A, 32, 32A, 33, 35, 37, 37A, 39, 41, ul. Pękowicka 29, 61, 140, 184, 186A, 190A, 192, 198A, 200, 200A, od 202 do 202C, ul. Na Popielówkę 29, od 29A do 29I, 31, od 31 do 31I, od 33 do 35, od 43/1 do 43K/2, 44, 44A, 44B, 44C, 23(nowe osiedle), 25-25L (Słoneczna Popielówka), 1, 2, 3, 4 (budowa), kontenery S52, 7-7J, 9-9N, 11-11N.
30.04 od godz. 8:00 do 12:00


Zagacie Bańdy, Pod Górkami, Tałachy, Podskale, Kucie, Grzesiaki, Oczkosie, Nowa Wieś Szlachecka od ul. Lisieckiej w kierunku Zagacia, Dąbrowa Szlachecka Kukułówka, Wołowice Podzagacie, Czworak, Podedwór, Skotnia, Karasiówka, Przebińdówka, Krzemiennik, Komalówka, Dziadówka
22.11 od godz. 7:00 do 9:00


Zagacie Bańdy, Pod Górkami, Tałachy, Podskale, Kucie, Grzesiaki, Oczkosie, Nowa Wieś Szlachecka od ul. Lisieckiej w kierunku Zagacia, Dąbrowa Szlachecka Kukułówka, Wołowice Podzagacie, Czworak, Podedwór, Skotnia, Karasiówka, Przebińdówka, Krzemiennik, Komalówka, Dziadówka
22.11 od godz. 17:00 do 19:00


powiat limanowski

w miejscowości Piekiełko, osiedle Wektorówka w kierunku Tymbarku
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


w części miejscowości Laskowa, osiedla: Stryczkówka, oraz w stronę osiedla Jabłoniec, Zbójka, Rozumówka,
16.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Stronie, osiedla: Królówki, Rola w kierunku osiedli: Wolica, Niwka
17.04 od godz. 8:00 do 15:00


w części miejscowości Jodłownik, Wilkowisko, osiedla: Poddębie, Zadział, Mała Wieś, Brzezowa, i okolice
17.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Szczawa, osiedle Gardonie i okolice
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


w miejscowości Wilkowisko, osiedla: Różnowa, Zagórze i okolice
18.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Szczawa, osiedla: Gardonie, Polany i okolice
18.04 od godz. 12:00 do 15:00


w części miejscowości Słopnice, osiedla: Mikówka, Kubówka, Talaski, Chałupki, Więcki, Staniszówka, Słopnice Królewskie, Sasy, i okolice
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


w części miejscowości Dobra, okolice numerów: 179, 768, 767, 960,
19.04 od godz. 10:00 do 17:00


w części miejscowości Słopnice, osiedla: Mikówka, Kubówka, Talaski, Chałupki, Więcki, Staniszówka, Słopnice Królewskie, Sasy, Garncarzówka, i okolice
19.04 od godz. 15:00 do 17:00


na granicy miejscowości: Krosna, Dobrocierz, osiedla: Jońcówka, Buczkówka, Urygówka, Granice i okolice
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Średniak oraz Skotnicka od strony ulicy Średniak wraz z przyległymi
24.04 od godz. 8:00 do 9:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Średniak oraz Skotnicka od strony ulicy Średniak wraz z przyległymi
24.04 od godz. 16:00 do 17:00


powiat miechowski

Zawiercie ul. Niedziałkowskiego nr 27 oraz od nr 2 do nr 16 parzyste, Szymańskiego bloki od nr 1 do nr 10
16.04 od godz. 8:00 do 13:00


Zawiercie ul. Modrzewskiego, Hallera, Bema, Firlejów, Filaretów od nr 16 do nr 74, Łośnicka od nr 103 do nr 224, Rynek, Żelazna od nr 18 do nr 78, Gromadzka nr 12, 14, Zagonowa, Staromiejska nr 19
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Wojkowice Kościelne ul. Drogowców, Zachodnia, Dąbrowska od nr 1 do nr 36, Piastowska od nr 1 do nr 12, Różana,
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Zawiercie ul. Apteczna od nr 7 do nr 23, Hoża od nr 14 do nr 18
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


powiat myślenicki

Trzebunia za drogę i rzekę kierunek Więciorka
16.04 od godz. 8:00 do 14:30


w miejscowości Tenczyn, role: Kołodziejowa, Łęgowa, Szczerbułowa, Wawrzyńcowa i okolice
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Krzczonów Proszki w kierunku rzeki i Tokarni
18.04 od godz. 7:30 do 16:00


Polanka kaplica kierunek Jawornik i Burda
18.04 od godz. 8:30 do 16:00


Głogoczów kierunek Czarny Las i dwa budynki 1019A i następny za nim budynek na działce 1898/8
19.04 od godz. 8:30 do 15:00


Trzebunia kierunek Tartak
22.04 od godz. 7:30 do 9:00


Trzebunia kierunek: Bieńkówka, za rzekę, Trzebunia - centrum
22.04 od godz. 8:00 do 17:00


Trzebunia kierunek Tartak
22.04 od godz. 15:00 do 17:30


Zawada Kopań
27.04 od godz. 7:00 do 14:30


Poznachowice Szklarnia
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Lubień role Susiowa, Pustelnikowa, Pustki, Karpieńcowa i okolice.
19.01 od godz. 13:00 do 15:30


powiat nowosądecki

w miejscowości Dąbrowa, budynek nr 145
16.04 od godz. 7:00 do 12:00


w miejscowości Barcice, ulica Wirmańskiego osiedla: Zabronie, Pierzwia, Głucha Dolina oraz cześć osiedli: Kliny, Grabowce, Skrajnia i okolice
16.04 od godz. 8:00 do 11:00


w miejscowości Gródek, osiedla: Obrzutówka, Morańdówka, Michałówka, Syskówka, Dorolówka, Kochanówka, Pagórek i okolice
16.04 od godz. 8:00 do 11:00


w części miejscowości Jamnica, od okolic Krzyża w kierunku Nowego Sącza
16.04 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Piwniczna-Zdrój, ulice: Gąsiorowskiego, Daszyńskiego od Krynickiej do Węgierskiej, Węgierska, Szczawnicka i Słoneczna od strony Daszyńskiego, Łazy i Zapotok od strony Węgierskiej wraz z przyległymi
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


w miejscowościach: Nawojowa, ulice: Podkamienne i Zagórze od strony Żeleźnikowej wraz z przyległymi oraz Żeleźnikowa Mała od strony Nawojowej
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


w części miejscowości Młodów- okolice stacji PKP po obu stronach drogi oraz budynki w kierunku Rytra
16.04 od godz. 11:00 do 13:00


w części miejscowości Rytro, od boiska sportowego do Willi Poprad oraz okolice Urzędu Gminy
17.04 od godz. 8:00 do 11:00


w miejscowości Chełmiec, ulice: Szeroka od Papieskiej do ulicy Szeroka Oaza, Kwiatowa, Ogrodowa, Rolna wraz z przyległymi
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Gołkowice Górne, od okolic Orlika do granicy ze Skrudziną
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Jazowsko- okolice cmentarza i Firmy Vitahum
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


w części miejscowości Rytro- okolice cmentarza, osiedla: Majchry, Połom Niżna, Połom Wyżna i sąsiednie
17.04 od godz. 11:00 do 14:00


w miejscowości Podrzecze, budynki położone pomiędzy osiedlami: Tłoki, Równia
18.04 od godz. 8:00 do 12:00


w miejscowości Piwniczna-Zdrój, osiedle Latawcowa i okolice
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


w części miejscowości Kąclowa, budynki od Remizy w kierunku Tartaku po obydwu stronach drogi głównej
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Kąclowa, od Remizy w kierunku Tartaku po obydwu stronach drogi głównej
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Tylicz, ul. Pułaskiego, budynki numery: 23, 47, 48, 51, 52, 53, 70 i sąsiednie
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


w miejscowości Gostwica, budynki położone pomiędzy osiedlem Kwasowiec a miejscowością Brzezna
18.04 od godz. 9:00 do 15:00


w miejscowości Powroźnik, budynek nr 54 i sąsiednie- zasilane ze złącza kablowego nr 13248
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Wyskitna, budynki numery: 18, 20, 121 i sąsiednie
19.04 od godz. 8:00 do 14:30


w miejscowości Dąbrowa- okolice firm: Dominik, Danex
22.04 od godz. 5:00 do 7:00


w miejscowości Stróże, budynek nr 121
22.04 od godz. 8:00 do 14:30


w Krynicy-Zdroju- Góra Parkowa okolice PKL
23.04 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Siołkowa, budynki zasilane ze złącza kablowego nr 15302- okolice numeru 543
23.04 od godz. 10:30 do 14:00


w miejscowości Tylicz, ul. Kazimierza Wielkiego, budynek zasilany ze złącza kablowego nr 21588- okolice numeru 38
24.04 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Kąclowa, budynki numery: 548, 563 i sąsiednie- zasilane ze złącz kablowych numery: 670, 958, 13889
24.04 od godz. 13:00 do 18:00


w miejscowościach: Świniarsko, od strony Niskowej, część ulicy Gajowej, Chełmiec, ul. Łączna, budynki numery: 31, 31B i sąsiednie
25.04 od godz. 7:00 do 11:00


w miejscowości Kąclowa, budynek nr 629
25.04 od godz. 8:30 do 12:00


w miejscowości Ptaszkowa, budynki numery: 936, 937, 938
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


powiat nowotarski

w miejscowości Szczawnica, ul. Główna, budynki numery: 284, 286, 328, 342 i okoliczne
16.04 od godz. 8:30 do 14:00


w miejscowości Czorsztyn, ul. Wronina od strony Krośnicy
16.04 od godz. 9:00 do 15:00


W Nowym Targu, ulica Krakowska. okolice numerów 1, 2, 3, Stacja Paliw Orlen, Centrum Boroń, Blachotrapez.
18.04 od godz. 7:00 do 9:00


w miejscowości Sieniawa, role: Łajkówka, Ferkówka i okolice
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Staszowa, Sopotnicka wraz z przyległymi
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


w części miejscowości Rabka Zdrój, cześć ulicy Zakopiańskiej i okolice
18.04 od godz. 8:30 do 14:00


na granicy miejscowości: Ratułów, Czerwienne, osiedle Bachledówka i okolice
18.04 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Sieniawa, role: Łajkówka, Ferkówka, Pytlówka, Rusnakówka, Gaplówka, Martaużówka i okolice
18.04 od godz. 11:30 do 16:00


W Nowym Targu, ulica Krakowska. okolice numerów 1, 2, 3, Stacja Paliw Orlen, Centrum Boroń, Blachotrapez.
18.04 od godz. 14:00 do 16:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Staszowa, Sopotnicka wraz z przyległymi
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


w części miejscowości Raba Wyżna, role: Wędziarzówka, Możdżeniówka, Arendarczykówka, Sołówka, Kamieńskówka, i okolice
19.04 od godz. 8:30 do 11:00


w Nowym Targu, ul. Halikowskiego, budynki numery: 3, 4 i sąsiednie- zasilane ze złącz kablowych numery: 21667, 21672
22.04 od godz. 8:30 do 16:00


w miejscowości Obidowa, osiedle Za Potok, Białoniówka i okolice
22.04 od godz. 9:30 do 17:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Skotnicka, Wygon, Pod Sadami wraz z przyległymi- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 7:30 do 8:00


w miejscowości Szczawnica, ulice: Skotnicka, Wygon, Pod Sadami wraz z przyległymi- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
24.04 od godz. 16:00 do 16:30


powiat olkuski

Laski ul. Sławkowska, Błędowska, Leśna, Główna, Bolesławska do nr 29, Laski Oczyszczalnia Ścieków
16.04 od godz. 12:00 do 16:00


Ryczówek ul. Krzewowa od nr 3 do 15
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat oświęcimski

Brzezinka ulica Wiślana, Olchowa, Zielona, Chropań, Niwy.
16.04 od godz. 8:00 do 17:00


Kęty ulica Fabryczna.
17.04 od godz. 8:00 do 13:00


Witkowice ulica Kanada, Granica.
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Gorzów ulica Oświęcimska 58E, 58F, 58G, 58H.
17.04 od godz. 8:30 do 14:00


Oświęcim ulica Zjazdowa złącza kablowe numer ZK510700, ZK316266, ZK316746, ZK316753, ZK313340, ZK510704 i ZK631108 Ogródki Działkowe.
17.04 od godz. 8:30 do 14:00


Zator ulica Jaśminowa, Bugajska, Reymonta 2, 5,7, Brzozowa, Wyspiańskiego 11.
18.04 od godz. 8:00 do 15:00


Rajsko ulica Legionów 94, 96, Żołnierzy Września, Ogrody, Pszczyńska.
18.04 od godz. 8:30 do 14:00


Kęty ulica Ogrodowa, Wszystkich Świętych, Cmentarna.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Bulowice ulica Stara Droga.
19.04 od godz. 8:00 do 13:00


Laskowa ulica Zdrojowa, Bukowa, Siewna, Na Wzgórzu, Za Mostkiem, Zgody, Źródlana, Pagórkowa.
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Czaniec ulica Dworska , Aleja Wojska Polskiego.
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Kozy ulica Podgórska, Jaskółcza, Błękitna, Tęczowa.
25.04 od godz. 8:30 do 15:30


powiat suski

Palcza osiedle Grudówka, Piskówka, Paskówka, Sularzówka, Doboszówka, Zagroda, Ciągówka.
18.04 od godz. 9:00 do 11:00


w części miejscowości Toporzysko, rola Cieślakowa
19.04 od godz. 11:00 do 14:00


powiat tarnowski

MIEJSCOWOŚĆ BOBROWNIKI MAŁE od stacji przy wale w kierunku stadionu
16.04 od godz. 8:00 do 10:00


MIEJSCOWOŚĆ BOBROWNIKI MAŁE od stacji przy wale w kierunku stadionu i sklepu.
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Janowice Grzywna
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Odporyszów - ulice: Jana Pawła II, Żwiernik, Misjonarska, Księdza Szlęzaka, 3-go Maja, Akacjowa, Jana Wnęka, Krótka, Poprzeczna, Zarzecze, Żabieńska - okolice Cmentarza
TRAK5129 EF Odporyszów 1, TRAK5130 EF Odporyszów 2
17.04 od godz. 8:30 do 14:00


Odporyszów - ulice: Jana Pawła II, Zwiernik, Misjonarska, Księdza Szlęzaka, 3-go Maja, Akacjowa, Jana Wnęka, Krótka, Poprzeczna, Zarzecze, Żabieńska - okolice Cmentarza oraz farma fotowoltaiczna Odporyszów 1 i 2 TRAK5129 i TRAK5130.
17.04 od godz. 8:30 do 14:00


Buchcice przy drodze na Łowczów, okolice dworu
18.04 od godz. 8:00 do 14:00


Czermna - Działki, Przydole, za Rzeką
18.04 od godz. 9:00 do 13:00


Niedomice - okolice Hotelu Gospoda Szlachecka
19.04 od godz. 8:30 do 15:00


Biadoliny Radłowskie, od Łoponia, Od Dębiny
22.04 od godz. 8:00 do 11:00


Biadoliny Radłowskie, przy torach, za autostradą, Las, Dół
22.04 od godz. 11:15 do 14:30


Lisia Góra - Firma kurierska DPD
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Lisia Góra - Firma kurierska DPD.
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


powiat tatrzański

w miejscowości Kościelisko, ul. Rysulówka, od numeru 1 do 32A- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
16.04 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Witów, od numeru 20A do 47
16.04 od godz. 8:30 do 14:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, od numeru 300 w kierunku rzeki Białka do numerów: 313C i 295
17.04 od godz. 8:30 do 13:00


w miejscowości Witów, od numeru 158 do 182A
17.04 od godz. 8:30 do 14:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Grapa od strony Gronia
17.04 od godz. 8:30 do 14:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, od numeru 303 do okolicy skrzyżowania z ulicą Pod Grapę
17.04 od godz. 12:00 do 17:00


w miejscowości Bukowina Tatrzańska, ulice: Słoneczna, Sportowa, budynek nr 1
18.04 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, od numeru 300 w kierunku potoku Czerwonka do numerów: 311A, 285B
18.04 od godz. 8:30 do 10:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, budynki numery: 84, 85, 85A, 86, 88, 88k, 89 i sąsiednie
18.04 od godz. 9:00 do 16:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa- Sklep Biedronka
18.04 od godz. 10:00 do 12:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, od numeru 273 do 299 wraz z przyległymi
18.04 od godz. 12:00 do 15:00


w miejscowości Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, od okolic Cukierni Burkaty do skrzyżowania z ulicą Pod Grapę wraz z przyległymi
19.04 od godz. 9:00 do 11:00


w miejscowości Witów, numery od nr 251 do nr 252
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


w części miejscowości Zakopane, ulice, numery: Oberconiówka od 24 do końca, Mrowce od 31 do Końca, i okolice
19.04 od godz. 9:00 do 16:00


w miejscowości Zakopane, ulice, numery; Krzeptówki od 1 do 13, Skibówki Kacina od 39 do 63,
23.04 od godz. 9:00 do 15:00


w miejscowości Kościelisko ulice: Budzówka, budynek nr 30A oraz Królewska od numeru 50 do 75D i sąsiednie
26.04 od godz. 9:00 do 15:00


powiat wadowicki

Brody odbiorcy wzdłuż drogi krajowej po stronie południowej od numerów 556, 568, 640 i 670 oraz sąsiednich do numerów 227 i 501, stacja paliw oraz producent mebli Markat.
25.04 od godz. 8:30 do 14:30


Leńcze numery 52A, 342, 57, 54, 50A, 353, 339, 390, 349A, 51, 42, 40, 17, 30, 356, 33, 66, 273, 65, 88, 74, 76, 85, 385, 82, 84, 47, 336, 359, 241, 237, 238, 382, 386A, 237C, 237E, 237J, 240, 243, 259, 261, 262A, 369. 272. 248. 296. 247. 244. 251. 255. 258 i okolica.
25.04 od godz. 8:30 do 14:30


Łękawica 175 i sąsiednie. Zagórze numery 9, 10, 216, 11, 14, 15, 78 i sąsiednie.
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Podolany od okolic posesji nr 62 i 120 oraz okolic posesji numer 67 i 71, dalej na północ aż do granicy z Polanką Hallera. Leńcze okolice posesji numer 374 i 269.
23.09 od godz. 8:30 do 14:00


Kalwaria Zebrzydowska ulica Świętego Floriana od skrzyżowania z ulicą Jagiellońską do torów PKP, Królowej Jadwigi, Szewska, Podlesie od skrzyżowania z ulicą Jagiellońską do torów PKP.
4.08 od godz. 9:00 do 11:00


powiat wielicki

Łazany w kierunku Sułkowa
16.04 od godz. 7:00 do 8:00


Łazany w kierunku Sławkowic
16.04 od godz. 7:00 do 17:00


Łazany w kierunku Trąbek i Jawczyc
16.04 od godz. 8:00 do 16:00


Łazany w kierunku Sułkowa
16.04 od godz. 16:00 do 17:00


Brzezie ul. Wołowa, Smutna, Wesoła
17.04 od godz. 8:00 do 14:00


Raciborsko w kierunku Mietniowa
18.04 od godz. 7:00 do 8:00


Zabierzów Bocheński 631
18.04 od godz. 7:30 do 14:00


Raciborsko w kierunku Grajowa i Sierakowa.
18.04 od godz. 8:00 do 16:00


Niepołomice ul. Boczna nr. 18, 20, 30,3 2
18.04 od godz. 10:00 do 15:00


Raciborsko w kierunku Mietniowa
18.04 od godz. 16:00 do 17:00


Wola Batorska
19.04 od godz. 7:30 do 9:00


Wola Batorska
19.04 od godz. 12:00 do 14:00


Grodkowice ul. Wiejska, Polna , Karola Żeleńskiego
22.04 od godz. 7:30 do 16:30


Brzezie od Cmentarza w kierunku Kościoła
22.04 od godz. 9:00 do 12:00


Niepołomice ulica Grunwaldzka, Bankowa, Kościuszki, Daszyńskiego, Plac Zwycięstwa
23.04 od godz. 7:30 do 11:00


Gorzków w kierunku Koźmice Wielkich, Koźmice Wielkie w kierunku Byszyc, Byszyce w kierunku Kościoła.
23.04 od godz. 8:00 do 20:00


Niepołomice ulica Młyńska, Zagrody, Zbożowa, Sadowa, Robotnicza ,Osiedle Robotnicze, Szkoła Podstawowa nr.2
23.04 od godz. 10:30 do 14:00


Raciborsko w kierunku Gorzkowa, Gorzków w kierunku Bieńkowic.
25.04 od godz. 8:00 do 16:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd pobieramy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska