Do "Pasów" przyszedł Oliver Ollson. Zaczynał karierę w Malmo RedHawks Ollson już w wieku 16 lat zadebiutował w szwedzkiej SHL. Zagrał również w Lidz Mistrzów. Zawodnik w ostatnich latach grywał na taflach pierwszego i drugiego poziomu rozgrywkowego w swojej ojczyźnie, zaliczył również krótki epizod w Danii. W sezonie 2023/24 występował w dwóch klubach: Nybro Vikings i Trånas AIF.
Ollson to były młodzieżowy reprezentant kraju, w narodowych barwach zaliczył kilkadziesiąt spotkań. Zajął również drugie miejsce w prestiżowym turnieju Hlinka-Gretzky Cup. W sezonie 2023/24 występował w dwóch klubach: Nybro Vikings i Trånas AIF. W 33 meczach zdobył 5 goli i zantował aystę.
Olsson ma 25 lat, jest napastnikiem. Może grać zarówno na środku ataku, jak i na skrzydle.
Wcześniej doszli do Comarch Cracovii inni szwedzcy hokeiści: Tim Wahlgren, Hannes Johnsson, Johan Lundgren, Anton Brandhammar, a umowę przedłużył Alexander Younan.
