https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Cracovia. Jest nowy kapitan "Pasów", to Rafael Lopes

Jacek Żukowski
Rafael Lopes (nowy kapitan Cracovii)
Rafael Lopes (nowy kapitan Cracovii) Andrzej Banaś
Nowym kapitanem zespołu Cracovii został Rafael Lopes. Zastąpił on na tym stanowisku Janusza Gola, który poprzednio sprawował tę funkcję. O nowym kapitanie zadecydował trener Michał Probierz.

Przypomnijmy, że Janusz Gol nie doszedł do porozumienia z klubem w kwestii obniżenia kontraktu na czas pandemiii koronawirusa. Wtedy to trener Michał Probierz, jednocześnie wiceprezes klubu wydał oświadczenie:

Z uwagi na brak akceptacji warunków dotyczących czasowego obniżenia wynagrodzenia kontraktowego o 50 procent w związku z panującą pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, która przekłada się na trudna sytuację Klubu, Janusz Gol z dniem dzisiejszym zostaje odwołany z funkcji kapitana I Drużyny Cracovii″ – napisał Michał Probierz w oświadczeniu opublikowanym 28 kwietnia.

Poczet kapitanów Cracovii ostatnich dwóch dekad ZDJĘCIA

"Bezkrólewie" trwało krótko, w dodatkowo trafiło na okres bez rozgrywania meczów w ekstraklasie. Ale zbliża się kolejne spotkanie, w ramach 27. kolejki - "Pasy" w niedzielę o godz. 15 zagrają z Jagiellonią Białystok. I na ten mecz zespól wyprowadzi Rafael Lopes. Portugalczyk w Cracovii występuje od początku tego sezonu, w 26 meczach w ekstraklasie zdobył 8 goli.

Byli związani z Cracovią i Jagiellonią Białystok. Co teraz r...

Cracovia. Na co ją stać po wznowieniu rozgrywek? Odpowiadają...

Cracovia. Najlepsze i najgorsze mecze "Pasów" w tym sezonie [ZDJĘCIA]

Takiego rankingu Cracovii jeszcze nie było. Oto 60 najlepszy...

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jerzy Gicala

Co żaden Polak nie chciał , taki naprzykład Wdowiak?

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska