Cracovia. Wzmocnione trzecioligowe rezerwy "Pasów" pokonały swego rywala w grupie Wisłokę Dębica. Zwycięska bramka Biernata

III-ligowy mecz Cracovia II - Wisłoka Dębica (0:1), rozegrany 9 września 2020 roku w Krakowie przy ul. Balickiej Andrzej Banaś
W sparingowym meczu piłkarskim, rozegranym w ośrodku treningowym Cracovii w Rącznej z udziałem dwóch trzecioligowców, rezerwy "Pasów" pokonały Wisłokę Dębica 1:0.

Cracovia II - wygrana w sparingu

Zwycięstwo Cracovii II, w której wystąpiło kilku zawodników z ekstraklasowym doświadczeniem, zapewnił Remigiusz Biernat, zdobywając gola pod koniec spotkania. Z piątego metra dobił on piłkę odbitą od obrońcy po strzale Kacpra Grzebielucha.

To był pożyteczny, nasz ostatni sparing przed rundą wiosenną. Gra toczyła się w dobrym tempie. W pierwszej połowie stworzyliśmy dużo sytuacji, ale ich nie wykorzystaliśmy. W drugiej mieliśmy ich mniej. Wisłoka także miała okazję do zdobycia gola - trener Cracovii II Piotr Giza

Na półmetku rozgrywek w grupie czwartej III ligi Cracovia II zajmuje dziewiętnaste, a mająca o 10 punktów więcej Wisłoka dwunaste miejsce w tabeli. W swym pierwszym meczu rundy wiosennej rezerwy "Pasów zagrają w niedzielę, 28 lutego w Świdniku z Avią, a tydzień później podejmą Podlasie Biała Podlaska (początek obu spotkań o godz. 13).

Cracovia II - Wisłoka Dębica 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Biernat 80.
Cracovia II: I połowa: Hrosso - Stachera, Dytiatjew, Pieńczak, Supryn - Vestenický, Budziński, Lusiusz, Wiśniewski, Vinicius - Piszczek; II połowa: Hrosso - Nowicki, Ziemnik, Bracik, Rząsa - Biernat, Malisz, Ożóg, Matheus - Grzebieluch, Bała.