Dalin - Tuchovia. Ropski przerwał świetną serię Szuby. A tego budynku już nie ma... [2008, ZDJĘCIA]

boch
Dalin Myślenice - Tuchovia (30.04.2008)
Dalin Myślenice - Tuchovia (30.04.2008) Tomasz Bochenek
Dalin - Tuchovia. Ten mecz odbył się 30 kwietnia 2008 roku, a więc w czasach, gdy IV liga małopolska była tylko jedna, nie składała się z dwóch grup. W tamtym sezonie, reorganizacji rozgrywek, Dalin znalazł się w gronie drużyn, które wywalczyły awans do III ligi. Ale akurat ekipy z Tuchowa nie pokonał, a to za sprawą jej ówczesnego grającego trenera. Pisaliśmy wtedy: "625 minut trwała znakomita passa Marka Szuby. Bramkarz Dalinu przez ponad dziesięć meczowych godzin nie dał sobie strzelić gola, czyste konto zachował w sześciu poprzednich spotkaniach. Siódmego „zera” pozbawił go w 86 min środowej potyczki Jacek Ropski". Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ z tego meczu, w którym myśleniccy piłkarze po golu na 1:0 wykonali kołyskę dla swojego trenera Krzysztofa Hajduka - z okazji narodzin córki, Karoliny.

Dalin Myślenice – Tuchovia Tuchów 1–1 (1–0)
Bramki: 1–0 Myśków 13, 1–1 Ropski 86.
Dalin: Szuba – Marchiński, Myśków, W. Cygal, Moskal – Stelmach (88 J. Górecki), Dyrcz, Kęsek, Rączka – M. Drobny (65 M. Górecki), Hejmo.
Tuchovia: Żydowski – B. Grzebień, Kafel, Różycki, Malec – Stec, Dobrowolski (90 Sobyra), Stachoń, Maciaszek – Wiśniowski (60 Ropski), Jamka.

Dalin Myślenice. Lata 90., prawdziwa III liga. To były czasy...