https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dzień dziecka w Zakopane. Gry, zabawy, konkursy i nagrody

red.
Marcin Szkodziński
Setki dzieciaków i ich rodziców bawiło się w sobotę w imprezie zorganizowanej z okazji dnia dziecka. Odbyła się ona na dolnej Równi Krupowej. Było mnóstwo zabawy, występów, a nawet gigantyczna gra Monopoli w nowej, tatrzańskiej odsłonie.

Wielki festyn odbył się na dolnej Równi Krupowej. Zorganizował go urząd miasta wraz z partnerami - m.in. Tatrzańskim Parkiem Narodowym. W trakcie imprezy zaprezentowano m.in. najnowszą wersję gry Monopoly, która tym razem skupia się na Tatrach. W trakcie prezentacji przygotowano gigantyczną planszę, na której wiele osób na raz mogło sobie pograć w nową grę.

Oprócz tego dzieciaki mogły wziąć udział w wielu zabawach i zawodów sportowych, a także warsztatach związanych m.in. z góralszczyzną - np. wyszywanie portek góralskich. Było także wiele występów na scenie, która specjalnie z okazji dnia dziecka stanęła na dolnej Równi Krupowej.

FLESZ - Droższa żywność i paliwo znów uderzą po kieszeniach

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska