Fortuna 1 Liga. Sandecja wygrała z Miedzią i kontynuuje dobrą serię

DW
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 2:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 2:0 (1:0) Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Fortuna 1 Liga. Sandecja Nowy Sącz kontynuuje dobrą serię, wyrgrywając 2:0 z Miedzią Legnica. Dla Biało-Czarnych to czwarte zwycięstwo w siedmiu ostatnich meczach. Pozostałe "sączersi" zremisowali. Bohaterem gospodarzy był Rafael Victor, który ustrzelił dublet.

Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 2:0 (1:0). Jak padły bramki?

[lista]
[*] 33. minuta - Gospodarze wyszli do wysokiego pressingu, odebrali piłkę już na 40. metrze od bramki Lenarcika. Zagranie na lewe skrzydło do Ogorzałęgo, który po ziemi zgrał na piąty metr i Rafael Victor dopełnił już tylko formalności.
[*] 90. minuta - Kolejny kontratak gospodarzy, szybkie zagranie na lewą stronę, gdzie zawodnik Sandecji zbyt łatwo wszedł w pole karne. Niemal z linii końcowej zagrał piłkę wzdłuż bramki, gdzie czekający Victor po raz drugi dziś pokonał Pawła Lenarcika.