I liga koszykarzy. Kolejna porażka koszykarzy AZS AGH Kraków

Czwarty mecz i czwarta porażka koszykarzy AZS AGH w nowym sezonie I ligi. Tym razem krakowianie nie dali rady Weegree AZS Politechnika Opolska. Goście wygrali w hali przy Al. Armii Krajowej 88:68.

Znów w meczu AZS AGH początek meczu był wyrównany. Co prawda pierwszą kwartę nieznacznie wygrali goście z Opola, ale już w drugiej krakowianie odrobili straty i to oni na przerwę schodzili z przewagą trzech punktów (46:43).

Po zmianie stron w trzeciej części jeszcze przed dobre kilka minut trwała wyrównana walka, ale już z lekkim wskazaniem na zespół z Opola. Przed decydującym starciem przyjezdni prowadzili ośmioma punktami (66:58). W czwartej kwarcie opolanie kontrolowali już wydarzenia na parkiecie, powiększali przewagę i o ostatecznie wygrali ten mecz wysoko.

Krakowianie zanotowali czwartą porażkę w czwartym meczu nowego sezonu I ligi i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

AZS AGH Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 68:88 (19:23, 27:20, 12:23, 10:22)
AZS AGH: Ciesielski 21, Dyrda 9, Adamczyk 7, Komenda 5, Orłowski 0 oraz Piliszczuk 9, Śmiglak 7, Golus 5, Abdelaal 3, Leśniak 2, Mąkowski 0, Nowicki 0.
Weegree AZS PO: Kobel 11, Rutkowski 11, Lis 11, Kaczmarzyk 10, Białachowski 6 oraz Kowalczyk 17, Reid 12, Jodłowski 6, Maciejak 4, Kubiak 0, Rak 0, Salkiewicz 0.
Sędziowali: Krzysztof Krajewski, Sebastian Kotowski oraz Marcin Ławnik.