Zobacz także: Kafarski rozpoczął trening z Cracovią [ZDJĘCIA]
Jak wyjaśnił podczas środowej konferencji prasowej, podpisał umowę z krakowskim klubem na półtora roku.
"Jeszcze w poniedziałkowy wieczór byłem na tzw. wychowawczym (nie pracując zajmował się wychowaniem malutkiej córki - PAP), zaś o północy jechałem samochodem do Krakowa. Negocjacje trwały krótko" - powiedział Kafarski o kulisach podpisania kontraktu.
"Chciałbym, żeby 'Pasy' grały 'futbol na tak'. Chcę także odbudować morale drużyny" - dodał. Kafarski we wtorek został trenerem piłkarzy występującej w ekstraklasie Cracovii Kraków. Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Pasiekę. Przed przyjściem do krakowskiego klubu prowadził Lechię Gdańsk. Stamtąd zwolniono go po 13 kolejkach tego sezonu.
"Pasy" w trzech wiosennych spotkaniach zgromadziły tylko dwa punkty i w tabeli T-Mobile Ekstraklasy zajmują 15. miejsce.
Euro 2012 coraz bliżej! Zobacz, co będzie się działo w Krakowie
Nowa lista leków refundowanych**[SPRAWDŹ!] **
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!