Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 9-10 czerwca

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Sebastian Maciejko, Andrzej Wiśniewski
Terminarz zawodów sportowych w Małopolsce w dniach 9-10 czerwca.

ŻUŻEL
Ekstraliga:
Grupa Azoty Unia Tarnów – Fogo Unia Leszno (n. 16.30)

RUGBY
Ekstraklasa:
Juvenia Kraków - Ogniwo Sopot (s. 15)

FUTBOL AMERYKAŃSKI
LFA 1:
Kraków Kings - Silesia Rebels (s. 16, boisko Wawelu kraków)
Topliga: Kraków Tigers - Hammers Łaziska Górne (n. 14, boisko MOS w Nowej Hucie)

SIATKÓWKA
Finał mistrzostw Małopolski kadetów w siatkówce plażowej
(s. 9, Myślenice, Zarabie Górny Jazz)
Finał mistrzostw Małopolski kadetek w siatkówce plażowej (n. 10, Chrzanów, boiska plażowe przy ul. Wyszyńskiego 19)

BOKS
Grand Prix Małopolski
(s. 12, Brzesko)

LEKKOATLETYKA
Wysokogórski Bieg im. Druha Franciszka Marduł
y (s. 7, start sprzed kina Sokół w Zakopanem, ul. Orkana 2)
Mistrzostwa Krakowa młodzieży (s. 14, stadion AWF Kraków)
Eko Jurajski Półmaraton (n. 10, Rudawa, Centrum Usług Motoryzacyjnych Mosur)
Mecz juniorów Małopolska - Śląsk - Podkarpacie - Świętokrzyskie (n. 13, stadion AWF Kraków)
Memoriał Gwiazd: Barbary Sobottowej, Elżbiety Katolikowej i Anny Dejner (n. 17, stadion AWF Kraków)
Ultramaraton Babia Góra (s. 3, 10, 11, Zawoja, Mosorny Groń)

KOLARSTWO
Puchar Tarnowa MTB
(s. 9, Zbylitowska Góra)
Małopolski Wyścig Górski (pt. - start: 12, Rynek w Trzebini, meta: ok. 15.05, Rynek w Alwerni; s. - start: 12, szkoła w Szaflarach Skrzypnem, meta: ok. 15.08, Rynek w Nowym Targu; n. - start: 11, Chochołowskie Termy, meta: ok. 14.50 - Stary Sącz Przehyba)

----> PIŁKA NOŻNA
PIŁKA NOŻNA
Baraż o awans do I ligi: Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce (s. 17)

III liga:
Unia Tarnów - Wólczanka Wólka Pełkińska (s. 17)
Soła Oświęcim - Stal Rzeszów (s. 17)
MKS Trzebinia - Wiślanie Jaśkowice (s. 17)

IV liga, grupa wschodnia:
Poprad Rytro - Barciczanka (s. 17)
Tuchovia - Drwinia (s. 17)
Wolania Wola Rzędzińska - Olimpia Pisarzowa (s. 17)
Lubań Maniowy - Sandecja II (s. 17),
Polan Żabno - Glinik Gorlice (s. 17)
Tymbark - BKS Bochnia (s. 17)
Watra Białka Tatrzańska - Tarnovia (s. 17)
Limanovia - Poprad Muszyna (s. 17)

IV liga, grupa zachodnia:
Orzeł Ryczów - Hutnik Kraków (s. 17),
Wiślanka Grabie - Jutrzenka Giebułtów (s. 17)
TS Węgrzce - Orzeł Piaski Wielkie (s. 17)
Unia Oświęcim - KS Olkusz (s. 17)
Beskid Andrychów - Clepardia Kraków (s. 17)
Sosnowianka Stanisław Dolny - Dalin Myślenice (s. 17)
Pcimianka - Górnik Wieliczka (s. 17)

Centralna Liga Juniorów U-17: Cracovia - Korona Kielce SA (s. 12, boisko w Michałowicach)

CLJ U-15:
AP 21 Kraków - Motor Lublin (s. 10, boisko Garbarni)
Sandecja - KKP Korona Kielce (s. 12)
Wisła Kraków - AP TOP 54 Biała Podlaska (s. 14, boisko w Zabierzowie)

Murapol Cup i Puchar AP 21, z udziałem m.in. Manchesteru United, Borussii Dortmund i Porto (s. 9, n. 9, boisko przy ul. Dekerta)

Turniej o Puchar Adama Grabki, z udziałem m.in. Benfiki Lizbona i Wisły Kraków (s. 8., boiska treningowe Wisły przy ul. Reymonta; n. 8, główne boisko przy ul. Reymonta)

----> PIŁKA NOŻNA - klasy okręgowe

PIŁKA NOŻNA

Klasa okręgowa Chrzanów:
Brzezina Osiek - Żarki (s. 11)
Garbarz Zembrzyce - Zatorzanka (s. 11)
Tempo Biała - Nadwiślanin Gromie (s. 11)
Dąb Paszkówka - Victoria 1918 Jaworzno (s. 15)
Jawiszowice - Zagórzanka (s. 16)
Kalwarianka - Niwa Nowa Wieś (s. 17)
Halniak Maków Podhalański - Chełmek (s. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa I:
Bibiczanka - Przemsza Klucze (s. 13)
Zieleńczanka - Bolesław Bukowno (s. 17)
Słomniczanka - Prądniczanka Kraków (n. 17)
Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada - Orzeł Iwanowice (n. 17)
Przebój Wolbrom - Grębałowianka Kraków (n. 17)
Strażak Przybysławice - Nowa Proszowianka (n. 17)
Sokół Kocmyrzów - Piliczanka (n. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa II:
Prokocim Kraków - Iskra Radwanowice (n. 17)
Świt Krzeszowice - Bronowianka Kraków (n. 17)
Garbarnia II Kraków - Skawinka Skawina (n. 17)
Wieczysta Kraków - Borek Kraków (n. 17)
Wisła Jeziorzany - Błękitni Modlnica (n. 17)
Piast Wołowice - Kaszowianka Kaszów (n. 17)
AP Kmita Zabierzów - Nadwiślan Kraków (n. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa III:
Orzeł Myślenice - Tempo Rzeszotary (s. 17)
Karpaty Siepraw - Wolni Kłaj (s. 17)
Gościbia Sułkowice - Zielonka Wrząsowice (s. 17)
Raba Dobczyce - Radziszowianka (s. 18)
Gdovia - Czarni Staniątki (s. 18)
Pasternik Ochojno - Targowianka Targowisko (n. 17)
LKS Mogilany - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (n. 17.30)

Klasa okręgowa Nowy Sącz:
Jarmuta Szczawnica - Szaflary (s. 16)
Kolejarz Stróże - Zalesianka (s. 17)
Gród Podegrodzie - Bobowa (s. 17)
Orzeł Wojnarowa - Rupniów (s. 17)
Orkan Raba Wyżna - Sokół Słopnice (s. 17.30)
AKS Ujanowice - Orkan Szczyrzyc (n. 17)
Płomień Limanowa - Huragan Waksmund (n. 17)
Skalnik Kamionka Wielka - Ogniwo Piwniczna-Zdrój (n. 17)

Klasa okręgowa Tarnów, grupa I:
Orzeł Dębno - Rylovia (s. 11)
Olimpia Kąty - Pagen Gnojnik (s. 17)
Radłovia - Tarnavia (s. 17)
Olimpia Bucze - Sokół Borzęcin (s. 18)
Sokół Maszkienice - Can-Pack Okocimski Brzesko (n. 17)
Jadowniczanka - GOSiR Novi Rzezawianka (n. 17)
Naprzód Sobolów - Strażak Mokrzyska (n. 18)

Klasa okręgowa Tarnów, grupa II:
Zorza Zaczarnie - Wisła Szczucin (s. 15)
Skrzyszów - Dunajec Zbylitowska Góra (s. 15.30)
Wietrzychowice - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (s. 15.30)
Victoria Koszyce Małe - Dunajec Zakliczyn (s. 15.30)
Metal Tarnów - Łukovia (s. 17)
Polan II Żabno - Gromnik (n. 11)
Olimpia Wojnicz - Śmigno (n. 15.30)
Nowa Jastrząbka - Ciężkowianka (n. 16)

Sportowy24.pl w Małopolsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie