Karol Świderski strzela za oceanem. To już szóste trafienie w sezonie [WIDEO]

Krzysztof Kowalski
Karol Świderski zdobył kolejną bramkę w MLS. Tym razem trafił w meczu Charlotte FC z DC United, który drużyna z Karoliny Północnej wygrała 3:0.

Dla Karola Świderskiego by to już szósty gol w obecnym sezonie. Polak na listę strzelców wpisał się w 64. minucie. Z kilku metrów dobił piłkę odbitą przez bramkarza.

Do tego momentu na tablicy widniał wynik 1:0 dla Charlotte. Na początku pierwszej połowy samobójczego gola strzelił piłkarz D.C. United Steven Birnbaum. Wynik spotkania w 67. minucie ustalił Quinn McNeill.

Świderski opuścił boisko w 84. minucie. Z ławki rezerwowych nie wstali Kamil Jóźwiak oraz Jan Sobociński.

BRAMKA KAROLA ŚWIDERSKIEGO:

Charlotte w tabeli konferencji wschodniej MLS plasuje się na siódmej lokacie. Po 23 meczach na koncie ma 29 punktów. Prowadzone przez Wayne'a Rooneya DC United zajmuje ostatnie miejsce.

Charlotte FC - DC United 3:0
Bramki: Steve Birnbaum 13 (s), Karol Świderski 64, Quinn McNeill 67

Robert Lewandowski w Bayernie Monachium miał najwyższą pensję całej Bundeslidze i zarazem topową wśród graczy z całego świata. Inkasował rocznie co najmniej 20 mln euro. Po przenosinach do FC Barcelony jego wynagrodzenie uległo znacznej obniżce. Zobaczcie, jak gaża Polaka - po uwzględnieniu podatków - prezentuje się na tle najlepiej zarabiających w "Dumie Katalonii".

Zarobki w FC Barcelona. Oni dostają więcej niż Robert Lewand...