Klasa okręgowa Kraków, grupa I. Pogrom w meczu na szczycie. Słomniczanka wypunktowała Grębałowiankę, cztery gole zdobył Bartosz Kozieł

Bohater Słomniczanki - Bartosz Kozieł
Bohater Słomniczanki - Bartosz Kozieł Aleksander Gąciarz
W meczu kończącym 17. kolejkę rozgrywek w grupie I klasy okręgowej Kraków Słomniczanka wysoko pokonała Grębałowiankę.

Słomniczanka Słomniki - Grębałowianka Kraków 5:1 (4:1)
Bramki:
1:0 Kozieł 18, 2:0 Kozieł 25, 2:1 Kobiec 30, 3:1 Kozieł 35 karny, 4:1 Sarota 40, 5:1 Kozieł 80.

Słomniczanka: Widawski - Jaworski (70 Styczeń), Dębowski, Strona, Rojek - Chyszczenko, Sarota (65 K. Warchoł), Bieszczanin, Łój, Drożniak (79 D. Warchoł) - Kozieł (81 Sułko).

Grębałowianka: Herdzik - Skalski (50 Kaczmarski), Lis, Walczak (72 Socha), Franczak - Kobiec (70 Lampart), Krawczyk (60 Liberacki), Pietruszewski, Siedlecki - Kwater, Kozioł (46 Florkowski).

Sędziował: Sławomir Steczko. Widzów: 200. Żółte kartki: Sarota - Walczak.

Taki wynik to spora niespodzianka, przecież zmierzyły się ze sobą drużyny ze ścisłej czołówki. Bohaterem Słomniczanki został najlepszy strzelec ligi Kozieł, który swój dorobek powiększył o aż 4 gole (a mógł zdobyć mieć ich więcej, m.in. raz trafił w poprzeczkę). Przy jego dwóch bramkach ładne asysty zaliczył Łój. Ekipa ze Słomnik jest wiceliderem.

Goście w II połowie, już przy stanie 1:4, nie wykorzystali karnego (Widawski obronił). Mecz jednak przegrali tak naprawdę wcześniej, gdy po zdobyciu kontaktowej bramki stracili jeszcze przed przerwą dwa gole.