Klasa okręgowa Kraków, grupa II. Popisowy występ Radziszowianki, rozbiła Borek Kraków

W rozgrywkach w grupie II klasy okręgowej Kraków Radziszowianka na swoim obiekcie wysoko pokonała Borek Kraków. Mecz 6. kolejki sezonu 2021-22 odbył się 18 września 2021 r.

Radziszowianka Radziszów - Borek Kraków 8:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Danaj 17, 2:0 Galos 47, 3:0 Pakosz 61, 4:0 Kowalówka 64, 5:0 Maik 68, 6:0 Kowalówka 78 karny, 7:0 Bierówka 83, 8:0 Danaj 85.
Radziszowianka: Kipek - Goncerz (72 Zając), Wasyl, Galos, Sosin - Zięcik, Kowalówka (80 Wcisło), Maik (72 Grzesik), Madej (60 Bierówka) - Pakosz (60 Kurek), Danaj.
Borek: Żurek (83 Stępień) - Żak, Gorzkowski (70 Pałac), Kozień, Ziarko, Kamiński, Studnicki, Wawrzonek, Wojnowski, Sałach (40 Warchoł), Wcisło (64 Strzeboński).
Sędziował: Oliwer Gutkowski. Żółte kartki: Pakosz, Danaj, Galos, Maik - Żak, Gorzkowski, Kozień, Wcisło, Wawrzonek (dwie); czerwona: Wawrzonek (42).

Walcząca o pozycję lidera Radziszowianka nie dała szans zamykającemu tabelę Borkowi. Zadanie gościom utrudniła czerwona kartka dla Wawrzonka pod koniec I połowy. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał. Najładniejszego gola strzelił Kowalówka - lobem na 4:0.