Klasa okręgowa Kraków I. Zieleńczanka - Bolesław Bukowno [ZDJĘCIA]

art, zdjęcia: Andrzej Banaś
Zieleńczanka - Bolesław Bukowno (21.08.21)
Zieleńczanka - Bolesław Bukowno (21.08.21) Andrzej Banaś
W meczu 2. kolejki sezonu 2021-22 w grupie I klasy okręgowej Kraków Zieleńczanka Zielonki zremisowała u siebie 1:1 z Bolesławem Bukowno. Poniżej zdjęcia z tego spotkania (21.08.2021). Kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Zieleńczanka Zielonki - Bolesław Bukowno 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Kalinowski 22, 1:1 Małek 35.
Zieleńczanka: Wieczorek - Pomykacz, Jaworski, Ćwikliński - Michalak, Baran (78 Rożek), Szczerba (80 Lipnicki), Małek (75 Pietrzyk) - Zabiegaj (46 Kotaba), Prochal (90 Sieńko), Żywczak.
Bolesław: Wylężek - Palian, Dobrzański, Bujakiewicz, Karkos - Łaskawiec (63 Śliwiński), Maziarz, Jedynak, Dudek - Łukaszczyk (46 Kamiński), Kalinowski.
Sędziował: Damian Cichoń. Żółte kartki: Żywczak, Kotaba - Kalinowski, Łukaszczyk, Jedynak, Maziarz, Łaskawiec.

Goście objęli prowadzenie po wrzutce Maziarza i strzale Kalinowskiego w zamieszaniu. Zieleńczanka szybko wyrównała dzięki Małkowi, który po przechwycie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Gospodarze, zwłaszcza w I połowie, mieli dobre okazje, m.in. Jaworski z wolnego trafił w poprzeczkę. Po przerwie to bukownianie przeważali. Najbliżej gola był Śliwiński, jego uderzenie z 7 m obronił Wieczorek.