Prądniczanka Kraków - Orzeł Piaski Wielkie 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kawa 26 karny, 2:0 Kawa 64, 3:0 Kostuj 68, 4:0 Wiśniewski 85, 5:0 Cebularz 88.
Prądniczanka: Czernecki - Jędrzejewski (82 Nowak), Wojdyła, Samborski - Rogóż (65 Grudnik), Podkowa (72 Cebularz), Pępkowski (68 Wojewoda), Przesławski - Kostuj (87 Półtorak), Kawa, Wiśniewski.
Orzeł: Siwiecki - P. Ciesielski (54 Wrona), Uwakwe, Kret, Tatarski (77 Filipczyk) - Sulima, Jurek (85 Kądziołka), Kaczor, Śliski, Tomaszewski - Kozieł (25 Michura, 72 Tomczuk).
Sędziował: Mateusz Gardoń. Żółte kartki: Przesławski, Rogóż, Wojewoda - Sulima, Kret.
Początkowo lepsze okazje do zdobycia bramki miał Orzeł, ale nie wykorzystali ich Kozieł, Uwakwe i Śliski. Obraz gry zmienił się po objęciu przez Prądniczankę prowadzenia (Kawa trafił z karnego, podyktowanego za faul na Podkowie), gości spuścili z tonu.
Po przerwie gospodarze zadali jeszcze cztery ciosy i ostatecznie wysoko wygrali. Kawa ładnie uderzył z ok. 25 m z bocznego sektora, po chwili Kostuj trafił z ok. 11 m. W końcówce spotkania dzieła zniszczenia dopełnili Wiśniewski (celnie główkował po rzucie rożnym) oraz Cebularz (po odbiorze piłki w środku pola wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali).
