WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"
Dawid Szot kontuzji nabawił się jeszcze przed meczem. Mowa była o tzw. postrzale. Teraz Wisła w jego sprawie informuje: Dawid Szot, u którego wystąpił problem z dolnym odcinkiem kręgosłupa potwierdzony w badaniu rezonansem, aktualnie przechodzi rehabilitację.
Tutaj powrót na boisko może być szybszy, a gorzej wygląda sytuacja z Łasickim, bowiem w tym przypadku krakowski klub informuje z kolei: Igor Łasicki doznał uszkodzenia łąkotki i w czwartek 23 maja przejdzie operację.
Przed meczem z Bruk-Betem Termalicą sytuacja kadrowa szczególnie w obronie nie jest zatem dla Wisły wesoła. Tym bardziej, że po meczu w Katowicach wypadła nie tylko ta dwójka. Również Eneko Satrustegui, który będzie pauzował za czerwoną kartkę. Wracają jednak po kartkowej przerwie Joseph Colley oraz David Junca i jakoś trzeba będzie defensywę poukładać.
