Lokale wyborcze tarnowskie. Gdzie głosować w wyborach samorządowych 2014 [WIDEO, SONDA]

redZaktualizowano 
Lokale wyborcze tarnowskie. Gdzie głosować w wyborach samorządowych 2014
Lokale wyborcze tarnowskie. Gdzie głosować w wyborach samorządowych 2014 Archiwum
16 listopada odbędą się wybory samorządowe. W tym dniu lokale wyborcze będą otwarte od godz. 7.00 do godz. 21.00. Sprawdźcie, gdzie głosować w wyborach samorządowych 2014 w powiecie tarnowskim.

16 listopada w wyborach samorządowych wybierzemy blisko 47 tys. radnych gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich oraz prawie 2,5 tys. wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Prawo głosu ma ponad 30,7 mln wyborców.

Druga tura wyborów wójta, burmistrza, prezydenta miasta odbędzie się dwa tygodnie później - 30 listopada - w gminach, w których w pierwszej turze żaden z kandydatów nie otrzyma ponad połowy ważnie oddanych głosów. Przechodzi do niej dwóch kandydatów z najlepszym wynikiem, a wygrywa ten, który zdobędzie więcej głosów.

Jak oddać ważny głos w wyborach samorządowych 2014

Aby w wyborach samorządowych oddać ważny głos, należy postawić znak X w kratce przy jednym nazwisku kandydata na karcie do głosowania. W lokalu wyborczym otrzymamy cztery lub trzy karty w różnych kolorach - na każdej można oddać głos tylko na jedną osobę.

Tam, gdzie wyborcy otrzymają cztery karty do głosowania, będą to:
biała - w wyborach do rad gmin,
żółta - w wyborach do rad powiatu,
niebieska - w wyborach do sejmików wojewódzkich,
różowa - w wyborach wójta, burmistrza.

W miastach na prawach powiatu wyborcy otrzymają tylko trzy karty:
białą - w wyborach do rady miasta,
niebieską - do sejmików wojewódzkich
różową - w wyborach prezydenta miasta.

Lokale wyborcze w powiecie tarnowskim [LISTA]

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszynach 33-164 Olszyny 552
Sołectwo Olszyny

Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie 33-156 Skrzyszów 629A
Skrzyszów: Nr 1 - 320C

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Radłowie 33-130 Radłów ul. Plac Kościuszki 5
Radłów

Dom Ludowy 33-182 Brzozowa 71

Sołectwo: Brzozowa, Polichty

Dom Ludowy 33-122 Bobrowniki Małe 223

Bobrowniki Małe

Urząd Miejski w Żabnie - sala ślubów 33-240 Żabno ul. Władysława Jagiełły 1
Miasto Żabno - obejmujące ulice: Błonia, Kilińskiego, Konarska, Pl. Grunwaldzki, Poprzeczna, Przybyszowskiego, Rynek, Świętego Jana, Wyspiańskiego, Zacisze, Baczyńskiego, Cmentarna, Generała Andersa, Głowackiego, Korczaka, Kościuszki, Księdza Jarosza, Leśna, Powstańców Warszawy, Sieradzka, Szpitalna, Starzyńskiego, Warszawska, Wilanowska, OgrodowaSołectwo: Podlesie Dębowe.

Publiczna Szkoła Podstawowa 33-170 Buchcice 41

Buchcice

Ratusz w Zakliczynie 32-840 Zakliczyn Rynek 1
Melsztyn, Roztoka, Zakliczyn, Zawada Lanckorońska

Szkoła Podstawowa w Błoniu 33-113 Błonie 20
granice administracyjne miejscowości Blonie

Przedszkole 33-140 Lisia Góra ul. Jaracza 1
Sołectwo Lisia Góra obejmujące: ul. Długa, ul. Mielecka, ul. Południowa, ul. Szkolna, ul. Zagumnie, ul. Stefana Jaracza

Dom Ludowy w Jadownikach Mokrych 33-270 Jadowniki Mokre 339

Sołectwo Jadowniki Mokre

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych 32-830 Wojnicz ul. Jagiellońska 17
Wojnicz ulice: Braci Gładyszów, Braci Mirochnów, Folwarczna, Grodzka, Jagiellońska, Konopnickiej, Krótka, Leonarda, Loretańska, Nadbrzeżna, Nowa, Plebańska, Pola Archidiakonów Wojnickich, Ratnawy, Reymonta, Rolnicza, Rynek, Świętej Kingi, Wąwóz Szwedzki, Wojów, Zacisze, Zamoście, Zawale.

Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice 33-190 Ciężkowice ul.Rynek 1
Sołectwa: Bogoniowice, Kąśna Dolna, Kipszna, Ostrusza, Tursko

Urząd Gminy Szerzyny 38-246 Szerzyny 521

Sołectwo Szerzyny

Publiczne Gimnazjum nr 1w Ryglicach 33-160 Ryglice Tarnowska 25
Sołectwo Ryglice ulice: Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Gen.Józefa Bema, Jana Brzechwy, Jastruna, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Łyczków, Tarnowska, Wacława Boratyńskiego, Szwedzka, Bednarska, Górzysta, Kazimierza Wielkiego, Lipowa, Piastowska, Podkarpacka, Pszenna, Rolnicza

Budynek Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Szczepanowskiej 33-115 Dąbrówka Szczepanowska 184
Dąbrówka Szczepanowska

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niwce 33-130 Niwka 25
Niwka

Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Biskupim 33-163 Rzepiennik Biskupi 292

Sołectwo Rzepiennik Biskupi z wyłączeniem 261-264, 268-271, 283

Publiczne Gimnazjum 32-830 Wojnicz ul. Szkolna 10

Wojnicz ulice: Długa, Goszczyńskiego, Jagodowa, Krakowska, Leśna, Podlesie, Szkolna, Warszawska, Wolicka.

Szkoła Podstawowa w Demblinie 33-270 Demblin 119

Sołectwo Demblin, Sołectwo Nowopole, Sołectwo Pałuszyce

Zespół Szkół 33-180 Chojnik 287
Sołectwo: Chojnik

Wiejski Dom Kultury 38-247 Ołpiny 86
Sołectwo Ołpiny

Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie 33-156 Skrzyszów 629A

Skrzyszów: Nr 321 - do końca

Zespół Szkół 33-170 Burzyn 1
Burzyn

Szkoła Podstawowa w Demblinie 33-270 Demblin 119
Sołectwo Demblin, Sołectwo Nowopole, Sołectwo Pałuszyce

Remiza OSP w Białej 33-102 Biała 25
granice administracyjne miejscowości Biała

Dom Ludowy w Bruśniku 33-192 Bruśnik 42A
Sołectwa: Bruśnik, Falkowa, Siekierczyna

Filia Centrum Kultury Sportu i Promocji Gminy Pleśna w Janowicach 33-115 Janowice 128A
Janowice

Dom Kultury w Ryglicach 33-160 Ryglice Ks.Jakuba Wyrwy 2

Sołectwo Ryglice-ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Batalionu Barbara, Leśna, Łąkowa, Partyzantów, Rynek, Tuchowska, Wirtla, Biecka, Boczna, Książęca, Ks.Jakuba Wyrwy, Łokietka, Polna, Strumieniowa, Węgierska, Witosa, Zakątna

Szkoła Podstawowa 33-103 Pawęzów 66

Sołectwo Pawęzów

Szkoła Podstawowa - Filia im. Św. Jadwigi Królowej Polski 33-121 Bogumiłowice 275
Bogumiłowice, Sieciechowice

Urząd Miejski w Żabnie - sala USC 33-240 Żabno ul. Władysława Jagiełły 1
Miasto Żabno - obejmujące ulice: Konopnickiej, Krasińskiego, Mickiewicza, Mostowa, Reymonta, Siedemsetlecia, Sikorskiego, Słowackiego, Sucharskiego, Szkotnik, Tarnowska, Westerplatte, Wojska Polskiego, 3 Maja, Aleja Piłsudskiego, Dąbrowskiego, Królowej Jadwigi, Ks. Janusza Pasierba, Ofiar Katynia, Paderewskiego, Władysława Jagiełły, Zagrody, Dr Stanisława Witka

Dom Ludowy w Wietrzychowicach 33-270 Wietrzychowice 19

Sołectwo Wietrzychowice, Sołectwo Miechowice Wielkie, Sołectwo Miechowice Małe, Sołectwo Sikorzyce

Wiejski Dom Kultury 38-245 Czermna 119
Sołectwo Czermna

Szkoła Podstawowa 32-830 Wojnicz ul. Rynek 30

Sołectwa: Dębina Łętowska, Dębina Zakrzowska, Zakrzów.

Szkoła Podstawowa w Ładnej 33-156 Ładna 98B

Ładna

Szkoła Podstawowa 33-170 Dąbrówka Tuchowska 145A

Dąbrówka Tuchowska

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego 33-122 Ostrów 139

Gosławice, Kępa Bogumiłowicka, Ostrów

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Gminnego Przedszkola 33-151 Nowa Jastrząbka 156

Sołectwo Nowa Jastrząbka

Gimnazjum Publiczne 33-131 Łęg Tarnowski ul. Tarnowska 158

Sołectwo Łęg Tarnowski obejmujące ulice: Górna, Graniczna, Partyń, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Przedmieście, Świętego Jana, Świętej Anny, Tarnowska, Zacisze, Zborowskiego.

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Gminnego Przedszkola 33-151 Nowa Jastrząbka 156

Sołectwo Nowa Jastrząbka

Szkoła Podstawowa w Bistuszowej 33-160 Bistuszowa 82

Sołectwo Bistuszowa, Uniszowa

Urząd Gminy Ciężkowice 33-190 Ciężkowice ul.Tysiąclecia 19

Sołectwo Ciężkowice

Wiejski Dom Kultury 38-245 Czermna 119
Sołectwo Czermna

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzepienniku Strzyżewskim 33-163 Rzepiennik Strzyżewski 404

Sołectwo Rzepiennik Strzyżewski z wyłączeniem 338-346, 356, nieparzyste 369-369A

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych 33-111 Koszyce Małe Oświatowa 1
Koszyce Małe -ulice: Cicha, Główna, Krótka, Nowa, Oświatowa, Pogodna, Promienna, Prostopadła, Skalna, Spacerowa, Spokojna, Urocza, Wesoła, Wolska: od nr 1 do 92 i numery parzyste od 94 do 106, Źródlana.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy 32-842 Paleśnica 115
Borowa, Dzierżaniny, Jamna, Olszowa, Paleśnica

Wiejski Dom Kultury 33-130 Biskupice Radłowskie ul. Bohaterów Września 14a

Biskupice Radłowskie

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach 32-841 Filipowice 125

Filipowice, Ruda Kameralna

Zespół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej 33-140 Zaczarnie 25
Sołectwo Zaczarnie

Zespół Szkół Publicznych w Jastrzębi 33-191 Jastrzębia 1

Sołectwa: Jastrzębia, Kąśna Górna

Dom Ludowy w Woli Rogowskiej 33-270 Wola Rogowska 160

Sołectwo Wola Rogowska

Zespół Szkół 33-173 Jodłówka Tuchowska 275

Jodłówka Tuchowska

Szkoła Podstawowa 32-830 Wojnicz ul. Rynek 30

Wojnicz ulice: Kąpielowa, Krzywa, Księdza Popiełuszki, Ogrodowa, Słoneczna, Tarnowska Sołectwa: Isep, Łukanowice.

Zespół Szkół w Radłowie 33-130 Radłów ul. Szkolna 1

Glów, Łęka Siedlecka, Sanoka, Siedlec

Budynek KOS 33-131 Łęg Tarnowski ul. Witosa 187A

Sołectwo Łęg Tarnowski obejmujące ulice: Boczna, Dąbrowska, Kolejowa, Krótka, Osiedla, Pasternik, Pawęzowska, Sportowa, Warzały, Witosa, Dolna, Kościelna, Leśna, Nowa, Parkowa, Polna, Rzeczna, Zamościa, Zaszkolna.

Dom Ludowy 33-180 Gromnik Jana Pawła II 11

Sołectwo: Gromnik ulice:Dąbrowa, Jana Pawła II, Królowej Jadwigi, Niepodległości, Witosa, Graniczna, Narutowicza, Osiedle Jagiellońskie, Parkowa, Sportowa, Tarnowska, Zakładowa, Zalesie, Generała Okulickiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kolejowa, Kościuszki, Majora Sucharskiego, Monte Cassino, Przychockiego, Westerplatte, Wodna

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Joninach 33-160 Joniny 213
Sołectwo Joniny

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa 33-122 Rudka 163
Komorów, Rudka

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej 38-247 Żurowa 247

Sołectwo Żurowa

Zespół Szkół Publicznych w Jastrzębi 33-191 Jastrzębia 1
Sołectwa: Jastrzębia, Kąśna Górna

Dom Ludowy w Woli Rogowskiej 33-270 Wola Rogowska 160

Sołectwo Wola Rogowska

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej 38-247 Żurowa 247

Sołectwo Żurowa

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Joninach 33-160 Joniny 213

Sołectwo Joniny

Dom Ludowy w Turzy 33-167 Turza 1
Sołectwo Turza

Dom Ludowy 33-273 Marcinkowice 92
Marcinkowice, Przybysławice, Zdrochec

Centrum Kultury, Sportu i Promocji Gminy Pleśna 33-171 Pleśna 240

Łowczówek

Zespół Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich 33-111 Koszyce Wielkie Szkolna 22
Koszyce Wielkie - ulice: Bronisława Czecha, Cypriana Kamila Norwida, Długa, Edwarda Stachury, Gajowa, Golis, Górna, Graniczna, Henryka Dobrzańskiego, Ignacego Daszyńskiego, Irmy Falińskiej, Kryształowa, Księżycowa, Ks. St. Kędronia: numery nieparzyste od 9 do 31 oraz od nr 32 do końca, Leśna, Liściasta, Na Ścieżki, Ofiar Katynia, Pasieka, Perłowa, Południowa, Północna, Generała Roweckiego, Ruczaj, Słoneczna, Stanisława Maczka, Stanisława Mikołajczyka, Stroma, Św. Stanisława, Wojciecha Korfantego, Wspólna

Dom Strażaka 33-151 Nowe Żukowice 48a
Sołectwo Nowe Żukowice

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 33-121 Łętowice 371
Łętowice

Przedszkole Publiczne w Łękawicy 33-157 Łękawica 281A
Łękawica: Nr 212 - do końca

Remiza OSP 32-830 Więckowice 2

Sołectwa: Rudka, Więckowice.

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowalowej 33-161 Kowalowa 196
sołectwo Kowalowa

Zespół Szkół Publicznych w Zborowicach 33-190 Zborowice 5A
Sołectwa: Pławna, Zborowice

Szkoła Podstawowa 33-250 Otfinów 58

Sołectwa: Goruszów, Otfinów, Pasieka Otfinowska, Janikowice, Kłyż, Pierszyce, Siedliszowice

Zespół Szkół 33-170 Karwodrza 139A
Karwodrza

Szkoła Podstawowa w Stróżach 32-840 Stróże 88
Stróże, Wola Stróska, Zdonia

Dom Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach 33-270 Wietrzychowice 9
Dom Pomocy Społecznej

Dom Strażaka 38-246 Swoszowa 150
Sołectwo Swoszowa

Dom Ludowy 33-180 Gromnik Jana Pawła II 11
Sołectwo: Gromnik ulice: 3 Maja, Generała Andersa, Krynicka, Szydłowa, Władysława Łokietka, Mickiewicza, Młodości, Piłsudskiego, Pogórze, Sienkiewicza, Słowackiego, Zacisze, Generała Sikorskiego, Leszka Czarnego, Poźnianka, Słoneczna, Strzeleckiego, Widok

Szkoła Podstawowa w Pleśnej 33-171 Pleśna 228
PLEŚNA 2A-28, 85, 137, 142, 152, 155, 166-174, 178-180A numery parzyste, 183, 188-190 numery parzyste, 194, 199, 200-202 numery parzyste, 205, 209, 217-218, 221-223 numery nieparzyste, 227, 235, 236, 241, 244, 249-251 numery nieparzyste, 252-253, 256, 257, 260, 261-263, 265, 269-271 numery nieparzyste, 274, 277, 280, 287, 292-295, 297, 298-299, 304, 305-307A, 310-311, 313, 314-316 numery parzyste, 317-321 numery nieparzyste, 326-329, 334-336, 338, 339, 345, 346-347, 351, 355, 361-363 numery nieparzyste, 364-365, 369, 374, 375, 378, 379-380, 382, 383, 386, 392-394 numery parzyste, 398, 401-403 numery nieparzyste, 404, 408-410 numery parzyste, 411-412, 418, 422-426 numery parzyste, 427-428, 430-430A numery parzyste, 431, 434, 439-441 numery nieparzyste, 444-445, 454, 455-457 numery nieparzyste, 458-459, 461, 466-467, 469, 470-472 numery parzyste, 473-475, 478-480 numery parzyste, 491, 499, 507, 511, 516PLEŚNA 29-83, 86, 87-90, 92, 93-95 numery nieparzyste, 96-98, 131-132, 145, 146-151, 154-156 numery parzyste, 157-165A, 177-179 numery nieparzyste, 184, 185-187, 198, 201-201A numery nieparzyste, 204, 207, 208, 211, 212-213, 220-224 numery parzyste, 225-226, 229, 232, 238, 239, 242, 243, 246, 254, 259, 268, 272, 275, 276, 279, 285, 296, 302, 322, 323-325, 343, 348-350 numery parzyste, 354, 362, 368, 372, 386A, 389-391A numery nieparzyste, 397, 400, 405, 416, 417-421 numery nieparzyste, 440, 453, 456, 463, 464, 490, 496-500 numery parzyste, 501, 504-506 numery parzyste, 510, 515-517 numery nieparzyste, 520-522 numery parzyste

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum 32-828 Biadoliny Radłowskie 135
Sołectwo Biadoliny Radłowskie.

Zespół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej 33-151 Stare Żukowice 132a

Sołectwo Stare Żukowice

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika 33-121 Mikołajowice 168
Mikołajowice

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli 33-152 Pogórska Wola 77A
Pogórska Wola: Nr 1-190

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Lubeckiej 33-162 Wola Lubecka 18

Sołectwo Wola Lubecka

Remiza OSP 33-172 Lubaszowa 7
Lubaszowa

Szkoła Podstawowa 33-131 Ilkowice ul. Rudno 195
Sołectwo: Ilkowice

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołkówce 33-163 Kołkówka 59
Sołectwo Kołkówka Sołectwo Rzepiennik Biskupi: 261-264, 268-271, 283 Sołectwo Rzepiennik Strzyżewski: 338-346, 356, nieparzyste:369-369A

Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach 33-150 Jodłówka-Wałki 54
granice administracyjne miejscowości Jodłówka-Wałki

Dom Ludowy 33-180 Rzepiennik Marciszewski 144

Sołectwo: Rzepiennik Marciszewski

Zespół Szkół w Zabawie 33-133 Zabawa 6
Wał-Ruda, Zabawa

Szkoła Podstawowa 33-240 Odporyszów ul. Źwiernik 41
Sołectwa: Chorążec, Odporyszów, Sieradza, Fiuk

Dom Ludowy 33-181 Siemiechów 282
Sołectwo: Siemiechów

Szkoła Podstawowa im. 100 - lecia Ruchu Ludowego 33-122 Wierzchosławice 713

Wierzchosławice (Kolonia, Centrum do kościoła, Topolowa, droga do Gosławic) numery: 1-80, 83-84, 124, 147A, 457, 460-462, 464-466, 468-470, 472-473, 475-476, 481, 487-489, 492-493, 498-503, 506-507B, 509-510, 517-518, 522-523, parzyste:526-530A, 536, 540, 546, 555-558A, parzyste:560-564, 570, parzyste:576-578, parzyste:590-592, 593, 600, 604, parzyste:608-610, 616-617, 623-624, 640-641, 654-655, parzyste:674-676, 677, 687, 700, 708, 715, 732, 744-746, 749, parzyste:760-760A, 794, 814, parzyste:856-856A, 862, 866-867Wierzchosławice (Centrum od kościoła w kierunku ronda Wola, Radłowska, Dębowska, Osiedle) numery: 81-82, 89-123, 125-146, 150-180, 184, 198, 391, 463, 467, parzyste:480-482, 490, 505, 508, 513-515, 520, 527, 531, 537, 541-542, 545, parzyste:548-552, 553-554, nieparzyste:563-571, 572, 582-584, 591, nieparzyste:595-599, nieparzyste:603-605, 606, nieparzyste:609-611, 612-615, 620-621, 625-628, 630-639, 642, 651-653, parzyste:656-658, 661-662, 664-667, 670, 675, 679, 682-686, 688, 692,702-703, 706, 709-710, parzyste:712-714, 717-718A, 720-728, 731, parzyste:734-738, nieparzyste:739-741, 747-748, nieparzyste:751-753, 754-759, parzyste:762-764, 780-781, 783, parzyste:786-792B, 793, nieparzyste:797-799, 800, parzyste:804-806, nieparzyste:807-811, 818, 851, 863, 868

Szkoła Podstawowa w Łękawce 33-112 Łękawka 133A
granice administracyjne miejscowości Łękawka

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli 33-152 Pogórska Wola 77A

Pogórska Wola: Nr 191 - do końca

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu 32-855 Gwoździec 199
Gwoździec

Szkoła Podstawowa 33-170 Piotrkowice 7

Piotrkowice

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum 32-830 Grabno 285
Sołectwo Grabno.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej 33-159 Zalasowa Karpacka 21
Sołectwo Zalasowa-ulice: Cypriana Norwida, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Południowa, Sportowa, Bukowa, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Piastowska, Tuchowska, Węgierska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka

Gimnazjum w Pleśnej 33-171 Pleśna 228A

PLEŚNA 84, 91, 94, 99-130, 133-136, 138, 139-141, 144, 175-176, 181, 182, 191, 192, 195, 196-197, 203, 210, 214-216, 219, 230, 231- 233 numery nieparzyste, 234, 237, 245-247 numery nieparzyste, 248-250 numery parzyste, 255, 258, 264-266 numery parzyste, 267, 270, 273, 278, 281, 282-283, 286-288 numery parzyste, 289-291, 300-301, 303-303A numery nieparzyste, 308-309, 312, 315, 318-320 numery parzyste, 330-333, 337, 340, 341-342, 344, 352, 353A, 356, 357-360, 366-367, 370, 371-373 numery nieparzyste, 376, 377, 381, 384, 385-387 numery nieparzyste, 388-390 numery parzyste, 393-395 numery nieparzyste, 396, 399, 402, 406, 413, 420, 423-425 numery nieparzyste, 429, 432, 433-437 numery nieparzyste, 438, 446-451, 460, 468, 471, 477-481 numery nieparzyste, 482-488, 492, 493-495, 502, 503-505 numery nieparzyste, 508, 509, 512, 523, WOŹNICZNA

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej 33-133 Wola Radłowska 67
Brzeźnica, Wola Radłowska

Szkoła Podstawowa 33-140 Łukowa 86a
Sołectwo Łukowa

Pałac pod Dębami w Zalasowej 33-159 Zalasowa Kościelna 5

sołectwo Zalasowa-ulice: Adama Mickiewicza, Jana Kochanowskiego, Kościelna, Krótka, Ogrodowa, Św.Walentego, Tarnowska, Tuwima, Zgodna, Graniczna, Karpacka, Leśna, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Zielona, Zygmunta Krasińskiego

Zespół Szkół 33-172 Siedliska 232

Siedliska

Dom Ludowy 33-250 Czyżów 28
Sołectwa: Gorzyce, Nieciecza, Czyżów

Szkoła Podstawowa w Porębie Radlnej 33-112 Poręba Radlna 119A
granice administracyjne miejscowości Poręba Radlna

Szkoła Podstawowa 33-140 Breń 25
Sołectwo Breń

Szkoła Podstawowa im. 100 - lecia Ruchu Ludowego 33-122 Wierzchosławice 713
Wierzchosławice (Dwudniaki, Trzydniaki, Browar, Gajówki) numery: 182A-183, 185A-197A, 199-319, 335, 353, 459, 474, 478-479, 484, 495-497, 533, 543, 551, 573, 581, 585-589, 598, 602, 607, 619, 646, nieparzyste:657-659, 660, parzyste:668-668A, 671, 690, nieparzyste:695-701, 707, 769, nieparzyste:789-789A, 795, 798, 802, parzyste:808-810, 824-825, nieparzyste:855-857, 789B, 859, 859A, 826, 830Wierzchosławice (Trzydniaki - koniec do lasu, Szujec - do lasu, Szujec - do torów, Głodna Wieś) numery: 320-333, 336-352, 354-389, 392-455, 458, 471, 477, nieparzyste:483-485, 486, 491, 504, nieparzyste:519-519A, 524-525, 529, 534, 538-539, 549, nieparzyste:559-561, parzyste:566-568, 574-575, nieparzyste:577-579, 580, parzyste:594-596, 601, 618, 622, 629, 643-645, parzyste:648-650, 663, 669, 672-673, parzyste:678-680, 681, nieparzyste:689-693, 694, 705, 711, 716, nieparzyste:719-719A, 729,nieparzyste:733-737, parzyste:740-742, 743, parzyste:750-752, nieparzyste:761-763, 766-768, 778-779, 782, nieparzyste:785-787, nieparzyste:801-805,812, 815, 854, parzyste:858-860, 861, 864-865, 525A, 763A

Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach 32-840 Wróblowice 142

Wróblowice

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej 33-114 Rzuchowa 278
Rzuchowa

Dom Opieki "U Wronów" w Zabawie 33-133 Zabawa 100A

Dom Opieki "U Wronów" w Zabawie

Zespół Szkolno - Przedszkolny 32-830 Wielka Wieś 210

Sołectwo Wielka Wieś.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa 33-170 Trzemesna 100

Trzemesna

Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie 33-171 Rychwałd 120
Rychwałd

Zespół Szkolno - Przedszkolny 32-831 Olszyny 57

Sołectwa: Olszyny, Sukmanie.

Zespół Szkół w Lubczy 33-162 Lubcza 51
Lubcza-numery domów: 1-36,170-239, 241-258, 284-286, 287-289, 449-451, 453-455, 465-466, 469, 472-474, 478-480, 482 do końca93-101, 103-169, 240, 259-283, 285, 290-350, 354-368, 452, 461,475-477, 481, 37-91, 102, 352, 369-446A, 456-459, 464, 467-468, 471

Szkoła Podstawowa 33-132 Niedomice ul. Szkolna 2

Sołectwo: Niedomice.

Dom Wielofunkcyjny w Radlnej 33-112 Radlna 66
granice administracyje miejscowości Radlna

Szkoła Podstawowa 33-140 Brzozówka ul. Tarnowska 36
Sołectwo Brzozówka

Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Szynwałdzie 33-158 Szynwałd 11
Szynwałd: Nr 221 - 432A, 451-462, 486-564, 565B - do końca

Świetlica Wiejska w Wesołowie 32-840 Wesołów 39

Wesołów

Szkoła Podstawowa 33-140 Kobierzyn 61a
Sołectwo Kobierzyn

Szkoła Podstawowa 33-131 Bobrowniki Wielkie ul. Długa 63
Sołectwo: Bobrowniki Wielkie

Szkoła Podstawowa 32-830 Łopoń 105

Sołectwo Łopoń.

Przedszkole Niepubliczne w Tarnowcu 33-112 Tarnowiec Tarnowska 79
Tarnowiec - ulice: Akacjowa, Długa, Krótka, Ks. Stanisława Prusa, Legionów, Łąkowa, Nadbrzeżna, Najdałówka, Na Młyny, Nowa, Ogrodnicza od nr 1 do nr 34, Osiedlowa, Południowa, Poprzeczna, Romana Sanguszki, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sportowa, Szczytowa, Torowa, Urocza, Urwana, Wesoła, Widokowa, Zacisze, Zakole

Szkoła Podstawowa w Szczepanowicach 33-114 Szczepanowice 107
Szczepanowice

Dom Pomocy Społecznej w Stróżach 32-840 Stróże 1

Osoby przebywające w Domu Pomocy Społecznej w Stróżach

Szkoła Podstawowa 33-170 Zabłędza 38A

Zabłędza

Publiczna Szkoła Podstawowa 33-170 Meszna Opacka 110
Meszna Opacka

Szkoła Podstawowa w Świebodzinie 33-114 Świebodzin 129
Świebodzin

Dom Pomocy Społecznej Sieradza 33-240 Sieradza 208

Dom Pomocy Społecznej w Sieradzy

Szkoła Podstawowa 32-830 Milówka 1

Sołectwo Milówka.

Gminny Ośrodek Kultury 33-140 Śmigno 30
Sołectwo Śmigno

Dom Pogodnej Jesieni w Zakliczynie 32-840 Zakliczyn ul. Grabina 11
Osoby przebywające w Domu Pogodnej Jesieni w Zakliczynie

Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu 33-112 Tarnowiec Tarnowska 60**Tarnowiec - ulice: Dembnicka, Kręta, Księżycowa, Leśna, Na Wał, Ogrodnicza od nr 35 do końca, Olchowa, Przyczki, Radosna, Rzeczna, Spokojna, Stara, Środkowa, Tarnowska, Wspólna, Wypoczynkowa, Zamkowa, Zawadzka, Zimna Woda.

Przedszkole 33-140 Lisia Góra ul. Jaracza 1
Sołectwo Lisia Góra obejmujące: ul. 1 Maja, ul. Józefa Bema, ul. Łukowska, ul. Macieja Rataja, ul. Majora Henryka Sucharskiego, ul. Rolnicza, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Tarnowska, ul. Warzywna, ul. Wincentego Witosa, ul. Breńska, ul. Stefana Czarneckiego

Szkoła Podstawowa 33-170 Łowczów 96

Łowczów

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Woli Rzędzińskiej 33-150 Wola Rzędzińska 435
Wola Rzędzińska: od nr 1 do nr 118D

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Woli Rzędzińskiej 33-150 Wola Rzędzińska 435
Wola Rzędzińska: od nr 119 do nr 199C, od nr 405A do nr 459C oraz bloki TZCB I i TZCB II

Klasztor oo. Redemptorystów, Sala Betania 33-170 Tuchów ul. Wysoka 1
Tuchów (ulice:Biskupa Leona Wałęgi, Długa, Daleka, Górna, Graniczna, Kapitana Antoniego Stawarza, Majora Władysława Drelicharza, Nadziei, Nowa, Owocowa, Partyzantów, Promienna, Przedmieście Górne, Pułkownika Józefa Młyńca, Ryglicka, Rzeczna, Strzelecka, Świętego Józefa, Tarnowska, Warzywna, Wołowa, Wysoka)

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Woli Rzędzińskiej 33-150 Wola Rzędzińska 435
Wola Rzędzińska: od nr 460 do nr 611 i blok PKP I

Dom Kultury w Tuchowie (wejście od strony wschodniej) 33-170 Tuchów ul. Chopina 10
Tuchów (ulice:Chopina, Daszyńskiego, Głęboka, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Kąpielowa, Krótka, Łowiecka, Ogrodowa, Okólna, Piotrowskiego, Podwale, Rolnicza, Rynek, Stroma, T. Kościuszki, Wł. Szafera, Wróblewskiego, Zielona, Ziołowa)

Zespół Szkół Publicznych w Woli Rzędzińskiej 33-150 Wola Rzędzińska 253A
Wola Rzędzińska: od nr 200 do nr 240A i od nr 360 do nr 405

Dom Kultury w Tuchowie (wejście od strony północnej) 33-170 Tuchów ul. Chopina 10
Tuchów (ulice:650 lecia, A.Mickiewicza, B.Prusa, Brzozówki, Działkowiczów, Gen.Józefa Bema, Gen.Sikorskiego, Jana Dzierżona, Jana Florkowskiego, Jana Pawła II, Jasna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Leśna, M. Konopnickiej, M. Kopernika, Osiedle Centrum, Pogodna, Polna, Profesora Stanisława Grochmala, Reymonta, Rozwadowskich, Słoneczna, Szpitalna, S. Żeromskiego, Widok, Wspólna)

Zespół Szkół Publicznych w Woli Rzędzińskiej 33-150 Wola Rzędzińska 253A
Wola Rzędzińska: od nr 241 do nr 359A

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z.o.o. 33-170 Tuchów Szpitalna 1
Centrum Zdrowia Tuchów

Szkoła Podstawowa w Zawadzie 33-112 Zawada 87A

granice administracyjne miejscowości Zawada

Zespół Szkół Publicznych w Zbylitowskiej Górze 33-113 Zbylitowska Góra Św. Floriana 1
Zbylitowska Góra - ulice: Ariańska, Azaliowa, Buczyna, Cichociemnych, Cichy Kącik, Dalsza, Dębowa, Długa, Ekumeniczna, Graniczna, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jeżówka, Kobiela, Krakowska od nr 45 do końca, Krótka, Kupiecka, Łączna, Masarska, Miła, Moszczeńskich, Mościcka, Nowa, Obustronna, Ogrodowa, Pańska, Polna, Prostopadła, Prymasa Wyszyńskiego, Przeczna Droga, Przerwana, Rzemieślników, Sadowa, Słoneczna, Sportowa, Styczna, Szara, Szarych Szeregów, Św. Floriana, Trapezowa, Ukośna, Wygoda, Za Gumnem, Załamana, Zaułek, Zbylitowskich od nr 1 do nr 87, Zgłobicka, Zielona, Żabów, Żołędziowa.

Zespół Szkół Publicznych w Zbylitowskiej Górze 33-113 Zbylitowska Góra Św. Floriana 1
Zbylitowska Góra - ulice: Dunajcowa, Jaworowa, Jezuitów, Kasztanowa, Kościelna, Krakowska od nr 1 do nr 44, Ks. J. Popiełuszki, Kwiatowa, Ojca Kaweckiego, Olszynowa, Plebańska, Podgórska, Skotnik, Słona Woda, Solidarności, Spacerowa, Wątok, Wrzosowa, Zbylitowskich od nr 88 do końca, Zielna, Złota.

Szkoła Podstawowa w Zgłobicach 33-113 Zgłobice Zgłobicka 4
Zgłobice - ulice: Bajeczna, Brzozowa, Długa, Graniczna, Kasztanowa, Klonowa, Kolorowa, Koszycka, Krzywa, Miła, Nowa, Promienna, Prosta, Radosna, Rajska, Rzemieślnicza, Św. Stanisława, Tęczowa, Topolowa, Urocza, Zielona, Złocista

Szkoła Podstawowa w Zgłobicach 33-113 Zgłobice Zgłobicka 4

Zgłobice - ulice: Boczna, Borki, Dunajcowa, Edwarda Stachury, Jałowcowa, Jasna, Krakowska, Kręta, Krótka, Leśna, Liściasta, Nadbrzeżna, Okrężna, Rzeczna, Słoneczna, Spadzista, Spokojna, Zakątna, Zbylitowska, Zgłobicka.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych 33-111 Koszyce Małe ul. Oswiatowa 1
Koszyce Małe - ulice: Brzozowa, Lipowa, Ogrodowa, Polna, Pracy, Wolska - numery nieparzyste 93-107 oraz od 108 do końca, Zakątna

Dom Ludowy w Nowodworzu 33-112 Nowodworze 70A

granice administracyjne miejscowości Nowodworze

Dom Pomocy Społecznej w Nowodworzu 33-112 Nowodworze 64

Dom Pomocy Społecznej w Nowodworzu

Sprawdź komisje obwodowe w innych miastach:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3