„Walczymy do końca” to tytuł nowego utwory Małej Armii Janosika, który rozprawia właśnie o Polakach na Mundialu. Autorem tekstu i muzyki jest Damian Pałasz, kierownik zespołu.
Produkcja teledysku to było ogromne przedsięwzięcie. Do jego realizacji zaangażowanych zostało ponad 300 osób. To byli m.in. filmowcy, opiekunowi, technicy, organizatorzy, muzycy występujących w różnych niecodziennych miejscach. Artyści Małej Armii Janosika zagrzewają piłkarzy do walki m.in. ze stadionowej murawy, podhalańskich górskich scenerii, tratwy na Dunajcu czy chociażby zwykłego podwórka w Rabie Wyżnej.
- "Walczymy do końca" to utwór folkowy, który poprzez tematykę sportu promuje wartości patriotyczne, bliskie każdemu kibicowi biało-czerwonych. Energiczny charakter piosenki podkreśla niegasnąca dziecięca radość, determinacja w dążeniu do celu, taniec i oczywiście dobra muzyka. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia teledysku i zagrzewania do walki naszych piłkarzy, bo
"polscy kibice, są w gotowości od brzegu morza, po szczyty gór" – informuje zespół.
Mała Armia Janosika to polski zespół muzyczny oraz grupa artystyczna, wykonująca muzykę folkową i ludową zainspirowaną góralską kulturą Podhala. Grupa powstała w 2015 roku z inicjatywy skrzypka Damiana Pałasza. Poczałkowo była to sekcja nauki gry na skrzypcach i basach podhalańskich. Obecnie Mała Armia Janosika liczy 180 członków w wieku od 3 do 70 lat. Siedziba zespołu znajduje się w miejscowości Raba Wyżna w pow. nowotarskim. Tam też zespół regularnie odbywa próby i przygotowania do występów artystycznych.
- Na dnie Jeziora Czorsztyńskiego leży zatopiona wieś. Tak kiedyś wyglądało to miejsce
- "Bangladesz" na Siwej Polanie. Buda za budą, pamiątki, kiełbaski i lane piwo
- To był kiedyś legendarny budynek na Krupówkach. Dziś w budynku hula wiatr
- Tatry. Legendarny Mnich - marzenie turystów i taterników [NIESAMOWITE ZDJĘCIA]
- Jak wyglądało Zakopane 30 lat temu i jak wygląda teraz? Miasto bardzo się zmieniło
- Tatry. Remonty szlaków idą pełną parą. To ciężka ręczna robota [ZDJĘCIA]
