Mecz AC Milan - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

JCZ
W tym sezonie Zieliński zdobył dla Napoli trzy bramki. Zanotował też tyle samo asyst East News
AC Milan - Napoli ONLINE. Piłkarze Napoli natchnieni spotkaniem z legendą klubu Diego Maradoną w hicie 21. kolejki Serie A powalczą na San Siro z Milanem. Z Polaków pewny gry jest tylko Piotr Zieliński. Na ławce zacznie zaś Igor Łasicki, a Arkadiusz Milik obejrzy spotkanie z trybun bądź w telewizji. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

AC Milan - Napoli ONLINE

Była przez moment nadzieja, że w składzie Napoli ujrzymy oprócz Piotra Zielińskiego również Igora Łasickiego. Wątpliwości rozwiała jednak osiemnastka, którą powołał trener Maurizio Sarri. Otóż znalazł się w niej Raul Albiol, którego z powodu przeziębienia na ostatnich treningach zastępował właśnie młody Polak. To Hiszpan utworzy duet stoperów z Nikolą Maksimoviciem.

Napoli łapie ostatnio wiatr w żagle. Odrobiło nieco straty do liderującego Juventusu Turyn, który przegrał z Fiorentiną (1:2). W tabeli jest trzecie. Z Milanem ma dobre wspomnienia. W sierpniu wygrało u siebie 4:2 (dwa gole Arkadiusza Milika). W poprzednim sezonie również znalazło na tę drużynę sposób – było 4:0 i 1:1. Gdyby przywołać ostatnią porażkę, to trzeba by było sięgnąć do grudnia 2014 roku. Milan zwyciężył wówczas 2:0.

Na przerwanie złej passy Milanu w meczach z Napoli raczej się nie zanosi. Faworytem pozostają goście, u których rośnie w siłę Zieliński. Taką asystą do Marka Hamsika popisał się z Pescarą:

Nie zagrają:

AC Milan: Locatelli, De Sciglio, Montolivo, Romangoli, Fernandez
Napoli: Koulibaly, Kaddouri, Ghoulam, Milik, Chiriches, Tonelli

Forma w ostatnich meczach

AC Milan:
Torino – Milan 2:2 (liga włoska, 16.01.2017)
Milan – Torino 2:1 (Puchar Włoch, 12.01.2017)
Milan – Cagliari 1:0 (liga włoska, 08.01.2017)

Napoli:
Napoli – Pescara 3:1 (liga włoska, 15.01.2017)
Napoli – Spezia 3:1 (Puchar Włoch, 10.01.2017)
Napoli – Sampdoria 2:1 (liga włoska, 07.01.2017)

Ostatnie bezpośrednie spotkania

Napoli – Milan 4:2 (liga włoska, 27.08.2016)
Napoli – Milan 1:1 (liga włoska, 22.02.2016)
Milan – Napoli 0:4 (liga włoska, 04.10.2015)

Mecz AC Milan - Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sport. Wprowadzenie od 20:40, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Komentują Matuesz Święcicki i Filip Kapica. Relacja tekstowa minuta po minucie w GOL24.pl

Wszyscy znani piłkarze w lidze chińskiej [22 NAZWISKA]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Mecz AC Milan - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO - Gol24