Mecz eliminacji mistrzostw świata przerwany. Bo lało jak z cebra

jac
Albania - Macedonia
Albania - Macedonia Hektor Pustina
Poniedziałkowy mecz między Albanią a Macedonią nie został dokończony. W 77 minucie sędzia Huseyin Gocek z Turcji zadecydował o jego przerwaniu. Wszystko przez potężną ulewę, która płytę boiska zamieniła w basen.

Spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata 2018 zostało rozegrane o godzinie 14:00 czasu polskiego w mieście Szkodra. Rzęsisty deszcz uniemożliwił jednak jego dokończenie. Piłka wobec wszechobecnych kałuż stawała w miejscu.

Mecz zostanie wznowiony przy wyniku 1:1. W 9 minucie prowadzenie objęli gospodarze. Goście wyrównali krótko po przerwie - w 51 minucie.

Ostatni kwadrans ma zostać dograny jeszcze dzisiaj. Z ławki obejrzy go piłkarz Śląska Wrocław Ostoja Stjepanović. Macedończyk został bowiem zmieniony w 61 minucie. Po stronie Albanii wystąpi za to Bekim Balaj znany z występów w Jagiellonii Białystok. Napastnik na murawie pojawił się w 60 minucie. Możliwe, że szansę dostanie również Ivan Trickovski, były zawodnik Legii Warszawa. Jego trener ma do wykorzystania jeszcze jedną roszadę.

Albania i Macedonia walczą o Mundial w Rosji w grupie G. Po pierwszej kolejce prowadzi Hiszpania, która 8:0 pokonała Liechtenstein. Drugie są Włochy. W Izraelu wygrały 3:1.

AKTUALIZACJA

Ostatni kwadrans zgodnie z zapowiedzią został dokończony dzisiaj. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry Albania zdołała wbić gola na 2:1. Jego autorem wspomniany wcześniej Balaj.

Albania - Macedonia 2:1 (1:0)

Bramki: Sadiku 9', Balaj 89- Alioski 51'

Nerwowo było na trybunach. Kibice obu drużyn dążyli do awantury. Między sektorami fruwały race:

To było gorące okienko! Wiesz kto, gdzie i za ile? [QUIZ]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Mecz eliminacji mistrzostw świata przerwany. Bo lało jak z cebra - Gol24