Mecz Wisła – Ruch [gdzie oglądać na żywo tv] TRANSMISJA ONLINE internet

(łm)
Paweł Brożek
Paweł Brożek Ryszard Kotowski
Wisła Ruchu, mecz Wisła Ruchu, Wisła Ruchu Internet, Wisła Ruchu online, Wisła Ruchu stream, Wisła Ruchu transmisja, Wisła Ruchu foto, Wisła Ruchu wynik

Dziś (godz. 18) Wisła zagra u siebie z Ruchem Chorzów, który na razie nie wywalczył nawet punktu. „Biała Gwiazda" ma na koncie pięć oczek, a w minionej serii gier wygrała 3:2 w Poznaniu z Lechem.

Zespół z ulicy Reymonta wiele pochwał usłyszał szczególnie za postawę w pierwszych 45 minutach meczu w stolicy Wielkopolski, kiedy stworzył sobie kilka dobrych okazji. - Ale ja chcę, żeby drużyna dobrze grała przez cały mecz, a nie tylko jedną połowę. Pracujemy ciężko i wiem, że ten wysiłek przyniesie efekty, ale trzeba na to jednak jeszcze poczekać - mówi trener Wisły Franciszek Smuda.

W minioną niedzielę jednym z liderów zespołu był Rafał Boguski, który harował na całej długości i szerokości boiska oraz zaliczył dwie asysty. - Na niego, jeśli tylko jest zdrowy, zawsze mogę liczyć. W Poznaniu dał nam swoją grą wiele radości - nie ukrywa "Franz". - Robię wszystko, żeby pomóc drużynie. Fajnie jest być docenionym - dodaje "Boguś", którego widzowie stacji Canal Plus wybrali największym Plusem 3. kolejki.

W Poznaniu Wisła prowadziła do przerwy 2:0, po zmianie stron Lech wyrównał, ale w 87 min trzy punkty krakowianom zapewnił Wilde-Donald Guerrier. Nerwy były jednak zupełnie niepotrzebne, bo dzięki sytuacjom tylko z tego spotkania Paweł Brożek mógł zrównać się z najlepszymi w klasyfikacji strzelców ekstraklasy. Tym razem jednak wracający do gry po urazie snajper "Białej Gwiazdy" zawiódł.

- Tak, przerwa w treningach mogła mieć wpływ na moją dyspozycję, ale miałem trzy stuprocentowa okazje. Nie ma dla mnie usprawiedliwienia - przyznaje napastnik. - Paweł ostatnio nie trenował regularnie i to się przełożyło na brak pewności - tłumaczy z kolei Franciszek Smuda.

Dodajmy, że dwa gole w Poznaniu zaliczył Łukasz Garguła.