AIP/x-news.pl
Mistrzostwa Europy 2017 w siatkówce: Polska - Finlandia 2017 Transmisja. Kiedy grają Polacy? Na Żywo Sylvia Dabrowa
Polska - Finlandia 2017 Transmisja. Mistrzostwa Europy 2017 w siatkówce rozpoczęły się na dobre. Polscy siatkarze przegrali z Serbią 0:3 w pierwszym meczu Mistrzostw Europy. Jeśli chcą dalej liczyć się w grze, kolejnego spotkania - z Finlandią nie mogą przegrać. Kiedy grają Polacy, gdzie obejrzymy transmisję z meczu Polska - Finlandia?

Mecz Polska - Finlandia obejrzymy w Polsat oraz Polsat Sport. Transmisja online z meczu Polska - Finlandia obejrzymy na platformie IPLA.tv. Początek meczu Polska - Finlandia o godz. 20.30. Przypomnijmy, że wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2017 w siatkówce obejrzymy online na platformie IPLA.tv. Dostęp jest płatny, jednak mecze z udziałem polskiej drużyny obejrzymy za darmo.

Reprezentacja Polski nieudanie rozpoczęła Mistrzostwa Europy. Biało-Czerwoni przegrali na inaugurację z Serbami 0:3 (22:25, 22:25, 20:25). - Serbowie wykorzystywali swoje atuty. Nie kontynuowaliśmy naszych mocnych momentów. W pewnym momencie przestaliśmy kontrolować mecz i wywierać presję na rywalach. Serbom to się później udawało. Głowa do góry. Przed nami kolejne spotkania, w których będziemy mieć okazję na poprawę naszej gry. Podejdziemy do nich z dużą pewnością siebie - powiedział trener Polaków, Ferdinando de Giorgi.

Polska - Finlandia 2017: zabrakło zwycięstwa!

- Zabrakło tego, co chyba jest najbardziej potrzebne kibicom, czyli zwycięstwa. To był dopiero pierwszy mecz. Mógłbym powiedzieć jakieś złe słowa, ale moim zdaniem trenerzy przespali to widowisko. Chyba oni byli najbardziej pogubieni w tym meczu. Trenerzy dostają ode mnie żółtą kartkę - powiedział prezes PZPS, Jacek Kasprzyk na antenie Polsatu Sport.

- Ciężko rywalizowało się z reprezentacją Polski przed 65 tys. widownią. Myślę, że kluczowy moment gry miał miejsce w połowie pierwszego seta. Przegrywaliśmy trzema punktami, ale zebraliśmy się i odrobiliśmy straty. Po pierwszym wygranym secie uwierzyliśmy w zwycięstwo jeszcze bardziej - powiedział Dragan Stanković, kapitan reprezentacji Serbii.

Mistrzostwa Europy 2017 w siatkówce: Polska zmierzy się z Finlandią!

Dzisiaj Polacy pojadą do Gdańska, gdzie w sobotę o godz. 20.30 zmierzą się z Finlandią. Przypomnijmy, że w drugim meczu grupy A Finlandia pokonała Estonię 3:2 (25:21, 25:22, 25:27, 22:25, 15:9).

Mistrzostwa Europy 2017 w siatkówce: Terminarz grupy A