https://gazetakrakowska.pl
reklama
II tura wyborów - pasek artykułowy

Najpopularniejsze krakowskie kąpielisko rozkopane. Zobacz, co się dzieje na Bagrach!

(MA)
Remont na Bagrach
Remont na Bagrach PPG
Ekipy remontowe rozkopały Bagry! A właściwie ich znaczny fragment. Roboty obejmują wymianę drewnianej palisady na plaży oraz niektóre odcinki alejek spacerowych. Zobaczcie, jak postępują prace!

Utrudnienia na czas remontu na Bagrach

W związku z pracami wygrodzona zostanie część plaży przy ul. Koziej między głównym pomostem drewnianym a stalowym pomostem od ul. Kaczej. Prace modernizacyjne obejmą jej dwa tarasy. Użytkowanie najniższego tarasu, a w tym dostęp do wody będzie możliwe przez cały czas prowadzenia prac.

- Zaplanowane zadanie obejmują ponadto modernizację nawierzchni mineralno-żywicznych wraz z obrzeżami w rejonie plaży między ul. Kaczą a ul. Kozią. Zaplanowane działania będą etapowane, tak aby zminimalizować utrudnienia w korzystaniu z przestrzeni parku. W pierwszej kolejności wykonawca przystąpi do wymiany palisady, tak aby prace zakończyć w tym miejscu jak najszybciej, przywracając dostępność całej plaży - dodają pracownicy Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Czytaj też:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Okiem Kielara odc. 15

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

"Dzień Dziecka z Gazetą Krakowską" w Wadowicach. Do kina zaprosiliśmy uczniów

NASZA AKCJA
"Dzień Dziecka z Gazetą Krakowską" w Wadowicach. Do kina zaprosiliśmy uczniów

Rysunki Jacka Malczewskiego na Wawelu. To zapis wyprawy do Turcji

Rysunki Jacka Malczewskiego na Wawelu. To zapis wyprawy do Turcji

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska