
Kamil Pestka 5
Prawą stroną Pogoni hasał dynamiczny Kurzawa, ale Pestka nie dał mu pograć. Skupiony na obronie, zaprezentował się bardzo udanie. Może dlatego, że z trybun mecz oglądał Czesław Michniewicz, który tak chętnie dawał mu szansę w reprezentacji młodzieżowej.

Pelle van Amersfoort 4
Cofnięty, choć czasem zmieniał się pozycjami z Myszorem. To wciąż nie jest ten piłkarz, który zapadł kibicom w pamięć. Jest nieskuteczny. W tym meczu nawet nie dochodził do sytuacji.

Jewhen Konoplanka 4
Jeden strzał obroniony przez Stipicę na początku meczu, drugi niecelny w dobrej sytuacji. Im dłużej trwał mecz, tym Ukrainiec gorzej się prezentował. Nie ma sił na cały mecz. Trochę blado wypadł jak na piłkarza tej klasy.

Jakub Myszor 6
Zagrał na nowej dla siebie pozycji jako najbardziej wysunięty z trzech atakujących piłkarzy Cracovii. Nękał obronę, często ruszał do sprintów, defensorzy mieli z nim wiele pracy. Nie doszedł do czystej sytuacji strzeleckiej, ale przeciwnikom napsuł wiele krwi.