W imprezie wzięło udział siedem drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Podopieczni Dominika Fraczkiewicza nie zaczęli najlepiej, bo przegrali z gospodarzami, AF z Głową 1:2 i zremisowali z Krakusem 1:1. Potem jednak szli jak burza. Pokonali kolejno Bibiczankę 3:0, Wisłę Kraków 4:2 (choć przegrywali 0:2), Champions Miechów 3:0 i Hutnika Kraków 2:0. To pozwoliło im zająć pierwsze miejsce w rywalizacji i odebrać puchar ufundowany przez patrona AF z Głową Arkadiusza Głowackiego.
Królem strzelców imprezy został Mateusz Mak z Nowej Proszowianki, zdobywca 7 goli.
Skład AP Nowa Proszowianka: Dawid Pawłowski, Mateusz Mak, Olaf Korfel, Marcel Mazurek, Piotr Kwiecień, Jakub Czech, Ignacy Młyński, Filip Kachel
To nie pierwszy sukces zespołu prowadzonego przez Dominika Frączkiewicza. Tydzień wcześniej chłopcy zajęli 3. miejsce w turnieju we Wrocławiu.
POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:
FLESZ: Piątkomania we Włoszech. Italia śpiewa piosenki o Polaku