Piłkarze Garbarni zagrają w barażu o awans do II ligi

Krzysztof Kalemba i spółka zrealizowali swój cel - powalczą o II ligę
Krzysztof Kalemba i spółka zrealizowali swój cel - powalczą o II ligę Michał Gąciarz
Na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek piłkarze Garbarni Kraków zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie małopolsko-świętokrzyskiej III ligi.

"Brązowi" wygrali na boisku Czarnych Połaniec 2:1, choć przez 20 minut przegrywali 0:1. Obie bramki strzelili tuż przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania.

Wicelider tabeli, zespół KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonał na własnym boisku Spartakusa Daleszyce 4:1, ale ma nadal pięć punktów straty do Garbarni.

W ostatniej kolejce, która odbędzie się 4 czerwca, "Brązowi" zagrają u siebie z zajmującymi piąta lokatę i pewnymi już utrzymania rezerwami Wisły Kraków.

Czarni Połaniec – Garbarnia Kraków 1:2 (1:2)

Bramki: 1:0 Obierak 23, 1:1 Moskal 43, 1:2 Serafin 45.