Podhale: wspierają Kaczyńskiego

(raz)
Na Podhalu powstał społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego w wyborach na urząd prezydenta państwa.

Jak oświadczają założyciele tego komitetu, chcą zintegrować ważne osobistości z regionu w celu poparcia kandydatury lidera Prawa i Sprawiedliwości.

- Dzień wyborów prezydenckich jest szczególną okazją ku temu, aby troskę o sprawy ojczyzny przełożyć na właściwą decyzję - rozpoczął kampanię na Podhalu Edward Siarka, poseł PiS z Raby Wyżnej. Komitet stworzyli razem z Siarką Krzysztof Faber, starosta nowotarski, dr Jan Krzak, przewodniczący rady powiatu nowotarskiego, oraz Marek Wierzba, sekretarz powiatu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

g
goral
PIS ma kandydata na prezydenta RP tzw. z LITOSCI .
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska
Dodaj ogłoszenie