- Aby znaleźć się w tym rankingu, pupil musi mieć najwięcej głosów w swoim mieście lub powiecie - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji PUPIL ROKU. - Na strony albumu „NASZE PUPILE” trafi 10 psów i 10 kotów spośród zwycięzców z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa oraz pupili z kategorii Inne Zwierzaki.
Naszą akcję zakończy ogólnopolski finał, do którego awansują trzy pieski, trzy kotki oraz trzy inne zwierzaki z najwyższych miejsc wojewódzkich rankingów. W finale wezmą udział także reprezentanci innych regionów. Wszyscy, z równymi szansami, rozpoczną nową walkę o głosy, która wyłoni ogólnopolskich zwycięzców akcji. Zdjęcia psa, kota oraz innego pupila, które w finale zdobędą najwięcej głosów, trafią na okładkę albumu „NASZE PUPILE”.
Właściciele psów i kotów, które w ogólnopolskim finale akcji zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w hotelu ze SPA, na który oczywiście będą mogli zabrać swojego ulubieńca.
KLIKNIJ i przejdź do głosowania |
---|
Regulamin akcji |
---|