https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Puszcza Niepołomice żegna się z pomocnikiem, będzie grał w Polsce

Jacek Żukowski
Wojciech Hajda opuszcza Puszczę
Wojciech Hajda opuszcza Puszczę ANDRZEJ BANAS
Kolejny piłkarz po Jin-hyun Lee i Michale Walskim opuszcza Puszczę Niepołomice. To Wojciech Hajda, defensywny pomocnik. Jego klauzula odstępnego zawarta w wygasającym 30 czerwca 2026 roku kontrakcie została uruchomiona.

24-letni pomocnik jesienią rozegrał 14 spotkań w ekstraklasie.

W zespole z Niepołomic grał od 1 lipca 2022 r. W barwach Puszczy Niepołomice wystąpił w 112 spotkaniach, spędzając na boisku 7537 minut, strzelając 1 bramkę i 5 razy asystując.

Według portalu weszlo.com klubem, który wykupił zawodnika z Puszczy jest Miedź Legnica. Według portalu kwota wykupu to około 350 tys. zł. Piłkarz wrócił ze zgrupowania Puszczy w Turcji i wkrótce podpisze 3,5-letni kontrakt z nowym klubem.

Dodajmy, że ekipa z Legnicy w zimowym okienku pozyskała już Mateusza Bochnaka z Cracovii. A Puszcza na pozycji defensywnego pomocnika nie ma kłopotu bogactwa – grają na niej Jakub Serafin, Konrad Stępień może też występować Dawid Szymonowicz.

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska