Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI. Wyjątkowo...

  Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI. Wyjątkowo nieudany konkurs Stocha i spółki. Kobayashi zdobył Kryształową Kulę!

  SKOKI WYNIKI NA ŻYWO

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo? O której dzisiaj skoki? TRANSMISJA ONLINE
  1/18
  przejdź do galerii

  Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo? O której dzisiaj skoki? TRANSMISJA ONLINE
  ©Pawel Relikowski / Polska Press

  Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO - 10.03.2019. Norweg Robert Johansson wygrał konkurs Pucharu Świata w Oslo i umocnił się na pozycji lidera Raw Air 2019. Dla Polaków to był najgorszy konkurs w tym sezonie PŚ, Kamil Stoch był dopiero 13. Cieszył się za to Ryoyu Kobayashi (5. miejsce), który już teraz zapewnił sobie Kryształową Kulę.

  SKOKI NARCIARSKIE WYNIKI NA ŻYWO: RAW AIR 2019 PUCHAR ŚWIATA W TRONDHEIM 13-14.03.2019
  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 WYNIKI POLAKÓW


  KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA I PUCHARU NARODÓW. KTO JEST LIDEREM PŚ, MIEJSCA POLAKÓW


  Sonda

  Co zrobi trener Stefan Horngacher?


  Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 wyniki na żywo transmisja online stream


  Oslo tym razem nie dało się lubić. Niedziela był drugim wyjątkowym nieudanym dniem dla polskich skoczków, a konkurs indywidualny był najgorszym dla Biało-Czerwonych w tym sezonie Pucharu Świata. Polacy wypadli też z dziesiątki klasyfikacji Raw Air 2019.

  Po pierwszej serii nic nie zapowiadało takiej katastrofy, bo Kamil Stoch był 6. i do trzeciego miejsca i Austriaka Daniela Hubera tracił tylko 3 pkt. Jednak po finałowej serii zamiast wypatrywać go w czołówce, trzeba go było szukać w drugiej dziesiątce. Skok na 117. metr zrzucił go na 13. miejsce.
  Konkurs indywidualny Oslo Raw Air 2019 wyniki
  Słaby występ Stocha sprawił, że Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zapewnił sobie Ryoyu Kobayashi. W PŚ ma nad Polakiem już 500 pkt przewagi, a po Oslo do rozegrania jest jeszcze tylko pięć konkursów indywidualnych.

  Stoch w "generalce" jest drugi, ale musi oglądać się za siebie, bo goni go Austriak Stefan Kraft (w niedzielę drugi, trzecie miejsce zajął Słoweniec Peter Prevc).

  Pozostali podopieczni Stefana Horngachera wypadli jeszcze gorzej. O ile jednak Jakub Wolny na 19. pozycję nie musiał bardzo kręcić nosem, o tyle Dawid Kubacki miał powody do dużego rozczarowania. Na półmetku był 14., ale z planu awansu nic nie wyszło. Przegrał z warunkami i wylądował na 24. miejscu (tylko 115 m w finałowej serii). Jednocześnie poniósł dotkliwe straty w klasyfikacji Raw Air.

  Konkurs indywidualny Oslo Raw Air 2019 wyniki


  Piotr Żyła po pierwszej serii był 16., ale po bardzo słabym drugim skoku (113 m) zajął dopiero 26. lokatę.

  W finałowej serii w ogóle nie oglądaliśmy Stefana Huli (112 m, 36. miejsce) oraz Pawła Wąska (106,5 m, 42.).

  Teraz skoczkowie przenoszą się do Lillehammer, na kolejny etap Raw Air 2019. W poniedziałek kwalifikacje, we wtorek konkurs.

  Klasyfikacja Raw Air 2019 (po 4. seriach): 1. Robert Johansson (Norwegia) 547,0 pkt.; 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 518,9; 3. Stefan Kraft (Austria) 516,5; 4. Markus Eisenbichler (Niemcy) 498,1; 5. Phillip Aschenwald (Austria) 482,5; 6. Yukiya Sato (Japonia) 474,9; 7. Timi Zajc (Słowenia) 474,0; ; 8. Peter Prevc (Słowenia) 470,4; 8. Johann Andre Forfang (Norwegia) 470,4; 10. Killian Peier 465,7; 11. Kamil Stoch 463,8; 12. Karl Geiger (Niemcy) 463,4; 13. Junshiro Kobayashi (Japonia) 462,8; 14. Dawid Kubacki 262,3; 15. Jakub Wolny 460,6; 22 Piotr Żyła 437,7.

  ADAM MAŁYSZ: W SPRAWIE HORNGACHERA NIE CHCEMY ZOSTAĆ Z RĘKĄ W NOCNIKU


  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs dzisiaj
  W niedzielę przed południem w Oslo przeprowadzono konkurs kobiet, które po raz pierwszy rywalizują w swoim Raw Air. Kamila Karpiel, jedyna Polka na liście startowej (Kinga Rajda odpadła w kwalifikacjach), nie awansowała do finałowej serii. Po skoku na 74,5 m została sklasyfikowana na 37. miejscu. Zawody wygrała austriacka weteranka Daniela Iraschko-Stolz. Poza nią na podium stanęły Niemki - Juliane Seyfarth i Katharina Althaus.

  35-letnia Iraschko-Stolz objęła prowadzenie w Raw Air 2019.

  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs niedziela


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV program. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?
  Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą dzisiaj TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.

  RAW AIR 2019 OSLO NIEDZIELA TRANSMISJA
  • TVP 1 – studio od 14.15, transmisja od 14.30.
  • TVP Sport – transmisja od 14.50.
  • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?
  Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport.

  O konkursie drużynowym Oslo Raw Air 2019 pisaliśmy:
  Setny konkurs drużynowy Pucharu Świata w historii był zarazem jednym z najdziwniejszych. W Oslo zawody skończyły się po pierwszej serii, wcześniej jury zawodów całkowicie się pogubiło. Było kilka groźnych upadków, jeden rekord skoczni i wielu nerwowo reagujących trenerów. Po trzech skokach Polacy byli na prowadzeniu, a po ostatniej serii i słabym skoku Kamila Stocha wylądowali poza podium.

  Falowanie i spadanie - tak wyglądał konkurs drużynowy w Oslo. Przeprowadzony na siłę, przy silnym wietrze, skończył się ostatecznie na jednej serii i sukcesem Norwegów.

  Po trzech skokach prowadzili ze sporą przewagą Biało-Czerwoni, ale po fatalnym skoku (112 m) zamykającego rywalizację na półmetku Kamila Stocha spadliśmy tuż za podium.

  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs niedziela


  - Źle się odbiłem, za późno, nie byłem w stanie tego uratować. Warunki? Zawsze patrzę na siebie, a nie na wiatr. Zawaliłem, nie jestem szczęśliwy, że znowu zdarzyło mi się coś takiego w konkursie drużynowym - bił się w piersi przed kamerą Eurosportu Stoch, który spadł też w klasyfikacji Raw Air: z 2. na 11. miejsce.
  Zobacz galerię
  Paradoks polega jednak na tym, że w Pucharze Narodów jeszcze powiększyliśmy przewagą nad Niemcami, bo w sobotę w Oslo zajęli dopiero 5. miejsce. Duże straty poniósł za to Stoch w klasyfikacji Raw Air 2019.

  W sobotę działo się sporo. Robert Johansson, lider Raw Air, pobił rekord skoczni aż o 3 metry - 144 m. Norwegowie wygrali - po raz pierwszy w tym sezonie - mimo tego, że w III rundzie przy lądowaniu wywrócił się Marius Lindvik (135,5 m). Jeszcze groźniejszy upadek zaliczył Niemiec Stephan Leyhe (132 m), który spadł z dużej wysokości i dosłownie zarył głową w zeskok. Jury zupełnie nie kontrolowało sytuacji, narażając zawodników na niebezpieczeństwo.

  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 wyniki Polaków konkurs indywidualny

  Wcześniej też dochodziło do kuriozalnych sytuacji, bo wiatr nie dawał za wygraną. Jakub Wolny aż cztery razy był wycofywany z belki startowej, trener Stefan Horngacher nie bez powodu zaczął się denerwować. Mimo wszystko Polacy mieli wielką szansę na wygraną, ale traf chciał, że nie wykorzystał jej najmocniejszy z mocnych, czyli Stoch.

  Skoki narciarskie na żywo transmisja


  - Tradycyjnie mieliśmy nieprzewidywalne Oslo, ale trochę szkoda, że przy takich warunkach na siłę przeprowadzono ten konkurs - komentował w Eurosporcie Adam Małysz, dyrektor PZN. - Nie było sensu tego ciągnąć, konkurs powinien być przerwany dużo wcześniej, ale nie my o tym decydujemy. Nie załamujemy się jednak, w niedzielę znów zawody.

  Przed Pucharem Świata w Oslo i Raw Air 2019 pisaliśmy:
  W porównaniu do mistrzostw świata niewiele się zmienia. Do rywalizacji w Pucharze Świata wracamy z tym samym pytaniem: jaką decyzję podejmie Stefan Horngacher? Dziś w Oslo kwalifikacje. Na sobotę zaplanowany jest konkurs drużynowy, na niedzielę indywidualny.

  Serial o przyszłości austriackiego trenera ciągnie się niemiłosiernie, ale ten wątek zdominował rozmowy o skokach w Polsce również dlatego, że inne kluczowe kwestie w Pucharze Świata wydają się rozstrzygnięte. Japończykowi Ryoyu Kobayashiemu nikt już nie zabierze Kryształowej Kuli, nic nie powinno również przeszkodzić Polakom w wygraniu Pucharu Narodów. Znak zapytania dotyczy jeszcze małe Kryształowej Kuli w lotach (liderem klasyfikacji jest Kamil Stoch), ale to emocje zarezerwowane na finałowy weekend w Planicy. Przez cały Raw Air powtarzać się będzie więc pytanie: zostanie czy odejdzie?

  SKOKI WYNIKI NA ŻYWO Oslo Raw Air 2019

  Jeśli wierzyć oficjalnym przekazom, Austriak wciąż się waha, czy przyjąć ofertę Niemców, ale decyzję ma podjąć po norweskim tournée, a przed wizytą w Planicy. W Polskim Związku Narciarskim szykowany jest plan B, a najbardziej prawdopodobnym wariantem jest postawienie na Czecha Michala Doleżala, dotychczasowego asystenta Horngachera i głównego specjalisty w reprezentacji od kombinezonów.

  SKOKI Oslo Raw Air Puchar Świata 2019 WYNIKI  - My tymi sprawami sobie głowy nie zaprzątamy. Przyjedzie koniec sezonu, to będziemy mogli zastanawiać się nad przyszłością – podkreśla Dawid Kubacki, który na Raw Air przyleciał już jako mistrz świata, a zarazem jeden z faworytów imprezy.

  Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 2019 WYNIKI NA ŻYWO

  JAKUB KOT MÓWI W TV, CO MYŚLI. TO PRZYSPARZA MU FANÓW I WROGÓW

  Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 wyniki na żywo


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV program. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?


  Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Piątkowe kwalifikacje pokaże tylko Eurosport 1.
  Piątek, 8.03.2019 – kwalifikacje PŚ Oslo Raw Air 2019
  • Eurosport 1 – studio od 19.15, transmisja od 19.30

  Sobota, 9.03.2019 – konkurs drużynowy PŚ Oslo Raw Air 2019
  • TVP 1 – studio od 14.10, transmisja od 14.30.
  • TVP Sport – transmisja od 14.30.
  • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.

  Niedziela, 10.03.2019 – konkurs indywidualny PŚ Oslo Raw Air 2019
  • TVP 1 – studio od 14.15, transmisja od 14.30.
  • TVP Sport – transmisja od 14.50.
  • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.

  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?
  Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport.
  Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport

  Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 2019 wyniki Polaków


  Zobacz galerię
  Program konkursów Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019
  8.03.2019, piątek skoki w OSLO
  • 19.30 – kwalifikacje mężczyzn (Raw Air 2019)

  9.03.2019, sobota skoki w OSLO
  • 11 – kwalifikacje kobiet (Raw Air 2019)
  • 14.30 – konkurs drużynowy (Raw Air 2019)

  10.03.2019, niedziela skoki w OSLO
  • 10 – konkurs indywidualny kobiet (Raw Air 2019)
  • 14.30 - konkurs indywidualny mężczyzn (Raw Air 2019)


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?
  Skoki narciarskie dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1.

  Skład Polaków na PŚ w Oslo Raw Air 2019 2019
  • Kamil Stoch
  • Piotr Żyła
  • Dawid Kubacki
  • Jakub Wolny
  • Paweł Wąsek
  • Stefan Hula


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?  Skoki narciarskie dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1.


   

   

  DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja TV. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 niedziela transmisja TV program. Gdzie oglądać dzisiaj Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?


  Skoki dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1

  Komentarze (12)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Skoki

  Najo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 13

  Komentuja i bronia partacza ci co jedyne co wiedza w temacie co im hurrapatriota rozmodlony Babiarz z Kurwizji powie.Dla gorala zawsze dutki na pietwszym miejscu.No ale kadza,bo mistrzunio pobozny...rozwiń całość

  Komentuja i bronia partacza ci co jedyne co wiedza w temacie co im hurrapatriota rozmodlony Babiarz z Kurwizji powie.Dla gorala zawsze dutki na pietwszym miejscu.No ale kadza,bo mistrzunio pobozny i imponuje,bo sobie goralski kicz postawil.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  skoki oglądajcie na stronie forom.pl/skoki

  sexmalwina.pl (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 19

  /....Szukam kochanka na seks spotkania. Moje fotki i kontakt do mnie tu: sexmalwina.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie lub zadzowń 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124 ....rozwiń całość

  /....Szukam kochanka na seks spotkania. Moje fotki i kontakt do mnie tu: sexmalwina.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie lub zadzowń 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124 . Włącz konto vip abym wiedziała że piszesz z. realnego konta .
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Norweska pogoda

  Jarecki (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 13

  Pogoda w Norwegii to przyczyna wielu katastrof, tak i dziś w turnieju drużynowym zamieszkała wszystkio.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dziadostwo

  Smoko (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 20 / 12

  Podobno lyyyder, mieszczunie... spieprzyl jak zwykle drużynowke...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Moja opinia

  Waldi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 20

  Witam moim zdaniem konkurs w takich warunkach nie powinien był przeprowadzony ja rozumiem że organizatorzy chcą aby cały cykl Raw Air się odbył ale nie kosztem zdrowia i życia zawodników przecież...rozwiń całość

  Witam moim zdaniem konkurs w takich warunkach nie powinien był przeprowadzony ja rozumiem że organizatorzy chcą aby cały cykl Raw Air się odbył ale nie kosztem zdrowia i życia zawodników przecież Stephanowi Lehye Jak I Mariusowi LIndvikowi czy każdemu innemu zawodnikowi mogło się coś stać i nie piszę tu o upadku obu panów który u Stephana Lehye skończył się upadkiem i rozbitym nosem co jest straszne a piszę o czymś znacznie gorszym co dobrze że się nie wydarzyło jednak mówienie że organizatorzy konkursu w Oslo mają krew na rękach przez jednego ze specjalistów jest moim zdaniem przegięciem i to grubym i powinien za te słowa przeprosić.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  kamil

  daro (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 20

  Malysz tez mial spadek formy i stawiano na nim kreske ale jak wrocil na pudlo wszytcy byli szczesliwi
  Jak mozna pisac o Stochu ze to patalach,tak napisze tylko swinia albo gosc ktory g...o wie o...rozwiń całość

  Malysz tez mial spadek formy i stawiano na nim kreske ale jak wrocil na pudlo wszytcy byli szczesliwi
  Jak mozna pisac o Stochu ze to patalach,tak napisze tylko swinia albo gosc ktory g...o wie o skokach.
  A jak jutro wygra to co powiesz ...
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Jaja

  Dr Jarek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 19

  Kamil przestał skakac
  Woli liczyć kase


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Krwac najkatwiej

  Nie spirtenka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 15

  Krytykanci narty zapinac i na skocznie.
  Przekonacie się sami jaki to latwy chlebek
  I zobaczycie jak smakuje.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Skoki

  Jak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 16

  Ale tys chłopie głupi jak ma kasę to niech sobie liczy sam na to zarobił a ty jesteś typowy chciwy polaczak dla mnie typowy dupek

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Lol

  Gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 22 / 16

  Gościu chyba jajami z mózgiem się pozamieniałeś. Dla Kamila zawsze najważniejsze było i jest skakanie, a nie pieniądze. Myślisz, że specjalnie zepsuł skok? Jak widać pierwszy raz w życiu oglądasz...rozwiń całość

  Gościu chyba jajami z mózgiem się pozamieniałeś. Dla Kamila zawsze najważniejsze było i jest skakanie, a nie pieniądze. Myślisz, że specjalnie zepsuł skok? Jak widać pierwszy raz w życiu oglądasz skoki. Niestety nie jest to sport tak jak każdy inny, gdzie jak ktoś jest dobry, to jest dobry cały czas. Bardzo dużo zależy od warunków, szczęścia i nawet najlepszy skoczek może popełnić niewielki błąd, który może mieć ogromny skutekzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dzisiejsze skoki w Oslo

  miki (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 20 / 24

  czy tego patałachę K.S.musicie wystawiać do reprezentacji?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  skoki oglądajcie tu http://forom.pl/skoki

  sexmalwina.pl (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 18

  /...Szukam kochanka seks spotkania. Moje fotki i kontakt do mnie tu: randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie lub zadzowń 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124

  Aktualności sportowe

  Tabela Ekstraklasy

  Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
  Eliminacje Ligi Mistrzów
  Eliminacje Ligi Europy
  1 Legia Warszawa Live 35 68 21 5 9 69-33
  2 Piast Gliwice Live 35 60 18 6 11 40-30
  3 Lech Poznań Live 35 60 16 12 7 64-34
  4 Śląsk Wrocław Live 35 54 14 12 9 49-42
  5 Cracovia Live 35 52 16 4 15 47-37
  6 Lechia Gdańsk Live 35 52 14 10 11 46-49
  7 Jagiellonia Białystok Live 35 49 13 10 12 46-46
  8 Pogoń Szczecin Live 35 48 12 12 11 34-38
  Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
  Spadek do Fortuna 1 Ligi
  1 Górnik Zabrze Live 36 53 14 11 11 51-45
  2 Wisła Płock Live 36 51 14 9 13 44-52
  3 Raków Częstochowa Live 36 50 15 5 16 49-55
  4 Zagłębie Lubin Live 36 50 14 8 14 59-53
  5 Wisła Kraków Live 36 45 13 6 17 44-55
  6 Arka Gdynia Live 36 37 9 10 17 38-57
  7 Korona Kielce Live 36 32 8 8 20 27-48
  8 ŁKS Łódź Live 36 24 6 6 24 33-66
  Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
  Grupa mistrzowska
  Grupa spadkowa
  1 Legia Warszawa Live 30 60 19 3 8 63-30
  2 Piast Gliwice Live 30 53 16 5 9 36-26
  3 Śląsk Wrocław Live 30 49 13 10 7 42-33
  4 Lech Poznań Live 30 49 13 10 7 55-29
  5 Cracovia Live 30 46 14 4 12 39-29
  6 Pogoń Szczecin Live 30 45 12 9 9 29-31
  7 Jagiellonia Białystok Live 30 44 12 8 10 41-39
  8 Lechia Gdańsk Live 30 43 11 10 9 40-42
  9 Górnik Zabrze Live 30 41 10 11 9 39-38
  10 Raków Częstochowa Live 30 41 12 5 13 38-43
  11 Zagłębie Lubin Live 30 38 10 8 12 49-46
  12 Wisła Płock Live 30 38 10 8 12 37-50
  13 Wisła Kraków Live 30 35 10 5 15 37-47
  14 Korona Kielce Live 30 30 8 6 16 21-37
  15 Arka Gdynia Live 30 29 7 8 15 28-47
  16 ŁKS Łódź Live 30 21 5 6 19 26-53

  Wideo