https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Spakowanie życie" - pierwsza polska produkcja BBC Studios już od 8 maja na małym ekranie

Paweł Gzyl
8 maja o godz. 22:30 na antenie BBC Brit odbędzie się premiera pierwszej polskiej produkcji BBC Studios. W serii „Spakowane życie” zobaczymy ciężką pracę i nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych – z Warszawy, Gdańska, Rybnika, Sosnowca i Lublina. Czekają nas wzruszające historie i spore dawki humoru.

FLESZ - W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci

od 16 lat

Program „Spakowane życie” śledzi ciężką pracę i czasem dość nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych, które pomagają klientom w całej Polsce w ich relokacjach. Niezależnie od tego czy chodzi o transport cennego przedmiotu, czy pracę pod dużą presją czasu, każde zlecenie to coś więcej niż fizyczne wyzwanie, to ciekawe osobowości, życiowe historie oraz wachlarz emocji.

Ekipy firm z Sosnowca, Rybnika, Gdańska, Warszawy i Lublina na co dzień muszą nie tylko sprawnie lawirować między wąskimi klatkami schodowymi, futrynami i korytarzami, ale też odpowiednio reagować na rozemocjonowanych klientów. W tym wszystkim zachowując dystans i niezbędne do rozładowywania napięć poczucie humoru.

W serialu zobaczymy podróż sentymentalną jednej z firm z klientem sprzed 20 lat, który zdecydował się powrócić do rodzinnego Gdańska po śmierci żony. Zlecenie jest szczególnie poruszające dla właściciela, który dobrze pamięta jak odmienna atmosfera towarzyszyła poprzedniemu spotkaniu. Widzowie zobaczą też przygotowania do jednej z imprez finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska