Sprawdzian Test szóstoklasisty 2015 z CKE - 1 kwietnia [ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA]

red./natablicy.pl
Sprawdzian Test szóstoklasisty 2015 CKE [ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA] Dariusz Gdesz/Polska Press
Sprawdzian Test szóstoklasisty 2015 CKE. W środę, 1 kwietnia uczniowie klas szóstych przystąpią do Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015. Test będzie podsumowywał zdobytą wiedzę w trakcie sześcioletniej nauki w szkole podstawowej. SPRAWDŹ ARKUSZE I ODPOWIEDZI

Sprawdzian Test szóstoklasisty 2015 CKE [ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA]

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 ma na celu zbadać umiejętności uczniów. Test szóstoklasisty 2014 będzie składał się z dwóch części - pierwsza sprawdzi wiadomości z języka polskiego i matematyki oraz umiejętność ich wykorzystania w zadaniach osadzonych w kontekście przyrodniczym lub historycznym. Druga część sprawdzianu to część językowa.

Egzamin sprawdza kompetencję ucznia w zakresie czytania, pisania, liczenia, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Na wynik Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015 będzie składał się: wynik z pierwszej części sprawdzianu (ogólny oraz szczegółowe wyniki z matematyki i języka polskiego), wynik z drugiej części sprawdzianu szóstoklasisty (wynik sprawdzianu z języka obcego nowożytnego).

Próbny SPRAWDZIAN (TEST) SZÓSTOKLASISTY 2015 CKE [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]

Sprawdzian Test szóstoklasisty 2015 CKE - 1 kwietnia 2015

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 z CKE odbędzie się w środę, 1 kwietnia 2015 roku. Uczniowie sprawdzian rozpoczną pisać o 9.00. Test szóstoklasisty 2015 potrwa do godziny 12.30.

Uczeń, który z przyczyn losowych lub ‎zdrowotnych nie przystąpi do sprawdzianu w tym terminie, przystępuje do niego w czerwcu.‎

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 składa się z dwóch części. Pierwsza część rozpocznie się o godzinie 9.00 i obejmuje zadania z języka polskiego i matematyki. Ta część sprawdzianu szóstoklasisty 2015 potrwa 80 minut. Druga część egzaminu jest częścią językową, która rozpocznie się o godzinie 11.45. Uczniowie napiszą egzamin z wybranego języka obcego (potrwa 45 minut).

Test Sprawdzian Test szóstoklasisty: Mamy zadania i pytania z testu [ARKUSZE ZADANIA PYTANIA]

Do Sprawdzianu (Testu) Szóstoklasisty 2015 może przystąpić każdy uczeń.

źródło:TVN24/x-news

Sprawdzian Test szóstoklasisty 2015 CKE [ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA]

Centralna Komisja Egzaminacyjna informuje, że na salę egzaminacyjną uczeń będzie mógł nieść: pióro lub długopis, ołówek, gumkę, linijkę, ekierkę, cyrkiel, kątomierz. Na egzaminie nie wolno używać kalkulatorów ani korzystać ze słowników.

Każdy uczeń na Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 powinien zabrać ze sobą: legitymację szkolną, długopis lub pióro tylko i wyłącznie z czarnym tuszem, ołówek, gumkę, linijkę, ekierkę, kątomierz, cyrkiel. Na Sprawdzianie Szóstoklasisty 2015 nie można natomiast korzystać z kalkulatorów, słowników, telefonów komórkowych, tabletów. Na salę egzaminacyjną uczniowie nie mogą wnieść picia, jedzenie oraz maskotek.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 [WYNIKI]

Szóstoklasiści wyniki poznają 29 maja 2015. Warto o tym pamiętać, że sprawdzianu nie można nie zdać. Każdy przystępujący do egzaminu, zda go.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

l
lila

Test był bardzo łatwy . Ciekawe jak mi poszło .

N
Noona

A masz jeszcze odpowiedzi z j.angielskiego i j.polskiego

U
Uczeń

Test był prostszy niż wszystkie próbne testy. Angielski był bardzo łatwy. Matematyka i Polski były łatwiejsze od pozostałych, próbnych sprawdzianów.

Dodaj ogłoszenie