Zawody odbędą się na stadionie Odry Wodzisław Śląski. Tam swoje mecze, ze względu na remont własnego obiektu, rozgrywa Piast Gliwice. Spotkanie zresztą przeniesiono na piątek ze względu na przypadające 21 listopada wybory samorządowe. Niecieczanie w tych dwóch bataliach nie mają wyboru. Muszą walczyć o punkty. Absolutnie nie mogą sobie pozwolić na ich stratę w starciu z Dolcanem. To drużyna, która podobnie jak oni znajduje się w dolnej części tabeli.
Nie do wiary, ale Termalica rzuciła Pogoń na kolana!
Z Piastem sprawa jest otwarta, ale z pewnością z tym byłym ekstraklasowcem niecieczanie są w stanie nawiązać walkę. Motywacji przed tymi pojedynkami nie zabraknie na pewno Arkadiuszowi Baranowi, którego ostatnio trener Mirosław Hajdo zaczął ustawiać jako stopera. - Grając w poprzednich sezonach w Cracovii mam dość wiecznej walki o utrzymanie. Przychodząc do Termaliki Bruk-Betu miałem nadzieję, że zaczniemy piąć się w górę tabeli. Punkty w ostatnich spotkaniach mogą się do tego przyczynić - przekonuje zawodnik.
W kończącej się rundzie jesiennej opiekun beniaminka pierwszej ligi nie skorzysta na pewno z dwóch kontuzjowanych graczy - bramkarza Macieja Budki oraz obrońcy Krzysztofa Kiercza. Ten pierwszy jeszcze całkiem niedawno miał nadzieję, że wróci do grania w listopadzie. - Okazało się, że mam zmiażdżony mięsień pośredni w mięśniu czworogłowym. Ponadto "czwórkę" mam rozerwaną na trzy centymetry. Przez dwa najbliższe miesiące muszę się rehabilitować. Szkoda, liczyłem, że zagram - mówi golkiper.
Pokaż, kogo popierasz. Już dziś oddaj głos na prezydenta Tarnowa
Polecamy w serwisie kryminalnamalopolska.pl:**Fałszywy hrabia leczył
seksem grozi mu 12 lat więzieniaMaciej Szumowski stał się legendą. Idź jego drogą.**Wejdź na szumowski.eu
A może to Ciebie szukamy? Zostań**miss internetu**województwa małopolskiego