MKTG SR - pasek na kartach artykułów

(BOCH)
Trener Tomasz Tułacz
Trener Tomasz Tułacz Andrzej Wisniewski / Polskapresse
- Myślę, że do przerwy tak rozgrywaliśmy piłkę na swojej połowie, że daliśmy asumpt przeciwnikowi do tego, by z tych błędów korzystał. I skorzystał. Uważam, że nie graliśmy źle, ale inicjatywa należała do gości - mówił po meczu Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa (1:1) trener gospodarzy Tomasz Tułacz.

Zdecydowanie bardziej zadowolony był z gry zaprezentowanej przez "Żubry" w II połowie spotkania: - Po przerwie był już zupełnie inny obraz mojego zespołu. Chcę pochwalić wszystkich chłopaków. Takiego zaangażowania, takiego serca wkładanego w grę oczekuję w każdym spotkaniu przez pełne 90 minut. Żałuję, że nie udało nam się rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść, ale graliśmy z zespołem naprawdę personalnie mocnym.

Autor: Tomasz Bochenek

Szkoleniowiec Puszczy podkreślił: - Do końca chcieliśmy jednak wygrać, chwała za to chłopakom. Jeśli będziemy grali przez 90 minut tak jak dziś przez 45, to jestem spokojny o rezultaty.

Materiał oryginalny: Tomasz Tułacz, trener Puszczy Niepołomice: Takiego zaangażowania oczekuję w każdym meczu [WIDEO] - Dziennik Polski