Foto Olimpik/x-news
Nick Potts
Marcin Wasilewski nie będzie dobrze wspominał występu przeciw Chelsea w Pucharze Ligi Angielskiej. Polak dostał szansę gry, bo Claudio Ranieri postanowił dać odpocząć kilku podstawowym piłkarzom. „Wasyl” z pewnością nie zaliczy jednak tego meczu do udanych.

36-letni obrońca w 89. minucie przy stanie 2:2 w niegroźnej sytuacji w środku pola uderzył Diego Costę w twarz i obejrzał czerwoną kartkę. Grające w dziesiątkę Leicester już na samym początku dogrywki straciło dwie bramki po strzałach Cesca Fabregasa i nie zdołało odrobić strat. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Bartosz Kapustka.

TOP 10 najdroższych piłkarzy świata

Materiał oryginalny: "Wasyl" wyleciał z boiska, a Leicester odpadło z Pucharu Ligi. Lineker obrazowo skrytykował Polaka - Gol24