Jesień w Krakowie
To będą intensywne dni!
Kraków jest piękny! Nie poznałem go zbyt dokładnie, ale mam wrażenie, że gdzie się nie ruszyć, czeka coś magicznego. Wspaniałe miejsce. - Jon Voight.
Nadchodzące dni będą w Krakowie niezwykle intensywne! Zapowiada się masa wydarzeń, w których warto wziąć udział. Jak co tydzień, nie zabraknie koncertów niezwykłych artystów, festiwali oraz ciekawych eventów. Wśród nich, przede wszystkim, długo wyczekiwane Święto Muzeum Narodowego Krakowa - zapowiada się wybornie, zresztą sami zobaczcie!
Przejdź do galerii i zobacz, co ciekawego będzie można robić w Krakowie w dniach 4-6 października. Chcąc przejść do kolejnego zdjęcia, przesuwaj w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.
Wydarzenia i koncerty w Krakowie
- Noc Księgarń
Symbolem nadchodzących miesięcy zdecydowanie będzie książka! W oczekiwaniu na Noc Bibliotek czy Targi Książki, już w ten piątek odbędzie się Noc Księgarń. W wydarzeniu weźmie udział kilkadziesiąt krakowskich książek. W programie wydarzenia m.in.: spotkania z autorami, warsztaty, koncerty, kiermasze, a nawet... potańcówki!
- World Press Photo
Już po raz 7. w krakowskim NCK obejrzeć będzie można zdjęcia z cyklu “Siła Fotografii 2024”. W ramach wystawy wizytujący zobaczą fotografie dotyczące konfliktów, wstrząsów politycznych i kataklizmów.
- Święto MNK 2024
W ten weekend swoje święto obchodzić będzie najstarsze muzeum w Polsce, czyli Muzeum Narodowego Krakowa, które 7 października obchodzić będzie swoje 145. urodziny.
W ramach wydarzenia w sobotę na płycie Rynku Głównego odbędzie się koncert. Na scenie pojawią się artyści, którzy zaprezentują hity największych gwiazd, takich jak: Hans Zimmer, The Beatles czy Queen.
- i wiele wiele innych!
Ruszyła karuzela zwolnień
