Rafał Jędrszczyk - zgodnie z klubową terminologią asystent trenera, my powiedzielibyśmy - II trener, bo to chyba lepiej określa jego rolę. 45-latek, były piłkarz pierwszoligowy, ma największe doświadczenie trenerskie w całym sztabie, zanim w 2020 roku przyszedł do Wieczystej był pierwszym trenerem drużyn czwartoligowych. Przy Chałupnika od początku jako asystent w sztabach kolejnych szkoleniowców, w krótkich okresach bezkrólewia to on tymczasowo prowadził zespół.
Adrian Frańczak - rozegrał grubo ponad dwieście meczów w I lidze, do Wieczystej trafił - z GKS-u Katowice - jako piłkarz w 2019 roku. Jako kolega z boiska wywalczył razem z Peszką awans do IV i III ligi. Jesienią działał już w pionie sportowym klubu, grając jeszcze w zespole rezerw. A na początku tego roku wszedł do sztabu I drużyny, jako asystent trenera.
Michał Miśkiewicz - były bramkarz Wisły Kraków, w tamtych czasach zagrał nawet w reprezentacji Polski (2014 r., mecz z Mołdawią). Do Wieczystej przyszedł jako zawodnik, a gdy przestał grać ówczesny trener Franciszek Smuda włączył go swojego sztabu jako trenera bramkarzy. I jest nim od tamtej pory.
Maciej Bębenek - tego gościa możecie znać z ekstraklasy, w barwach Widzewa, Polonii Bytom i Górnika Zabrze rozegrał na tym poziomie 13 meczów. Bardzo długo grał w I lidze. Biorąc pod uwagę tę karierę, "Bęben" jest jednym z najlepszych wychowanków Wieczystej w całej jej historii. I w Wieczystej zakończył piłkarską karierę, po czym został kierownikiem drużyny.
Konrad Wieczorek - jako piłkarz grał m.in. w Cracovii (Młoda Ekstraklasa), Puszczy Niepołomice (II liga), Okocimskim Brzesko (I liga). Z zawodowym graniem dość szybko jednak dał sobie spokój i poszedł inną drogą - został trenerem. Trenerem personalnym, trenerem przygotowania atletycznego. W sztabie Wieczystej, jako trener przygotowania fizycznego, od stycznia 2024, ale już wcześniej pracował z jej zawodnikami poza klubem, w studiu treningu.
Przemysław Antoniak - wspólnie z Wieczorkiem działa w studiu GOODMOVES i razem z nim dołączył do sztabu Wieczystej, także jako trener przygotowania fizycznego. Były zawodnik Hutnika, w tym klubie spędził niemal całą swoją piłkarską karierę, no i w Hutniku zaczął pracę trenerską. Był tam I szkoleniowcem zespołu rezerw, a także asystentem w sztabie pierwszej drużyny.
Norbert Piszczek - były piłkarz Cracovii (Młoda Ekstraklasa) i Garbarni - w jej barwach w sezonie 2018/2019 grał w I lidze. Piłkarską szatnię poznał więc doskonale, zanim trafił do Wieczystej jako fizjoterapeuta. Poza klubem, cytujemy ze strony jego firmy: "Założyciel Kliniki Fizjoterapii Piszczek, członek zarządu oraz współzałożyciel Stowarzyszeni Program: Zdrowie, magister fizjoterapii oraz technik masażysta".
Piotr Kamykowski - fizjoterapeuta. Absolwent krakowskiej AWF. Na stronie gabinetu Fizjologic pisze o sobie: "Na co dzień w klubie działam z piłkarzami KS Wieczysta Kraków, a po treningach naprawiam resztę obolałych. W swojej fizjo przygodzie pracowałem z piłkarzami, piłkarkami, siatkarkami, koszykarzami – sportowcami różnych dyscyplin, ale też z ludźmi niezwiązanymi ze sportem zawodowym czy amatorskim".
Natalia Ruchlewicz - fizjoterapeutka, pochodzi z Podkarpacia, ale też po krakowskiej AWF. To jej pierwsze zgrupowanie z I drużyną Wieczystej, wcześniej zajmowała się zawodnikami zespołu rezerw.
Łukasz Ścigalski - nie jest wprawdzie członkiem sztabu trenerskiego, no ale przecież też uśmiecha się na tym zdjęciu... Z Wieczystą związany przez całe życie. Jego tata, Jacek Ścigalski, był piłkarzem Wieczystej, przez wiele lat kierownikiem klubu. Łukasz Ścigalski od dziecka w Wieczystej kopał piłkę, bodaj jako jedenastolatek podczas meczów pierwszej drużyny pełnił rolę spikera, potem wiele lat grał w tym zespole. Obecnie jest dyrektorem operacyjnym klubu.
