Iwan nie wierzy w Wisłę. Moim faworytem jest Jagiellonia
Wszystko wskazuje na to, że pierwszy raz w rundzie wiosennej mecz Wisły przy ul. Reymonta będzie śledził komplet publiczności. Bilety na niedzielne spotkanie z Jagiellonią Białystok sprzedają się bardzo dobrze i w kasach nie zostało ich już wiele. Jeśli zatem ktoś odkłada kupno wejściówki na ostatnią chwilę, lepiej żeby się pospieszył, bo przed samym meczem biletów w kasach może już nie być.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok [TYPUJ WYNIK]
Jako pierwsze zostały wykupione w komplecie bilety na sektor G, czyli ten, na którym zasiadają najgłośniejsi fani Wisły. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wejściówki na sektor rodzinny. Tych klub tym razem przygotował 650 i też ich już nie ma. Tym razem dzieci, które razem z rodzicami zasiądą na tym sektorze, odwiedzi Nourdin Boukhari. Na meczu z Widzewem razem z maluchami spotkanie oglądał Rafał Boguski i... tyle samo uwagi co na wydarzenia na boisku, musiał poświęcić najmłodszym sympatykom Wisły, którzy chcieli zrobić sobie zdjęcie z piłkarzem "Białej Gwiazdy" lub wziąć od niego autograf.
Dla najmłodszy Wisła szykuje znów wiele atrakcji. Będzie zatem m.in. tradycyjny już konkurs plastyczny, ale pierwszy raz przygotowana będzie również specjalna niespodzianka.
Zobacz także: Patryk Małecki: z trenerem Smudą nie przepadamy za sobą
- Przygotowujemy trzy punkty, w których już na 2,5 godziny przed meczem nasi młodzi kibice będą mogli zupełnie za darmo zagrać w grę FIFA 2011. Warto zatem przyjść na stadion wcześniej, bo atrakcji dla dzieciaków nie zabraknie - mówi rzecznik prasowy Wisły, Adrian Ochalik.
Jagiellonia wygrała z Wisłą: tak było we wrześniu
Jeśli jesteśmy już przy najmłodszych fanach Wisły, to kilkunastu z nich czeka w niedzielę wielkie przeżycie. Piłkarzy na murawę wyprowadzą bowiem maluchy z jednego z krakowskich domów dziecka.
Klub pomyślał też o tych fanach, którzy kupili karnety na rundę wiosenną.
Zobacz także: Obrońcy Wisły wierzą, że wyleczą się do niedzieli
- Przygotowujemy dla nich specjalny konkurs przed i w przerwie meczu - tłumaczy Ochalik. - Będzie on polegał na tym, że pierwsze piętnaście osób spośród karnetowiczów, które wyślą esemesa, otrzyma koszulki Wisły z autografami piłkarzy.
Wracając do biletów, to osoby, które jeszcze ich nie kupiły, mogą to zrobić np. dzisiaj od godz. 14, gdy wejściówki będą sprzedawać piłkarze. Podobna akcja, zorganizowana przed meczem z Widzewem cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Prócz kupna biletów była bowiem okazja, żeby porozmawiać z zawodnikami, wziąć autograf czy zrobić sobie wspólne zdjęcie.
Wszystko co najważniejsze w niedzielne popołudnie rozpocznie się jednak o godz. 14.45 gdy prowadzący mecz sędzia Szymon Marciniak z Płocka zagwiżdże po raz pierwszy w spotkaniu lidera z wiceliderem ekstraklasy.
Łobodziński: Nie będę się trzymał Wisły na siłę. Latem może odejdę
Polecamy w serwisie kryminalnamalopolska.pl: Były ubek podejrzany o podpalanie kobiety
Sportowetempo.pl. Najlepszy serwis sportowy