https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wisła Kraków. Dariusz Żuraw: Nic nie mogę zarzucić swoim piłkarzom

Bartosz Karcz
Waldemar Wylegalski
Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw nie ma powodów do zadowolenia. W ciągu kilku dni jego zespół przegrał dwa mecze na swoim stadionie. Najpierw z Pogonią Szczecin 0:4, a następnie z Wisłą Kraków 0:1. Po tym ostatnim spotkaniu chwalił jednak swój zespół.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

- Nic nie mogę zarzucić swoim piłkarzom po tym meczu – powiedział Dariusz Żuraw po spotkaniu z Wisłą. - Starali się, ale jesteśmy teraz w takim momencie, że choć stwarzamy sobie sytuacje, to brakuje nam chłodnej głowy, czasami ostatniego podania, wykończenia akcji. Nie daliśmy rady zdobyć bramki, a jeden błąd kosztował nas utratę punktów.

Dodał również: - To był dla nas długi rok. Były bardzo dobre momenty, ale koniec jest dla nas smutny i trudny. Trudny dla mnie, dla piłkarzy i wszystkich w klubie, bo pomimo zmęczenia liczyliśmy na więcej punktów. Jesteśmy w takiej sytuacji, że wiosną będziemy musieli bardzo mocno wystartować. Najlepiej długą serią zwycięstw, bo inaczej ciężko będzie dogonić czołówkę. Jestem jednak przekonany, że jesteśmy w stanie to zrobić. W poprzednim sezonie również byliśmy daleko, też potrzebowaliśmy czasu i mam nadzieję, że jesteśmy w stanie to zrobić. Gdy zawodnicy odpoczną, gdy dobrze się przygotujemy, to sprawimy naszym kibicom dużo radości. Wiem, że dzisiaj jesteśmy tymi najgorszymi, ale trzeba patrzeć do przodu i wierzę, że następny rok będzie dla nas dobry. Nawet lepszy od tego, który mija.

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska