https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wisła Kraków: Ivan Gonzalez już tu jest!

Bartosz Karcz
Twitter
Wisła wkrótce powinna podpisać kontrakt z Ivanem Gonzalezem. Hiszpan jest już w Krakowie. We wtorek przechodził badania medyczne. Jeśli ich wynik będzie pomyślny, obrońca podpisze umowę z „Białą Gwiazdą”.

Wisła chce sprowadzić Ivana Gonzaleza, bo sprzedała do Chin Richarda Guzmicsa. W tej sytuacji zakontraktowanie doświadczonego stopera stało się potrzebą chwili. A Gonzalez doświadczenie rzeczywiście ma.

Ten środkowy obrońca jest wychowankiem Malagi, w barwach której grał głównie w drugiej drużynie, ale i w pierwszej rozegrał 29 spotkań. Musiał zaprezentować się tam dobrze, skoro sięgnął po niego sam Real Madryt. W barwach „Królewskich” Gonzalez występował jednak tylko w drugiej drużynie.

W sezonie 2013/2014 Hiszpan grał w niemieckim Erzgebirge Aue. Następnie Gonzalez trafił do rumuńskiego klubu ASA Targu Mures, a jego ostatnim zespołem był Alcorcon. Z hiszpańskim klubem piłkarz rozwiązał kontrakt i do Wisły trafi na zasadzie wolnego transferu.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat Wisły Kraków

Sportowy24.pl w Małopolsce

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

k
krakusSRD
Fajnie jakby zakontraktowali jeszcze Mazka z Ruchu w tym tygodniu, plus ten mlody z Progressu Krk. Jakby doszedl jeszcze jeden dwoch na pozimie Mazka to spokojnie walczymy o pierwsza osemke. Oczywiscie trzeba utrzymac skad, zatrzymac Jovicia i Make, bo na nich mozna budowac solidna druzyne. Nowym zycze powodzenia. Wisła Pany!!!
S
Sven Hannawald
i Adamem Mójtą
A
Adam Małysz
Alanem Urygą
R
Rudy
No to moge spac spokojnie bo przyjechal Gonzalez.....speedy Gonzales.....Wisla znow zaczyna stawiac na zagraniczne miernoty i sprowadzanie roznych kundli.
W
Wiślak90br
Ivan powodzenia w Wiśle:)
Dostąpisz tego zaszczytu że będziesz miał okazję zagrać w duecie z najlepszym obrońcą tej ligi ostatnich lat
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska