WOŚP 2019. Gdzie oglądać transmisję na żywo z finału WOŚP...

  WOŚP 2019. Gdzie oglądać transmisję na żywo z finału WOŚP 2019?

  Redakcja

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  WOŚP 2019. Gdzie oglądać transmsiję na żywo
  1/3
  przejdź do galerii

  WOŚP 2019. Gdzie oglądać transmsiję na żywo ©Anna Kaczmarz

  WOŚP 2019. W najbliższą niedzielę 13 stycznia odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gdzie oglądać transmisję na żywo z finału WOŚP? Sprawdźcie najważniejsze informacje.

  WOŚP 2019. Znamy już plany na wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie  WOŚP 2019 ponownie zagra w Krakowie


  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagra mocno w naszym mieście. Koncerty, nauka pierwszej pomocy, orkiestrowy sklepik, akcja krwiodawstwa oraz rejestracja dawców szpiku i Bieg Wielkich Serc - to tylko część atrakcji 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie.

  Wszystkie informacje o Finale WOŚP w Krakowie na stronie Sztabu WOŚP przy Gazecie Krakowskiejwww.orkiestra.gk.pl oraz na profilu facebookowym WOŚP w Krakowie  13 stycznia od wczesnych godzin porannych będziemy mogli bawić się pod sceną ustawioną na Rynku Głównym. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

  13 stycznia już po raz 27. wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - blisko 120 tys. osób w Polsce i kilkudziesięciu miejscach na świecie - będą zbierali pieniądze, które w tym roku zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Finał WOŚP to również setki imprez, koncertów, happeningów organizowanych przez sztaby, których w tym roku będzie 1700. Zobaczcie, co będzie się działo.

  WOŚP 2019 w TV - o której i gdzie oglądać?


  Gdzie oglądać transmisję na żywo z finału WOŚP 2019? Transmisję z finału WOŚP 2019 będziemy mogli śledzić na kanale TVN w godzinach:
  • 12:30
  • 13:55
  • 16:20
  • 18:45
  • 19:45
  • 22:35


  WOŚP 2019 w Krakowie: wiele atrakcji


  Jak co roku na Rynku Głównym przygotowano wiele atrakcji: nauka pierwszej pomocy, orkiestrowy sklepik, akcja krwiodawstwa oraz rejestracja dawców szpiku. Za symboliczny datek do puszki będzie można się przejechać zabytkowymi samochodami.

  Do akcji przyłączyło się również Nowohuckie Centrum Kultury, które zaprasza do swojego sztabu. Tradycyjnie odbędzie się również kiermasz, podczas którego harcerze, nowohuckie szkoły oraz osoby prywatne mogą organizować swoje stoiska, z których całkowity dochód zostaje przekazany na rzecz WOŚP. To właśnie tam w zamian za finansowe wsparcie można zdobyć unikalne przedmioty z kolekcji sponsorów i darczyńców, pyszne ciasta oraz samodzielnie przygotowane przez uczniów i harcerzy przedmioty.

  Główną atrakcją będzie koncert z udziałem grup i zespołów artystycznych. Wstęp na koncert - datek do puszki.

  Niezwykłą inicjatywę przygotowali również krakowscy przewodnicy, którzy jednoczą siły, by bez focha wesprzeć cel 27. finału WOŚP! Przygotowali oni zestaw kilku bardzo interesujących wycieczek po Krakowie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - czy to rodowity Krakus, czy też gość z innej części naszego kraju. Będzie można zwiedzić m.in. Podziemia Rynku Głównego.

  NASZE NAJLEPSZE MATERIAŁY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:


  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Róbta co chceta

  Obywatel (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Czarodziej Owsiak na pewno pobije kolejny rekord w zbiórce a wolontariusze oczywiście pójdą pod kościoły nie obawiając się pedofili.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo