reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 12 i Senatu, okręg nr 30

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wybory do Parlamentu dla osób, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki, podobnie jak w każdym innym regionie w Polsce, to sprawdzian demokracji. Czy mieszkańcy Oświęcimia podczas wyborów parlamentarnych 2019 skorzystali ze swojego prawa głosu? Jakie sa wyniki wyborów parlamentarnych w Oświęcimiu? Kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 12, a kto wybrał do Senatu z okręgu nr 30? Sprawdź, czy na liście przyszłych posłów i senatorów są twoi kandydaci.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 12

Granice tego okręgu to część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów

  • chrzanowski,
  • myślenicki,
  • oświęcimski,
  • suski,
  • wadowicki.

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 są już oficjalnie znane. Zobacz, kto zwyciężył wybory do Sejmu z okręgu nr 12. Czy twój kandydat dostał się do Sejmu?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Brynkus Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 122
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,57%
  • Miejsce zamieszkania: Wadowice
  • Zawód: nauczyciel akademicki

2. Kała Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 904
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,23%
  • Miejsce zamieszkania: Polanka Wielka
  • Zawód: inżynier hutnik

3. Herbut Dawid Julian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 998
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,63%
  • Miejsce zamieszkania: Kalwaria Zebrzydowska
  • Zawód: policjant

4. Zawadzki Grzegorz Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 668
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Jawiszowice
  • Zawód: górnik

5. Dębińska Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 290
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Juszczyn
  • Zawód: rolnik

6. Gołąb Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 616
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Radocza
  • Zawód: nauczyciel

7. Bolek Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Babice
  • Zawód: inżynier energetyk

8. Bedra Renata Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 342
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Jawiszowice
  • Zawód: monter elektroniki samochodowej

9. Michalec Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 800
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Bachowice
  • Zawód: specjalista zarządzania kryzysowego

10. Sikora Marek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 668
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Biertowice
  • Zawód: projektant grafiki

11. Hyjek Ewa Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 350
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Myślenice
  • Zawód: pedagog

12. Pająk Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 073
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Ponikiew
  • Zawód: ekonomista

13. Jakubowski Tomasz Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Wadowice
  • Zawód: nauczyciel

14. Kierpiec Daniel Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 198
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kęty
  • Zawód: prawnik

15. Górecki Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 885
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Stanisław Górny
  • Zawód: inżynier mechanik

16. Motyka Miłosz Maksymilian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 479
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Tokarnia
  • Zawód: inżynier ochrony środowiska

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Bochenek Rafał Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 46 816
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 14,81%
  • Miejsce zamieszkania: Strumiany
  • Zawód: prawnik

2. Polak Marek Władysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,1%
  • Miejsce zamieszkania: Andrychów
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Biernat Zbigniew Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 125
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,89%
  • Miejsce zamieszkania: Zator
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Filipiak Ewa Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 010
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,43%
  • Miejsce zamieszkania: Klecza Dolna
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Kozik Krzysztof Janusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 460
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,94%
  • Miejsce zamieszkania: Libiąż
  • Zawód: inżynier górnik górnictwo podziemne

6. Hajos Sławomir Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,3%
  • Miejsce zamieszkania: Zawoja
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Kurowski Władysław Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,33%
  • Miejsce zamieszkania: Jawornik
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

8. Starzec Zbigniew Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 676
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,79%
  • Miejsce zamieszkania: Oświęcim
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

9. Gibas Iwona Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 961
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,52%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeszcze
  • Zawód: specjalista do spraw zarządzania i organizacji

10. Kasprowski Wojciech Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

11. Majka Jolanta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,37%
  • Miejsce zamieszkania: Zegartowice
  • Zawód: ogrodnik

12. Kaczyński Filip Roman ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 731
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,66%
  • Miejsce zamieszkania: Wadowice
  • Zawód: politolog

13. Świerkosz Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 777
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Lachowice
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

14. Kasprzycka Stanisława Marzena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 134
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,99%
  • Miejsce zamieszkania: Lipnik
  • Zawód: dyrektor szkoły

15. Trojanowska Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,22%
  • Miejsce zamieszkania: Chrzanów
  • Zawód: ekonomista

16. Duda Roman Wincenty ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 963
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,2%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Śmiałek Ryszard Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 695
  • Procent głosów oddanych na listę: 39,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,38%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dyrektor finansowy

2. Wójtowicz Katarzyna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 083
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,29%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pedagog

3. Zawada Tomasz Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 517
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: programista aplikacji

4. Brożek Dominika Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 225
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,7%
  • Miejsce zamieszkania: Chrzanów
  • Zawód: grafik

5. Jezierski Paweł Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 122
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Zaborze
  • Zawód: politolog

6. Kowalówka Michał Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 550
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dyrektor marketingu

7. Rauch Jan Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 971
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Wadowice
  • Zawód: lekarz dentysta

8. Stasik Iwona Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 602
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pracownik ds. produktów finansowych

9. Filipek Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Kwaczała
  • Zawód: instruktor nauki jazdy

10. Kuc Maria Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 522
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Chrzanów
  • Zawód: Pedagog

11. Januszyk Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 370
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Oświęcim
  • Zawód: politolog

12. Legoń Natalia Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: menadżer zawartości serwisów internetowych

13. Gugulski Jarosław Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 473
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kęty
  • Zawód: nauczyciel

14. Tyman Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 352
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kucharz

15. Kajdas Dorota Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 725
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Oświęcim
  • Zawód: nauczyciel

16. Jaglarz Jakub Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 556
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Wadowice
  • Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Wilczyński Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 709
  • Procent głosów oddanych na listę: 52,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,7%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: inżynier automatyki i robotyki

2. Krawczyk Emil Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 614
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,83%
  • Miejsce zamieszkania: Trzebinia
  • Zawód: inżynier budownictwa

3. Chmiel Dariusz Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 239
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Wadowice
  • Zawód: technik telekomunikacji

4. Kumanek Grzegorz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 550
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Luszowice
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

5. Bajer Marcin Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Skrzynka
  • Zawód: informatyk

6. Curzydło Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kossowa
  • Zawód: magazynier

7. Salawa Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 006
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Świątniki Górne
  • Zawód: technik administracji

8. Czachur Adam Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 366
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Libiąż
  • Zawód: technik mechanik

9. Siłuszyk Sylwia Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Myślenice
  • Zawód: nauczycielka

10. Urbańska Anna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Grzechynia
  • Zawód: technik administracji

11. Mreńca Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 306
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Inwałd
  • Zawód: magazynier

12. Banet Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 306
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Skwarczyńska Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 380
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Alwernia
  • Zawód: technik optyk

14. Jastrzębska Sylwia Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: sprzedawca

15. Zasłona-Polak Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 291
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Trzebinia
  • Zawód: kelner

16. Kłeczek Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 592
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Trzebinia
  • Zawód: mechanik maszyn i urządzeń

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Niedziela Dorota ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 22 013
  • Procent głosów oddanych na listę: 30,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,96%
  • Miejsce zamieszkania: Kęty
  • Zawód: lekarz weterynarii

2. Sowa Marek Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 597
  • Procent głosów oddanych na listę: 25,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,88%
  • Miejsce zamieszkania: Bobrek
  • Zawód: ekonomista

3. Potocki Adam Kajetan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 820
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,11%
  • Miejsce zamieszkania: Chrzanów
  • Zawód: prawnik

4. Styczeń Adam Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 811
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,52%
  • Miejsce zamieszkania: Myślenice
  • Zawód: menadżer ochrony zdrowia

5. Klinowski Mateusz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 541
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,44%
  • Miejsce zamieszkania: Wadowice
  • Zawód: wykładowca akademicki

6. Wątroba Ewa Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 925
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Andrychów
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Chowaniec Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 695
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Sucha Beskidzka
  • Zawód: przedstawiciel medyczny

8. Lubański Adam Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Przytkowice
  • Zawód: politolog

9. Wincenciak-Walas Ewa Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 589
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Osieczany
  • Zawód: higienistka stomatologiczna

10. Skowrońska Kinga Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmek
  • Zawód: ekonomista

11. Brózda Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 895
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Przytkowice
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Bliźniak Katarzyna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 643
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeszcze
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

13. Arkit Szymon Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 726
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Libiąż
  • Zawód: inspektor pracy

14. Klaja Tomasz Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 087
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Zator
  • Zawód: przedsiębiorca

15. Miranowicz Maria Wiesława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Zagórze
  • Zawód: nauczyciel

16. Żaba Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Siepraw
  • Zawód: inż. automatyk

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 30

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • chrzanowski,
  • myślenicki,
  • oświęcimski,
  • suski,
  • wadowicki.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 30 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Koźbiał Maciej Józef ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 130 397
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 42,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wadowice
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: przedsiębiorca

Pająk Andrzej Michał ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 179 338
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 57,9%
  • Miejsce zamieszkania: Zawoja
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: inżynier metalurg

Dowiedz się więcej

Expose premiera - orto najważniejsze obietnice Morawieckiego

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3