https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek na A4 pod Bochnią. Z tira wysypał się ładunek, droga na Rzeszów zablokowana

Piotr Rąpalski
Zablokowana autostrada A4 na 464 kilometrze w kierunku Rzeszowa. Za węzłem Bochnia kierowca ciężarówki przewrócił zestaw i blokuje całą szerokość autostrady. Wysypał się też ładunek wody mineralnej w plastikowych butelkach. Kierowca przetransportowany do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy jadący w kierunku Rzeszowa są kierowani przez służby na węźle Bochnia na "starą czwórkę" i mogą ponownie wjechać na A4 w Brzesku. Osobówki, które utknęły w korku są przepuszczane drogą serwisową w miejscowości Borki i wjeżdżają na A4 w Brzesku.

Ciężarówki, które utknęły w zatorze, na ten moment muszą czekać, aż będzie możliwość ich zawrócenia, bądź po postawieniu na koła przewróconej ciężarówki możliwość jej objechania.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świat żegna Franciszka. Tłumy wiernych na Placu św. Piotra

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska