1 liga koszykarek: Potrzebny będzie trzeci mecz

Pawel Panus
Pawel Panus
Aleksandra Witkowska (w rózowym stroju) zdobyła 4 punkty
Aleksandra Witkowska (w rózowym stroju) zdobyła 4 punkty Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Po efektownym zwycięstwie w Krakowie koszykarki AZS Politechniki Korony uległy wyraźnie w Warszawie 46:76 i o tym, która drużyna awansuje do półfinału zadecyduje mecz w hali przy ul. Piastowskiej.

Krakowianki dały się całkowicie zaskoczyć w pierwszej kwarcie. Podopieczne Wojciecha Radzikowskiego spodziewały się takiego meczu, który miał miejsce przez pozostałe 30 minut. A więc twardej walki w obronie, sporej nilości oddawanych rzutów. Tyle, że mając po 10 minutach 23 punkty do odrobienia trudno myśleć o odniesieniu zwycięstwa.

AZS Uniwersytet Warszawski - AZS Politechnika Korona Kraków 76:46 (28:5, 17:17, 17:14, 14:10)
Punkty dla AZS PK:
Rafałowicz 11, Krzywoń 6, Grabska 6, Ciężadło 5, Witkowska 4, Homoncik 4, Protasiewicz 4, Pasek 2, Ruta 2, Krawiec 2.

Materiał oryginalny: 1 liga koszykarek: Potrzebny będzie trzeci mecz - Dziennik Polski