2. liga. Garbarnia Kraków przegrała w Łodzi

Michał Kitliński (z lewej), Marcin Siedlarz i ich koledzy nie dali rady łodzianom Andrzej Banaś
II liga piłkarska. W meczu rewelacyjnie spisujących się beniaminków Garbarnia Kraków przegrała w Łodzi z ŁKS-em 0:1.

Przez pierwsze dwa kwadranse na boisku nie działo się nic ciekawego. Sporo było niedokładnych zagrań, chaosu. Brakowało celnych strzałów.

Gospodarze objęli prowadzenie w 38 minucie, gdy po rzucie rożnym do piłki dopadł Maksymilian Rozwandowicz i ulokował piłkę w siatce.

„Brązowi” w drugiej połowie spotkania próbowali odrobić straty, ale bez powodzenia. Tymczasem gospodarze szukali okazji do podwyższenia wyniku. Najlepszą mieli w doliczonym czasie gry, gdy Paweł Pyciak minął Aleksandra Kozioła i strzelił na bramkę, ale jeden z garbarzy zdołał wybić piłkę.

ŁKS Łódź – Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Rozwandowicz 38.

ŁKS: Kołba – Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko – Pyciak, Bryła (68 Margol), Kocot, Pyrdoł (90+2 Nowacki), Guzik (46 Kostyrka) – Zagdański (80 Pieczara).

Garbarnia: Kozioł – Mistrzyk, Łukasik, Garzeł, Borovicanin (74 Krykun) – Wójcik (76 Ceglarz), Pietras (59 Wojcieszyński), Kostrubała, Kiebzak - Serafin (59 Kitliński) - Siedlarz.

Sędziował: Jacek Lis (Katowice). Żółte kartki: Kocot, Kostyrka, Widejko – Borovicanin, Kitliński, Mistrzyk, Pietras.

Autor: Jerzy Filipiuk

#TOPSportowy24

- SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Materiał oryginalny: 2. liga. Garbarnia Kraków przegrała w Łodzi - Dziennik Polski