Bruk-Bet Termalica. Nowy piłkarz przywitał się golem. W sparingu z Hapoelem padło ich pięć

boch
Nemanja Tekijaski - nowy zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza
Nemanja Tekijaski - nowy zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał 2:3 z Hapoelem Beer Szewa w sparingu, który odbył się w Busku-Zdroju. To był pierwszy mecz kontrolny podczas przygotowań do jesiennej kampanii w ekstraklasie. W niedzielę "Słonie" pojadą na tygodniowe zgrupowanie do Arłamowa.

Nemanja Tekijaski zawodnikiem Bruk-Betu

Wydarzeniem dnia w klubie z Niecieczy raczej był jednak transfer - pierwszy w ramach dozbrajania drużyny po awansie do ekstraklasy. Zawodnikiem Bruk-Betu został Serb Nemanja Tekijaski. 24-letni piłkarz jest środkowym obrońcą, za nim 101 występów w serbskiej superlidze. Był podstawowym zawodnikiem Spartaka Subotica, w ubiegłym sezonie zagrał w 34 meczach, bywał nawet kapitanem. W Niecieczy podpisał kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o dwa kolejne.

Debiut w Bruk-Becie Tekijaski miał efektowny - już w 5 minucie zdobył gola na 1:0. Izraelski zespół, który przebywa na zgrupowaniu w Kielcach, wyrównał z rzutu karnego. "Słonie" szybko odpowiedziały, pod koniec I połowy Tomasz Loska obronił karnego. Po przerwie, gdy niecieczanie grali już inną jedenastką, skuteczniejsi byli jednak rywale.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Hapoel Beer Szewa 2:3 (2:1)

Bramki: 1:0 Tekijaski 5, 1:1 Safouri 18 karny, 2:1 Orzechowski 21, 2:2 Shviro 52, 2:3 Acolatse 74.
Bruk-Bet Termalica: Loska – Grzybek, Biedrzycki, Tekijaski – Wasielewski, Wlazło, Pek, Orzechowski – Terpiłowski, Radwański – Czarnowski. II połowa: Budziłek – Matuszewski, Klimek, Putiwcew – Janiak, Bezpalec, Bonecki, Pietraszkiewicz – Stefanik, Żyra – Śpiewak.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Żony, dziewczyny, partnerki pi...

Nowa liga Wieczystej. Stadiony, trenerzy, zasady awansu. Oto...